• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه

خدمات لوله بازکنی در افسریه

لوله بازکنی در افسریه 

رفع گرفتگی لوله در منطقه افسریه 

تشخیص نشتی و محل ترکیدگی لوله در افسریه

لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه در منطقه افسریه

رفع گرفتگی توالت فرنگی 

رفع گرفتگی لوله سینک 

رفع نم و رطوبت 

لوله بازکنی شبانه روزی در افسریه

یکی از خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، خدمات لوله بازکنی شبانه روزی افسریه است که جهت رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی در محدوده افسریه است. به این دلیل که گرفتگی لوله یا افتادن شی در لوله می تواند در هر ساعت از شبانه روز، اتفاق بیوفتد. به همین دلیل دسترسی به یک شرکت معتبر لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران اهمیت بسیاری دارد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های لوله بازکنی محدوده افسریه تماس بگیرید و در کمتر از 20دقیقه سرویسکار به محل اعزام شود.

رفع گرفتگی لوله با سیمان و دوغاب

گرفتگی لوله فاضلاب مسئله جدیدی نیست و برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید. اینکه لوله با چه چیزی دچار گرفتگی شده در روش رفع آن بیشترین تاثیر را دارد. لوله فاضلاب ممکن است با مواد مختلفی همچون مو، چربی، پارچه ، سنگ، خاک، سیمان ، دوغاب و گچ گرفته شود.

یکی از سخت‌ترین نوع گرفتگی لوله، گرفتگی بر اثر ریختن مصالحی همچون سیمان، دوغاب و گچ به داخل لوله است. در این حالت هر چه سیمان ریخته شده در لوله تازه باشد و سفت نشده باشد رفع آن آسان‌تر است اما هر چه زمان بگذرد رفع گرفتگی هم سخت خواهد شد. اگر شما هم دچار این مشکل شده‌اید و نمی‌دانید باید چه روشی را برای رفع گرفتگی لوله اتخاذ کنید با ما همراه باشید تا شما را با رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ آشنا کنیم. در این میان ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

چرا لوله فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود؟

گرفتگی لوله‌های فاضلاب به دلایل زیادی اتفاق می‌افتد. لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان و رسوب مواد ریز غذایی، مو، چربی، افتادن مصالح داخل لوله، ریختن سیمان، دوغاب، گچ و غیره دچار گرفتگی می‌شوند و ساکنین ساختمان را دچار مشکل ‌کنند. هر چقدر این گرفتگی به بخش‌های داخلی ساختمان مربوط باشد رفع آن سخت‌تر و دردسرسازتر است. برای باز کردن لوله‌های گرفته شده روش‌های زیادی وجود دارد که برخی به صورت ساده‌تر و به اصطلاح روش‌های خانگی هستند از جمله استفاده از آب جوش، پودر لباسشویی، تلمبه دستی، ترکیبات سرکه با نمک و جوش شیرین، و… ولی برخی از روش‌ها تخصصی‌تر هستند و توسط ابزارهای ماشینی و تیم متخصص لوله بازکنی افسریه انجام می‌شود، مانند فنر زنی، دستگاه پمپ متراکم هوا و غیره.

روش رفع گرفتگی لوله با سیمان و قیر

بسته به نوع لوله و گرفتگی و مکان لوله روشی که انتخاب می‌شود می تواند متفاوت باشد. اصولاً علت گرفتگی لوله فاضلاب گیرکردن مواد در بخش سیفون است که با تجمع مواد در این قسمت گرفتگی رخ می‌دهد. معمولاً در این مواقع اگر گرفتگی سطحی باشد با روش‌های خانگی می‌توانید آن را حل کنید. ولی اگر سخت باشد باید از یک شرکت خدمات رسان همچون لوله بازکنی ستارخان تقاضای کمک کنید. گاهی اوقات مسئله گرفتگی با موادی همچون سیمان، دوغاب و گچ است و نمی‌توان با روش‌های ساده یا محلول‌های لوله بازکن مشکل را حل کرد. سیمان با گذشت زمان سفت شده و رفع گرفتگی آن بسیار سخت‌تر است. در این شرایط تنها راه باز کردن استفاده از ابزارآلات مخصوص است و حتماً باید توسط فرد باتجربه و کاربلدی انجام شود. در ادامه بیشتر در خصوص گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ می‌پردازیم.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ در افسریه

بسیار پیش می‌آید که قسمتی از خانه نیاز به تعمیر داشته باشد مثلاً حمام، دستشویی، حیات یا هر بخش دیگری، در این شرایط مصالحی همچون سیمان، دوغاب و گچ استفاده می‌شود و ممکن است بر اثر سهل انگاری، این مواد وارد لوله شود و اگر بلافاصله با آب شسته نشود به مرور سفت شده و دیگر به این سادگی‌ها رفع نمی‌شود.

