لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی در بلوار فردوس

لوله بازکنی در بلوار فردوس

دسترسی سریع

5/5 - (1 {امتیاز})

لوله بازکنی در بلوار فردوس

لوله بازکنی در بلوار فردوس و چاه بازکنی بلوار فردوس یکی از خدمات ما در غرب تهران هست که برای هر نوع مشکل در رابطه با لوله و فاضلاب می تونید تماس بگیرید و خدمات ما در این شعبه به صورت تضمینی، 24ساعته و شبانه روزی، بدون تعطیلی است. کلیه سرویسکاران موظف هستند فقط در ازای حل مشکل، حق الزحمه را دریافت کنند و شما می توانید در ساعت حضور سرویسکار، هر مشکلی در رابطه با گرفتگی لوله های فاضلاب یا نشتی و ترکیدگی لوله داشته باشید، آن را با سرویسکار در میان بگذارید تا مشکل برطرف شود. 

خدمات لوله بازکنی در بلوار فردوس

 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران 
 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی توسط لوله بازکنی در بلوار فردوس
 • حفر چاه توسط هزینه لوله بازکنی در بلوار فردوس
 • تخلیه چاه
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب

تماس با شماره لوله بازکنی در بلوار فردوس

یکی از عمده دلایلی که موجب می شود همشهریان عزیز تهرانی با شماره لوله بازکنی در بلوار فردوس تماس بگیرند، بحث قیمت لوله بازکنی در بلوار فردوس هست. البته پس از صحبت مشخص می شود که قبلاً با یکی از شماره های لوله بازکنی در بلوار فردوس تماس گرفته اند و آن سرویسکار هزینه زیادی بابت کار درخواست کرده است.

در اینگونه مواقع اغلب صاحبخانه ها برای جلوگیری از سرو صدای سرویسکار، هزینه را پرداخت می کنند و سپس به فکر قیمت گرفتن از چند شرکت معتبر می افتند. البته در این زمان کار از کار گذشته و دیگر نمی توان کاری کرد. بهتر است قبل از دادن آدرس، قیمت را سوال کنید و سپس تصمیم بگیرید.

 • لوله بازکنی در بلوار فردوس

قیمت لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

با توجه به توضیحات بالا، اگر با ما تماس گرفته شود و در مورد قیمت هزینه لوله بازکنی در بلوار فردوس سوال شود، ما نرخ و تعرفه خودمان را بر اساس:

 • محل قرارگیری لوله
 • محل گرفتگی لوله
 • طول لوله گرفته شده
 • طول فنر مورد استفاده
 • وسیله و دستگاه لوله بازکنی که مورد استفاده قرار گرفته است
 • میزان ساعتی که رفع گرفتگی لوله، طول کشیده است

بیان می کنیم و هرگز مشتری را بلاتکلیف نمی کنیم. در نظر داشته باشید که در این حرفه مانند هر شغل و حرفه دیگری، افراد سودجو و کلاهبرداری وجود دارند که از بی اطلاعی افراد در این زمینه سوءاستفاده می کنند.

در مقالات و نوشته های مختلف در خصوص مشکلات سیستم لوله کشی و نشتی هایی که ممکن است در این سیستم به وجود بیاید، صحبت کرده ایم. نشتی و ترکیدگی لوله به هر دلیلی که باشد، روش های مختلفی برای از بین بردن نشتی لوله ها وجود دارد. اگر قادر هستید از طریق آموزش های ذکر شده در این مقاله، خودتان دست به کار شوید وگرنه با لوله بازکنی بلوار فرودوس تماس بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های مختلف آب بندی لوله ها را به شما آموزش دهیم.

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

دلایل گرفتگی لوله ها در محدوده بلوار فردوس

عمده تماس هایی که با شعبه هزینه لوله بازکنی در بلوار فردوس گرفته می شود در خصوص گرفتگی لوله ها و روش های رفع آن است که بهتر دیدیم در مورد دلایل گرفتگی لوله ها صحبت کنیم. همینطور پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی افسریه را مطالعه کنید.

