لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی در افسریه

لوله بازکنی در افسریه

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در افسریه

لوله بازکنی در افسریه : محله افسریه تهران در جنوب شرقی تهران قرار دارد و یکی از محله های پرتردد هست. ساکنین عزیز محدوده افسریه تهران می دانند که این محله از افسریه شمالی و جنوبی تشکیل شده که اغلب مردن آنها را با 15 متری اول، دوم و سوم می شناسند. اگر گذرتان به این محله رسیده باشد می دانید که خیابان شرقی-غربی به 20 متری افسریه معروف است. حال شما در هر محدوده و در هر خیابان افسریه که ساکن باشید، می توانید با شماره لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید تا در کمتر از 20 دقیقه، سرویسکار به محل اعزام شود.

خدمات لوله بازکنی در افسریه

 • لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکنی در افسریه 
 • رفع گرفتگی لوله در منطقه افسریه 
 • تشخیص نشتی و محل ترکیدگی لوله در افسریه
 • تخلیه چاه در منطقه افسریه
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی 
 • رفع گرفتگی لوله سینک 
 • رفع نم و رطوبت 

لوله بازکنی شبانه روزی در افسریه

یکی از خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، خدمات لوله بازکنی شبانه روزی افسریه است که جهت رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی در محدوده افسریه است. به این دلیل که گرفتگی لوله یا افتادن شی در لوله می تواند در هر ساعت از شبانه روز، اتفاق بیوفتد. به همین دلیل دسترسی به یک شرکت معتبر لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران اهمیت بسیاری دارد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های لوله بازکنی محدوده افسریه تماس بگیرید و در کمتر از 20دقیقه سرویسکار به محل اعزام شود.

لوله بازکنی در افسریه + پشتیبانی چندین ماهه

شاید برایتان جالب باشد که قضیه پشتیبانی در خدمات لوله بازکنی افسریه چیست؟ در اکثر مواقع که با شماره لوله بازکنی افسریه تماس گرفته می شود، همشهریان عزیز تهرانی بیان می کنند که در همین روزهای اخیر، با یکی دیگر از شرکت های لوله بازکنی افسریه تماس گرفته اند و در حضور سرویسکار مشکل رفع شده ولی بعد از چند روز دوباره لوله دچار گرفتگی شده است.

در این مواقع، مشخص است که مشکل به صورت ریشه ای حل نشده بوده و لوله باید رسوب گیری و جرم گیری نیز میشده یا عامل گرفتگی لوله به طور کامل رفع نشده است. ما این اطمینان را می دهیم که در حضور مشتری، لوله را با حجم زیادی از آب امتحان می کنیم و پس از اینکه مطمئن شدیم مشکل به طور کامل رفع شده است، محل را ترک می کنیم. ولی اگر حتی بعد از چند هفته متوجه شدید که همان لوله دچار مشکل شده است، می توانید مجدد تماس بگیرید تا سرویسکار به محل اعزام شود و وضعیت لوله را بررسی کند.

قیمت در لوله بازکنی افسریه توسط اتحادیه تعیین می شود و طبق قیمت مصوب اتحادیه شرکت ها باید هزینه را از مشتری دریافت کنند که البته برای حفظ و راضی نگه داشتن مشتریان شرکت ما لوله بازکنی را با قیمت کمتر انجام می دهد.

عوامل تاثیر گذار بر لوله بازکنی در افسریه

• نوع و شدت گرفتگی لوله در قیمت تاثیر دارد.
• رفع گرفتگی لوله با هر روش قیمت متفاوتی دارد.
• تعداد لوله هایی که دچار گرفتگی هستند در قیمت تاثیر گذار است.
• مدت زمان کار روی لوله و رفع گرفتگی آن در قیمت اثر گذار است.
• همان طور که گفته شد طول متفاوت لوله ها و فنر های استفاده شده برای رفع گرفتگی در قیمت تاثیر دارد.

لوله بازکنی افسریه در تمام محله های افسریه لوله بازکن دارد و سعی این شرکت در این است که در کمترین زمان نیروهای متخصص و حرفه ای خود را اعزام کرده و مشکل شما را سریعا رفع نماید.