رفع گرفتگی لوله با مواد سخت سیمانی

سیمان را در دو حالت سیمان سفید یا سیاه استفاده می‌کنند. سیمان یکی از مصالح ساختمانی است که برای ساخت بتن‌های سیمانی و وصل کردن مصالح به هم، کاربرد فراوانی در ساختمان دارد. بسته به نوع ترکیبات و زیاد و کم شدن ترکیبات سیمان را در دو نوع اصلی سیاه و سفید نام‌گذاری می‌کنند که به نوع سفید آن دوغاب نیز گفته می‌شود.

سیمان سفید و سیاه هر دو خاصیت چسبندگی دارند و اگر بر اثر سهل انگاری در هنگام تعمیر و ساخت و ساز وارد لوله شود هر چه زودتر باید رفع شود. اگر در همان دقایق اول به وسیله آب بتوانید سیمان یا دوغاب را از لوله بشورید مشکل حل شده است ولی اگر بعد از چند ساعت متوجه مسئله شدید دیگر به خودتان زحمت ندهید چون سیمان سفت شده و فقط با تجهیزات لوله باز کنی قابل باز شدن است. در این شرایط برخی به دنبال محلول اسیدی هستند تا لوله را باز کنند ولی این محلول‌ها نمی‌توانند روی سیمان اثری بگذارند شاید فقط بتوانند آن را پوسته پوسته کنند. توصیه می‌کنیم در این شرایط به هیچ عنوان دنبال این محلول‌ نباشید زیرا فقط لوله‌های فاضلاب را دچار پوسیدگی می‌کنید و کار را بدتر می‌کنید. تنها راه و بهترین راه برای باز کردن گرفتگی بر اثر سیمان یا دوغاب استفاده از دستگاه فنر برقی قوی شعبه لوله بازکنی شهرک غرب است. این کار حتماً باید توسط شخص ماهری انجام شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با گچ

گچ نیز یکی از مصالح ساختمانی است و همچون سیمان بعد از چند ساعت سفت می‌شود و اگر به هر دلیلی وارد لوله شود و سفت شود به این راحتی‌ها قابل برطرف شدن نیست. اگر گچ تازه وارد لوله شده هر چه سریع‌تر مقدار زیادی آب، بخصوص آب گرم را وارد لوله کنید تا شسته شود ولی اگر گچ سفت شده هیچ راهی به جز استفاده از دستگاه فنر برقی ندارید. می توان گفت روش باز کردن لوله گرفته شده با سیمان و گچ و دوغاب یکسان است و در این شرایط حتماً دنبال یک سرویسکار ماهر باشید.

چگونه با فنر برقی لوله بازکنی گرفتگی را باز می‌کنند؟

دستگاه فنر برقی یکی از تجهیزات لوله‌بازکنی فاضلاب است که در مواقعی که گرفتگی سخت باشد کاربرد زیادی دارد این دستگاه فنرهای مختلفی دارد که با توجه به سختی گرفتگی می‌توان فنر با متراژ و قدرت مناسب را انتخاب کرد. برای اینکار باید سرویسکار بعد از بررسی لوله و میزان گرفتگی فنر مناسب را انتخاب کند و فنر را وارد لوله کند سپس دستگاه را روشن کرده و فنر داخل لوله شروع به چرخش می‌کند و گرفتگی‌های سخت را باز می‌کند اگر گرفتگی خیلی شدید باشد باید چندین بار کار تکرار شود و اگر لازم است فنر عوض شود. در انتها مقدار زیادی آب را وارد لوله می‌کنید تا از باز شدن لوله مطمئن شوید و سیمان و گچ‌ها را از داخل لوله بشویید. این روش بهترین راه است و گرفتگی را بدون آسیب زدن به لوله‌های فاضلاب باز می‌کند و هم چنین هیچ گونه کثیفی به بار نمی‌آورد و نیازی به کنده‌کاری نیز ندارد. در همه این مراحل حواستان باشد که به اتصالات و آب بندی سیستم لوله کشی آسیبی وارد نشود. در لوله بازکنی بلوار فردوس، می توانید با انواع روش های آب بندی لوله فاضلاب، آشنا شوید.

سخن پایانی
گرفتگی لوله با سیمان، دوغاب و گچ یکی از سخت‌ترین نوع گرفتگی لوله فاضلاب است و حتما باید از یک سرویسکار ماهر کمک بگیرید. در این شرایط وقت خود را با روش‌های خانگی و محلول‌های لوله بازکنی هدر ندهید چرا که تنها راه باز کردن این نوع گرفتگی استفاده از دستگاه فنر برقی است. این روش بدون کنده کاری و کثیف کاری و آسیب رساندن به لوله شما گرفتگی را رفع می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.