 • قدیمی بودن لوله های مورد استفاده
 • پوسیدگی لوله ها
 • استفاده از لوله های غیراستاندارد
 • عدم شیب بندی اصولی لوله ها
 • گرفتگی لوله به دلیل افتادن اجسام خارجی
 • گرفتگی لوله با دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله با نواربهداشتی
 • گرفتگی لوله توالت با مدفوع
 • گرفتگی لوله تخلیه حمام با مو، ژیلت و صابون
 • گرفتگی لوله سینک با پسماند مواد غذایی، تفاله چای و قهوه
 • گرفتگی لوله به دلیل رسوب گرفتگی لوله ها

 

https://lolehbazkon7010.com/video/Parsiyan7010-9-web.mp4

 

لوله بازکنی در بلوار فردوس غرب و شرق

از آنجاییکه بلوار فردوس غرب و شرق از  مناطق مهم غرب تهران می باشد و مساعد بودن هوا در این محدوده سبب تراکم زیاد جمعیت شده است.

به همین دلیل با افزایش ساخت و ساز و افزایش زندگی آپارتمانی، قاعدتاً مشکلات لوله و فاضلاب هم بیشتر می شود چرا که در آپارتمان ها لوله های فاضلاب مشترک بوده و همین مساله سبب گرفتگی لوله های فاضلاب می شود.

به همین دلیل جهت راحتی حال همشهریان عزیز تهرانی ساکن محدوده بلوار فردوس غرب و شرق، شعبه هزینه لوله بازکنی در بلوار فردوس مانند شرکت لوله بازکنی پارسیان افتتاح شدند تا به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعالیت داشته باشند تا برای دسترسی به لوله بازکنی نیاز به اعزام سرویسکار از محدوده های دورتر نباشد. 

در حال حاضر ما کلیه محدوده بلوار فردوس غرب و شرق را تحت پوشش قرار داده ایم تا به محض تماس، زیر 20 دقیقه سرویسکار در محل حاضر شود و گرفتگی لوله ها را سریع و فوری برطرف نماید.

 

دسترسی های بلوار فردوس غرب و شرق

ما برای اعزام سرویسکار در این محدوده از مسیرهای ذیل استفاده می کنیم تا بتوانیم سریعاً مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها را برطرف کنیم.

بزرگراه شهید ستاری، بلوار آیت الله کاشانی، بزرگراه جناح، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، بزرگراه شیخ فضل الله نوری

 

دلیل اصلی اینکه چرا لوله های فاضلاب می گیرد؟

دلایل زیاد و متفاوتی برای گرفتگی لوله های فاضلاب در محدوده بلوار فردوس غرب و شرق وجود دارد که اگر از آنها آگاهی داشته باشید متوجه می شوید که اتفاقاً راه حل های آسان و خانگی برای رفع آنها وجود دارد. در ادامه به مهمترین دلایل گرفتگی لوله ها در بلوار فردوس می پردازیم. ضمن اینکه پیشنهاد می کنیم از خدمات لوله بازکنی صادقیه استفاده کنید.

 

رسوب گرفتگی لوله ها

در اکثر مواقع رسوب گرفتگی لوله ها به خصوص لوله های آب گرم، موجب کم شدن قطر لوله و به مرور گرفتگی لوله ها می شود.

مو و پرز فرش 

یکی از دلایل شایع گرفتگی لوله تخلیه حمام مو است. شاید با یک راه حل ساده و گذاشتن کفشور و توری بر دهانه لوله تخلیه به راحتی بتوانید از آن جلوگیری کنید.

روغن، چربی و پسماند مواد غذایی

عامل گرفتگی لوله سینک، چربی و روغن است که وقتی به همراه آب سرد وارد لوله می شود سرمای موجود باعث می شود این چربی ها به دیواره لوله بچسبند، به دنبال آن هر موادی هم که وارد لوله شود به جداره چسبناک لوله می چسبد و باعث کم شدن قطر لوله و کندی سرعت تخلیه می شود. 

 

افتادن اشیا در لوله

بدیهی است که با افتادن هر جسم خارجی در لوله، مانعی در برابر حرکت آب ایجاد می شود و یا سرعت تخلیه را کند می کند.

 

شیب غیراستاندارد لوله فاضلاب

یکی از مواردی که کمتر به آن توجه می شود شیب لوله فاضلاب است که اگر شیب آن کم و زیاد شود در هر دو صورت موجب گرفتگی لوله می شود.