رفع گرفتگی لوله با سیمان و دوغاب

 

گرفتگی لوله فاضلاب مسئله جدیدی نیست و برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید. اینکه لوله با چه چیزی دچار گرفتگی شده در روش رفع آن بیشترین تاثیر را دارد. لوله فاضلاب ممکن است با مواد مختلفی همچون مو، چربی، پارچه ، سنگ، خاک، سیمان ، دوغاب و گچ گرفته شود.

 

لوله بازکنی در افسریه
لوله بازکنی در افسریه

یکی از سخت‌ترین نوع گرفتگی لوله، گرفتگی بر اثر ریختن مصالحی همچون سیمان، دوغاب و گچ به داخل لوله است. در این حالت هر چه سیمان ریخته شده در لوله تازه باشد و سفت نشده باشد رفع آن آسان‌تر است اما هر چه زمان بگذرد رفع گرفتگی هم سخت خواهد شد.

اگر شما هم دچار این مشکل شده‌اید و نمی‌دانید باید چه روشی را برای رفع گرفتگی لوله اتخاذ کنید با ما همراه باشید تا شما را با رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ آشنا کنیم. در لوله بازکنی بلوار فردوس، می توانید با انواع روش های آب بندی لوله فاضلاب، آشنا شوید.

https://lolehbazkon7010.com/video/Parsiyan7010-4-web.mp4

چرا لوله فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود؟

گرفتگی لوله‌های فاضلاب به دلایل زیادی اتفاق می‌افتد. لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان و رسوب مواد ریز غذایی، مو، چربی، افتادن مصالح داخل لوله، ریختن سیمان، دوغاب، گچ و غیره دچار گرفتگی می‌شوند و ساکنین ساختمان را دچار مشکل ‌کنند. هر چقدر این گرفتگی به بخش‌های داخلی ساختمان مربوط باشد رفع آن سخت‌تر و دردسرسازتر است.

برای باز کردن لوله‌های گرفته شده روش‌های زیادی وجود دارد که برخی به صورت ساده‌تر و به اصطلاح روش‌های خانگی هستند از جمله استفاده از آب جوش، پودر لباسشویی، تلمبه دستی، ترکیبات سرکه با نمک و جوش شیرین، و… ولی برخی از روش‌ها تخصصی‌تر هستند و توسط ابزارهای ماشینی و تیم متخصص لوله بازکنی افسریه انجام می‌شود، مانند فنر زنی، دستگاه پمپ متراکم هوا و غیره.

روش رفع گرفتگی لوله با سیمان و قیر

بسته به نوع لوله و گرفتگی و مکان لوله روشی که انتخاب می‌شود می تواند متفاوت باشد. اصولاً علت گرفتگی لوله فاضلاب گیرکردن مواد در بخش سیفون است که با تجمع مواد در این قسمت گرفتگی رخ می‌دهد. معمولاً در این مواقع اگر گرفتگی سطحی باشد با روش‌های خانگی می‌توانید آن را حل کنید. ولی اگر سخت باشد باید از یک شرکت خدمات رسان همچون لوله بازکنی صادقیه تقاضای کمک کنید.

گاهی اوقات مسئله گرفتگی با موادی همچون سیمان، دوغاب و گچ است و نمی‌توان با روش‌های ساده یا محلول‌های لوله بازکن مشکل را حل کرد. سیمان با گذشت زمان سفت شده و رفع گرفتگی آن بسیار سخت‌تر است. در این شرایط تنها راه باز کردن استفاده از ابزارآلات مخصوص است و حتماً باید توسط فرد باتجربه و کاربلدی انجام شود. در ادامه بیشتر در خصوص گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ می‌پردازیم.

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ در افسریه

بسیار پیش می‌آید که قسمتی از خانه نیاز به تعمیر داشته باشد مثلاً حمام، دستشویی، حیات یا هر بخش دیگری، در این شرایط مصالحی همچون سیمان، دوغاب و گچ استفاده می‌شود و ممکن است بر اثر سهل انگاری، این مواد وارد لوله شود و اگر بلافاصله با آب شسته نشود به مرور سفت شده و دیگر به این سادگی‌ها رفع نمی‌شود.

 

رفع گرفتگی لوله با مواد سخت سیمانی

سیمان را در دو حالت سیمان سفید یا سیاه استفاده می‌کنند. سیمان یکی از مصالح ساختمانی است که برای ساخت بتن‌های سیمانی و وصل کردن مصالح به هم، کاربرد فراوانی در ساختمان دارد. بسته به نوع ترکیبات و زیاد و کم شدن ترکیبات سیمان را در دو نوع اصلی سیاه و سفید نام‌گذاری می‌کنند که به نوع سفید آن دوغاب نیز گفته می‌شود.

سیمان سفید و سیاه هر دو خاصیت چسبندگی دارند و اگر بر اثر سهل انگاری در هنگام تعمیر و ساخت و ساز وارد لوله شود هر چه زودتر باید رفع شود. اگر در همان دقایق اول به وسیله آب بتوانید سیمان یا دوغاب را از لوله بشورید مشکل حل شده است ولی اگر بعد از چند ساعت متوجه مسئله شدید دیگر به خودتان زحمت ندهید چون سیمان سفت شده و فقط با تجهیزات لوله باز کنی قابل باز شدن است.

در این شرایط برخی به دنبال محلول اسیدی هستند تا لوله را باز کنند ولی این محلول‌ها نمی‌توانند روی سیمان اثری بگذارند شاید فقط بتوانند آن را پوسته پوسته کنند. توصیه می‌کنیم در این شرایط به هیچ عنوان دنبال این محلول‌ نباشید زیرا فقط لوله‌های فاضلاب را دچار پوسیدگی می‌کنید و کار را بدتر می‌کنید. تنها راه و بهترین راه برای باز کردن گرفتگی بر اثر سیمان یا دوغاب استفاده از دستگاه فنر برقی قوی شعبه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی است. این کار حتماً باید توسط شخص ماهری انجام شود.

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با گچ

گچ نیز یکی از مصالح ساختمانی است و همچون سیمان بعد از چند ساعت سفت می‌شود و اگر به هر دلیلی وارد لوله شود و سفت شود به این راحتی‌ها قابل برطرف شدن نیست. اگر گچ تازه وارد لوله شده هر چه سریع‌تر مقدار زیادی آب، بخصوص آب گرم را وارد لوله کنید تا شسته شود .

ولی اگر گچ سفت شده هیچ راهی به جز استفاده از دستگاه فنر برقی ندارید. می توان گفت روش باز کردن لوله گرفته شده با سیمان و گچ و دوغاب یکسان است و در این شرایط حتماً دنبال یک سرویسکار ماهر باشید.

چگونه با فنر برقی لوله بازکنی گرفتگی را باز می‌کنند؟

 

لوله بازکنی در افسریه
لوله بازکنی در افسریه

دستگاه فنر برقی یکی از تجهیزات لوله‌بازکنی فاضلاب است که در مواقعی که گرفتگی سخت باشد کاربرد زیادی دارد این دستگاه فنرهای مختلفی دارد که با توجه به سختی گرفتگی می‌توان فنر با متراژ و قدرت مناسب را انتخاب کرد. برای اینکار باید سرویسکار بعد از بررسی لوله و میزان گرفتگی فنر مناسب را انتخاب کند و فنر را وارد لوله کند سپس دستگاه را روشن کرده و فنر داخل لوله شروع به چرخش می‌کند و گرفتگی‌های سخت را باز می‌کند اگر گرفتگی خیلی شدید باشد باید چندین بار کار تکرار شود و اگر لازم است فنر عوض شود.

در انتها مقدار زیادی آب را وارد لوله می‌کنید تا از باز شدن لوله مطمئن شوید و سیمان و گچ‌ها را از داخل لوله بشویید. این روش بهترین راه است و گرفتگی را بدون آسیب زدن به لوله‌های فاضلاب باز می‌کند و هم چنین هیچ گونه کثیفی به بار نمی‌آورد و نیازی به کنده‌کاری نیز ندارد. در همه این مراحل حواستان باشد که به اتصالات و آب بندی سیستم لوله کشی آسیبی وارد نشود. به لوله بازکنی ستارخان ممکن است نیاز داشته باشید. سخن پایانی گرفتگی لوله با سیمان، دوغاب و گچ یکی از سخت‌ترین نوع گرفتگی لوله فاضلاب است و حتما باید از یک سرویسکار ماهر کمک بگیرید.