توجه داشته باشید که همه این موارد هم می توانند به روش های خانگی برطرف شوند و هم اینکه ناگزیر به تماس با یکی از شعبات نظیر لوله بازکنی در بلوار فردوس و استفاده از تجهیزات لوله بازکنی شوید.

سرویسکاران این شعبه در شرکت لوله بازکنی پارسیان با تکیه بر تجربه و مهارتی که در استفاده از فنر لوله بازکنی برقی دارند می توانند کلیه گرفتگی های سخت را برطرف نمایند. 

روش های مورد استفاده در چاه بازکنی بلوار فردوس

 

البته توصیه می شود که برای رفع گرفتگی لوله ها از روش های خانگی استفاده شود، ولی در برخی موارد که شدت گرفتگی زیاد باشد، نمی توان از روش های خانگی استفاده کرد و باید از یک متخصص در این زمینه کمک گرفت. 

متخصصین کلیه شعب های لوله بازکنی پارسیان از جمله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی از تجهیزات روز لوله بازکنی از جمله فنر برقی لوله بازکنی که روشی تضمینی برای رفع گرفتگی لوله ها است کمک می گیرند. 

فرقی نمی کند عامل گرفتگی لوله فاضلاب چه ماده ای باشد، حتی اگر گرفتگی به وسیله سیمان و سایر مصالح ساختمانی هم باشد، به کمک انواع سرفنر لوله بازکنی می توان گرفتگی را رفع کرد.

اگر به دنبال رفع 100 درصدی گرفتگی های لوله فاضلاب هستید حتماً باید از فنر لوله بازکنی برقی استفاده کنید که لازم است با شماره لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید.

تخلیه چاه بلوار فردوس 

با اینکه بسیاری از ساختمان ها در محدوده بلوار فردوس به سیستم فاضلاب شهری متصل شده اند، اما هنوز مهم ساختمان های بسیاری در این محدوده وجود دارد که از چاه جذبی استفاده می کنند. 

مشخص است که این چاه ها دیر یا زود پر خواهند شد و بایستی قبل از سرریز شدن و قبل از اینکه چاه به طور کامل پر شود، باید نسبت به تخلیه چاه اقدام شود. البته اینکار را به هیچ وجه نمی توان به روش های خانگی انجام داد و حتماً باید از شرکت های متخصص در این زمینه کمک گرفت. در لوله بازکنی پارسیان برای تخلیه چاه چند مرحله وجود دارد.

1- پیدا کردن محل دقیق درب چاه

2- باز کردن درب چاه بدون شکستن درب 

3- تخلیه لجن ها و فاضلاب چاه با استفاده از تانکرهای 12هزار لیتری و انواع پمپ های تخلیه چاه

4- لایروبی و کف تراشی به وسیله نیروی انسانی یا تجهیزات.

5- بستن درب چاه به صورت استاندارد و ایمن

برای تخلیه چاه بلوار فردوس کافیست با ما تماس بگیرید.

چه زمانی باید با شرکت لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرم

به منظور صرفه جویی در هزینه، بسیاری از صاحبان خانه این روزها اقدام به تعمیرات خانگی می کنند. با این حال، در مورد تعمیرات لوله کشی، DIY معمولا یک استراتژی هوشمند نیست. اغلب، روش های خانگی برای رفع گرفتگی لوله می تواند منجر به مشکلات شدیدتری شود و در نهایت هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

در این بخش، مشکلات مختلفی را که به کمک یک لوله کش نیاز دارند، پوشش خواهیم داد. به عنوان مثال، اگر آب از دوش یا سینک آشپزخانه خارج نمی شود، با یک لوله بازکنی در بلوار فردوس تماس بگیرید تا این مشکل فوری را حل کند.

این مشکل می تواند نتیجه گرفتگی لوله ها، یخ زدگی خطوط لوله کشی یا نشت خط آب باشد. اگر آب به لوازم و وسایل شما نمی رسد، ممکن است در مناطق غیر قابل دسترس مانند زیر کفپوش یا پشت دیوارها نشت کند.