در این شرایط وقت خود را با روش‌های خانگی و محلول‌های لوله بازکنی هدر ندهید چرا که تنها راه باز کردن این نوع گرفتگی استفاده از دستگاه فنر برقی است. این روش بدون کنده کاری و کثیف کاری و آسیب رساندن به لوله شما گرفتگی را رفع می‌کند.

آیا لوله بازکنی در افسریه واقعاً تضمینی است؟

این سوال از اکثر سرویسکاران این شعبه پرسیده می شود و جواب آن بله است. ما متعهد هستیم چنانچه شما برای رفع گرفتگی لوله ای با لوله بازکنی افسریه تماس گرفته باشید، پس از چندماه اگر همان لوله دچار همان مشکل شود، بدون اخذ هزینه مشکل گرفتگی لوله برطرف می شود. 

چه زمانی به خدمات لوله بازکنی در افسریه نیاز داریم؟

برخی مشکلات هست که شما می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت راه حل آن مشکل را پیدا کنید و خودتان دست به کار شوید. ولی در بسیاری موارد مساله پیچیدگی های خاص خود را دارد و برای جلوگیری از هدررفت زمان و هزینه، بهتر است با ما تماس بگیرید. در ادامه به چند مورد از مواردی که نشان می دهد به لوله بازکنی افسریه نیاز دارید، ذکر می شود:

 • عدم تخلیه آب از سینک، توالت و لوله تخلیه حمام
 • پیچیدن بوی فاضلاب در توالت، حمام و ساختمان
 • عدم تخلیه توالت فرنگی
 • وجود حشرات موذی از جمله پشه های ریز و سوسک ها 
 • بالا زدن آب توالت
 • افتادن طلا، ساعت، سوئیچ و یا هر شی دیگر در توالت یا لوله فاضلاب
 • وجود علائم نشتی و ترکیدگی لوله

 

سوالات متداول

لوله بازکنی در افسریه با پشتیبانی چند ماهه یعنی چه؟

لوله بازکنی افسریه با پشتیبانی چندماهه یعنی اگر برای رفع گرفتگی لوله ای، از طریق لوله بازکنی پارسیان اقدام کرده باشید، تا چندماه بعد اگر همان لوله دچار همان مشکل شود، بدون دریافت هزینه نسبت به رفع مشکل اقدام می شود.

مدت زمان لازم برای رسیدن سرویسکاران لوله بازکنی در افسریه چقدر است؟

در صورت تماس با لوله بازکنی در افسریه ، بعد از دادن آدرس، سرویسکار بین 20 دقیقه تا 30 دقیقه در محل حاضر خواهد بود.

https://lolehbazkon7010.com/video/Parsiyan7010-11-web.mp4

38 Comments

 • سلام
  من ساعت 2 شب زنگ زدم به شماره لوله بازکنی افسریه.
  خداوکیلی فکر نمیکردم جواب تلفن بدن ولی خیلی به موقع
  اومدن و مشکل بالازدگی فاضلاب توالت رو برطرف کردن.

  • سلام دوست عزیز
   البته که ما وظیفه داریم در هر ساعت از شبانه روز که مشتری تماس می گیره، جواب تلفن رو بدیم و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب یا هر مشکل دیگه ای که در مورد سیستم لوله و فاضلاب داشته باشند رو حل کنیم. به همین دلیل هست که شعار ما در لوله بازکنی افسریه، شبانه روزی و فوری هست.

 • اگه آب لوله توالت با تاخیر تخلیه بشه، نشونه این هست که سیفونش گرفته یا مشکل به چیز دیگه ای مثل خرابی توالت فرنگی مربوط هست؟

  • سلام آقای امینی
   مساله گرفتگی لوله توالت فرنگی باید بررسی بشه. معمولا این مشکل مربوط به گرفتگی لوله توالت هست. ولی چند درصد هم احتمال داره که مشکل عدم تخلیه آب توالت فرنگی مربوط به خرابی سیفون باشه. حتی اگر توالت فرنگی رو به تازگی نصب کردین، ممکنه شیب بندی لوله توالت و نصب توالت فرنگی به درستی انجام نشده باشه. پیشنهاد می کنم قبل از هرکاری با یکی از شعبه های لوله بازکنی در افسریه ( البته اگر ساکن افسریه تهران هستید ) تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنند.

  • سلام خانم هما
   برای اینکه بتوانید رسوب داخل لوله ها را رسوب گیری کنید می توانید محلول های خانگی لوله بازکنی درست کنید و هر چند وقت یکبار داخل لوله تخلیه بریزید تا هم لوله رسوب گیری شود و هم بوی فاضلاب برطرف شود.

  • سلام خانم یعقوبی
   بنا به تجربه سرویسکاران ما در لوله بازکنی افسریه، عمده دلیل گرفتگی لوله سینک، چربی و پسماند مواد غذایی هست و لوله تخلیه حمام هم به دلیل تجمع مو دچار گرفتگی می شود. با اینکه راه کارهای ساده ای برای جلوگیری از گرفتگی این دو لوله وجود دارد، ولی سهل انگاری و عدم توجه به توصیه ها، باعث می شود که لوله دچار گرفتگی شود.

 • اگه لوله های فاضلاب خانه از جنس چدن باشه، بهترین محلول لوله بازکنی خانگی برای لوله های چدنی، کدوم محلول رو معرفی می کنید؟

  • سلام خانم نفیسه
   اگر جنس لوله های ساختمان شما از چدن هست، بهتر است تا حد امکان از مایع لوله بازکن صنعتی استفاده نکنید چون این محلول ها خاصیت اسیدی دارند و موجب خوردگی دیواره داخلی لوله و نشتی لوله می شوند. بهترین ترکیب خانگی برای رفع گرفتگی لوله های چدنی، استفاده از جوش شیرین و سرکه است. برای اینکار، مقداری جوش شیرین داخل لوله بریزید و سرکه رو هم به دنبال آن بریزید. حتما دهانه لوله رو مسدود کنید تا گاز حاصل از این ترکیب از لوله خارج نشود. گاز حاصل از این واکنش منجر به رفع گرفتگی لوله می شود.

 • خسته نباشید
  من بین دوم و سوم درطبقه اول زندگی میکنم
  بوی بدفاضلاب میتونه از چی باشه ؟

  • سلام دوست عزیز
   در آپارتمان ها به دلیل مشترک بودن لوله فاضلاب، اگر شیب لوله فاضلاب درست تنظیم نشده باشد و یا رسوب و جرم در دیواره های داخلی لوله وجود داشته باشد، تخلیه فاضلاب به درستی انجام نمی گیرد و باید با مدیر ساختمان صحبت کنید تا با لوله بازکنی افسریه تماس گرفته شود و سرویسکار به محل اعزام شود.

  • سلام
   اگر خانه ای که تازه تحویل گرفته اید قبلاً ساکن نداشته است، بوی لوله ها می تواند به دلیل تازگی لوله ها یا عدم چرخش آب در داخل لوله ها به مدت طولانی باشد. خشک بودن شترگلو را هم بررسی کنید. اما اگر قبلاً ساکن داشته است می تواند به دلیل گرفتگی لوله فاضلاب، پر بودن چاه فاضلاب باشد. در مراحل بعدی می توان شیب بندی لوله فاضلاب و جنس لوله ها را مورد بررسی قرار داد

  • سلام دوست عزیز
   در بیشتر موارد، صاحبان خانه تنها باید زهکشی خود را بر اساس نیاز تمیز کنند. به ویژه، اگر مشکوک به گرفتگی هستید، باید لوله های فاضلاب خود را تمیز کنید.
   با این حال، در برخی موارد، ممکن است بخواهید لوله های فاضلاب خود را پیشگیرانه تمیز کنید. اگر خانه شما سابقه گرفتگی دارد یا اگر خانه شما قدیمی است، در مورد تمیز کردن فاضلاب خود با یک متخصص صحبت کنید.

  • سلام دوست عزیز
   تمیز کردن زهکشی توسط یک متخصص فقط چند ساعت طول می کشد. شرکت نظافتی شما باید حداکثر بتواند کار را در کمتر از سه ساعت انجام دهد. ما نصب تمام تجهیزات تمیز کردن فاضلاب را در این سه ساعت کامل می کنیم. این شامل یک لوله است که به تجهیزات تخصصی و همچنین یک مخزن آب متصل است.

  • سلام دوست عزیز
   ابتدایی ترین عملیات رفع گرفتگی را می توان توسط یک شرکت لوله بازکنی در افسریه با استفاده از فنر لوله بازکنی دستی یا برقی انجام داد که قادر است عملاً هر گونه مانع اندازه را از داخل لوله تخلیه پاک کند. اغلب، تمیز کردن زهکشی با استفاده از فنر لوله بازکنی برای رفع اساسی ترین مشکلات تخلیه شروع می شود.

  • سلام دوست عزیز
   بوهای تند و زننده با تمیز کردن حرفه ای زهکشی و رفع بوی بد فاضلاب از بین می رود. کثیفی، و سایر آلاینده ها در سینک حمام شسته می شوند. همه ما از آنچه در توالت پایین می رود آگاه هستیم. هنگامی که شما کمی گرفتگی دارید، چنین وسایلی در لوله ها گیر می کنند. تمیز کردن زهکشی این مواد آلی را از لوله ها حذف می کند و بوی بد ناشی از آنها را کاهش می دهد یا کاملاً از بین می برد.

 • سلام و خیلی ممنون از مطالب مفید و خدمات خوبی که در افسریه ارائه می دین و ما نگران گرفتگی لوله های فاضلاب نیستیم. یک سوال دارم اگر ممکن هست راهنمایی کنید: آیا تمام نشتی های آب
  علائم ظاهری دارند و از روی علائم ظاهری نشتی آب می توان آن را تشخیص داد؟

  • سلام دوست عزیز
   متأسفانه، همه نشتی ها علائم ظاهری ندارند و با چشم قابل رویت نیستند و در واقع، بسیاری از آنها برای مدت طولانی پنهان می مانند. منابع رایج نشتی های پنهان شامل لوله های باران، خطوط فاضلاب، کانال های جریان و لوله های متروک است. ساده ترین راه برای یافتن آنها استفاده از تجهیزات تقویت صدا است. با دانستن این موضوع، برای شما ضروری است که به طور منظم با یک شرکت لوله بازکنی در محدوده افسریه کار کنید تا هرگونه نشتی که ممکن است از دست داده باشید را شناسایی کنید.

  • سلام دوست عزیز
   نشتی دال یک اصطلاح صنعتی است که برای توصیف نشتی ایجاد شده در خطوط آب مسی زیر پایه بتنی خانه شما به کار می رود. هنگامی که همین نشتی ها در بالای زمین، در دیوار یا سقف باشند، به آنها نشت سوراخ می گویند. چنین نشتی اغلب در نتیجه خوردگی طولانی مدت لوله های مسی است.

   نشتی های دال را می توان در سمت فشار یا در سمت زهکشی فونداسیون پیدا کرد. اگر نشتی دال در سمت فشار سیستم آب باشد، معمولاً می‌توان آن را قبل از ایجاد تخریب زیاد کشف کرد. در حالی که این نشت ها معمولاً به سرعت پیدا می شوند، می توانند آسیب قابل توجهی ایجاد کنند. نشتی ها در سمت زهکشی می توانند به میزان قابل توجهی پوشانده شوند و تشخیص آنها را دشوارتر می کند. آنها می توانند برای چندین سال نشت کنند و هیچ نشانه خارجی نشان نمی دهند.

  • سلام دوست عزیز
   مرحله 1- چند حوله کهنه را روی زمین قرار دهید، مخصوصاً اگر آب زیادی در آنجا وجود داشته باشد، تا تصادفاً لیز نخورید و زمین نخورید.
   درب مخزن توالت را بردارید و روی آن قرار دهید.
   به داخل مخزن برسید و شیر فلاپر را فشار دهید – یک قطعه لاستیکی که در مرکز پایین مخزن قرار دارد. این حرکت باعث می‌شود که آب به داخل کاسه جریان پیدا نکند و از طرفی نیز جریان پیدا نکند.
   برای جلوگیری از پر شدن مخزن، شناور را بلند کنید. سطح آب در کاسه باید شروع به کاهش کند. پس از حدود یک دقیقه، سطح آب باید به حالت عادی بازگردد. اکنون می توانید شناور را رها کنید و اجازه دهید کاسه دوباره پر شود بدون اینکه نگران سرریز شدن آن باشید. اما در صورت امکان مراقب آن باشید.
   اگر بعد از حدود یک دقیقه سطح آب شروع به کاهش نکرد، در حالی که آب را در شیر تغذیه توالت می‌بندید، شناور را نگه دارید. این جایی است که همه چیز ممکن است دشوار شود، اما نه برای مدت طولانی: شیر معمولاً در نزدیکی کف یا روی دیوار پشت توالت قرار دارد. آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا بسته شود. اگر نمی توانید شناور را نگه دارید و همزمان به شیر برسید، شناور را رها کنید و دریچه را تا جایی که می توانید سریع ببندید.
   مرحله 2: دامنه مشکل لوله کشی را بررسی کنید
   سایر وسایل لوله کشی حمام را تست کنید تا ببینید آیا آنطور که باید کار می کنند یا خیر.
   سایر توالت های خانه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا به درستی سیفون می شوند یا خیر. یک توالت ممکن است به دلایل مختلفی سرریز شود، از جمله: یک میدان سپتیک مشکل ساز (اگر خانه شما روی سیستم سپتیک است). یک تله مسدود شده، یک دستگاه S شکل که بین کاسه و خط تخلیه قرار دارد و قرار است در وهله اول از مسدود شدن زهکشی جلوگیری کند. گرفتگی در لوله های داخل خانه شما؛ گرفتگی در لوله های منتهی به خارج از خانه، از جمله خط فاضلاب اصلی، که می تواند توسط سیستم ریشه درختان مختل شود. یا یک توالت کم جریان، که به طور کلی به معنای مدل های قدیمی تر است. اغلب، توالت ها سرریز می شوند زیرا قادر به پردازش یک جسم خارجی (مانند اسباب بازی کودکان) یا هجوم مواد (مانند دستمال) نیستند.
   اگر فقط یک توالت تحت تأثیر قرار گرفته باشد، احتمال مسدود شدن آن وجود دارد. و می توانید خودتان سعی کنید گرفتگی آن را باز کنید.
   مرحله 3: سعی کنید گرفتگی توالت را باز کرده و تمیز کنید
   فنجان پیستون توالت را در مرکز سوراخ کاسه توالت قرار دهید. در ابتدا فشار آهسته اعمال کنید. سپس به تدریج سرعت و فشار حرکات خود را افزایش دهید تا جایی که گرفتگی از جای خود خارج شود و توالت آزادانه آب شود.
   مقدار زیادی آب را با جاروبرقی مرطوب/خشک تمیز کنید. حوله های کهنه باید برای نشت های کوچکتر کافی باشد. اطمینان حاصل کنید که نشت های کوچکتر را خشک کنید. اطمینان حاصل کنید که مناطق خیس شده را خشک کنید – و آنها را با سفید کننده ضد عفونی کنید – تا دچار مشکل کپک نشوید. اگر هم موفق به انجام کار نشدید می توانید با یکی از شعبات لوله بازکنی در افسریه تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   خدمات تمیز کردن زهکشی که برای رفع گرفتگی فاضلاب شما استفاده می شود به نوع گرفتگی و مواد لوله بستگی دارد. متداول ترین روش تمیز کردن زهکشی، زهکشی است که شامل استفاده از فنر لوله بازکنی می شود. فنر لوله بازکنی در لوله تخلیه شما رزوه می شود و با کمک یک موتور کوچک می چرخد. در انتهای فنر لوله بازکنی یک قلاب یا پنجه قرار دارد. همانطور که پنجه می چرخد، گرفتگی را می شکند. هنگامی که گرفتگی از هم جدا می شود، آب در زهکشی ریخته می شود تا زباله ها پاک شوند.

 • اگر متوجه شوید که لوله تخلیه آشپزخانه من چیزی بیش از تمیز کردن نیاز دارد، چه خواهید کرد؟

  • سلام دوست عزیز
   اگر لوله تخلیه شما بسیار فرسوده به نظر می رسد، دیواره های لوله نازکی به دلیل خوردگی یا نفوذ ریشه درخت دارد، ممکن است به خدمات تمیز کردن فاضلاب نیاز داشته باشید. اگر متوجه شدیم که یکپارچگی ساختار لوله تخلیه شما به خطر افتاده است، بلافاصله به شما اطلاع می دهیم و تعمیرات مناسب را توصیه می کنیم. ما همچنین تخمینی برای آن تعمیرات به شما ارائه می دهیم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید. اگر تصمیم دارید کارهای اضافی را پیش ببرید، کامیون های ما کاملاً با رایج ترین انواع مواد تعمیر و تعویض لوله مجهز شده اند، به این معنی که ممکن است بتوانیم تعمیر را در همان روز انجام دهیم.

 • سلام من امروز متوجه شدم که هر بار توالت رو میشورم,
  بوی دستشویی از بین نمیره بلکه بیشتر هم میشه. دلیل
  این موضوع چیه؟

  • سلام دوست عزیز
   برای از بین رفتن بوی توالت باید از محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنید. اینکه با شستن توالت انتظار داشته باشید بوی آن از بین برود شدنی نیست. ولی اگر فکر می کنید با ورود اب بع داخل لوله توالت بوی فاضلاب بیشتر می شود به میزان تخلیه آن دقت کنید. ممکن است لوله تخلیه توالت دچار گرفتگی شده باشد. در این صورت باید نسبت به رفع گرفتگی لوله توالت اقدام کنید.

 • سلام و خسته نباشید
  چه علائمی نشون دهنده این است که ما به شرکت های لوله بازکنی در افسریه نیاز داریم است؟

  • سلام دوست عزیز
   شرایط اضطراری لوله کشی می تواند شامل ترکیدگی لوله ها، نشتی شدید و گرفتگی هایی باشد که به تنهایی قابل برداشتن نیستند. در برخی موارد، آنها حتی می توانند منجر به سیل شوند که باعث خسارات مربوط به آب شود.

   بهترین کار این است که فوراً مصرف آب را متوقف کنید و تا زمان آمدن یک لوله کش حرفه ای، منبع اصلی آب خانه را قطع کنید. اگر نشت آب شفاف است، می‌توانید از پارچه‌های نخی یا تمیزکننده برای جمع کردن آب استفاده کنید و سعی کنید مشکل را مهار کنید.

   اگر آب مربوط به فاضلاب است، بهتر است آن را به متخصصان بسپارید.

 • با اینکه لوله توالت خونه من گرفتگی ندارد، ولی بوی بد فاضلاب کل فضای سرویس بهداشتی را پر کرده است. دلیلش چی می تونه باشه؟

  • سلام دوست عزیز
   نشانه اصلی که به مشکلات لوله هواکش اشاره می کند، توالتی است که ظاهر و عملکرد خوبی دارد، اما بدون توجه به اینکه چقدر تمیز می کنید، بوی بدی را منتشر می کند که فضای حمام را پر می کند. مکانی را در پشت بام خود که در آن لوله هواکش توالت گازهای فاضلاب را آزاد می کند، به دقت بررسی کنید. اگر با برگ یا زباله پوشانده شود، گازها نمی توانند از آن خارج شوند و منجر به یک توالت بدبو می شود. هر گونه زباله ای را که لوله را پوشانده است بردارید تا ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر. ممکن است نتوانید با ارزیابی بصری در مورد لوله هواکش بریده شده یا نادرست نصب شده تشخیص دهید. اگر فکر می کنید ممکن است این مشکل باشد، بهتر است برای تشخیص و تعمیر حرفه ای با یک لوله کش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس شبانه روزی (کلیک کنید)