شرایط دیگری که نیاز به توجه یک متخصص دارای مجوز دارد شامل موارد زیر است.

فشار کم آب در سرتاسر خانه

فشار کم آب می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد، از جمله طراحی بد خط تامین، فشار کم آب از چاه یا منبع شهری یا موانع موجود در خطوط، مانند آوار یا زنگ زدگی. اگر با یک لوله بازکنی ماهر در بلوار فردوس، آنها می توانند مشکل را بررسی کرده و علت را مشخص کنند.

رسوب گرفتگی لوله های آب گرم

به جز مخزن آب گرم نشتی، تشخیص اینکه چرا آب گرم از شیرهای شما خارج نمی شود، اغلب چالش برانگیز است. اگر بخاری برقی دارید، دلایل احتمالی می تواند قطع کننده مدار، سوختن فیوزها، المنت های گرمایشی، سوئیچ های اضافه بار معیوب یا خرابی ترموستات باشد.

اگر بخاری گازی دارید، مشکل می تواند جرقه زن و مشعل ترموکوپل باشد. با این حال، صرف نظر از علت، باید یک نگاه حرفه ای به آن داشته باشید.

عدم تخلیه توالت

اگر توالت شما پر شده است، محتمل ترین علت این است که شخصی بیش از حد از دستمال توالت استفاده کرده یا چیزی نامناسب را در توالت ریخته است. با این حال، بسیاری از علل احتمالی دیگر وجود دارد. اگر آب کاسه توالت شما همیشه پر است، ممکن است در نتیجه گرفتگی لوله فاضلاب یا زهکشی باشد که به ابزارهای تخصصی و مهارت های پیشرفته نیاز دارد. یک لوله کش حرفه ای می تواند انسداد را مشخص کرده و برطرف کند.

تعویض آبگرمکن

هنگامی که زمان تعویض آبگرمکن خود فرا می رسد، قویاً شما را به استخدام یک متخصص توصیه می کنیم. یک لوله کش می تواند از همه چیز مراقبت کند، از جمله حمل آبگرمکن جدید به زیرزمین، وصل کردن آن، اطمینان از کارکرد و دور انداختن آبگرمکن قدیمی.

توقف خط فاضلاب

اگر خط فاضلاب شما به پشتیبان‌گیری ادامه می‌دهد، احتمالاً به این معنی است که خط خروجی شما به سمت فاضلاب اصلی مسدود شده است. ریشه درختان اغلب باعث این مشکل می شوند.

در حالی که می توانید با اجاره یک دستگاه میله فاضلاب بزرگ برای حل این مشکل تلاش کنید، این می تواند به خطوط فاضلاب و تخلیه آسیب برساند. به همین دلیل توصیه می کنیم یک متخصص را استخدام کنید. در صورت بروز مشکل، تعمیرات لازم را انجام خواهند داد.

لوله های یخ زده

اگر یکی از لوله های شما یخ زد، به دقت بررسی کنید که آیا قبلاً پاره شده است یا خیر. اگر چنین است، با یک لوله کش تماس بگیرید. می‌توانید لوله را با استفاده از سشوار آب کنید، اما حتی اگر ترک نخورده باشد، باز هم ممکن است بخواهید به آن نگاهی بیندازید. گاهی اوقات لوله کش ها به جای آب کردن، قسمت یخ زده لوله را جایگزین می کنند.

آب بی رنگ

بسیاری از مردم آب لوله کشی خود را از نزدیک تماشا می کنند تا ببینند آیا می توانند هر گونه آلودگی را تشخیص دهند. تشخیص آلودگی با چشم، زبان یا بینی انسان تقریباً همیشه غیرممکن است، اما در واضح ترین موارد، آب شما ممکن است طعم، بو یا رنگ کمی متفاوت داشته باشد.

به عنوان مثال، اگر آب کدر یا سفید است، این می تواند هوا را در خطوط شما نشان دهد. آب قهوه ای، نارنجی یا زرد دارای مقدار زیادی آهن است. در هر یک از این موارد، باید با یک لوله بازکنی تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا لوله بازکنی در بلوار فردوس به صورت شبانه روزی است؟

بله. کلیه خدمات ما در همه شعب به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی هست. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید.

 

آیا رفع گرفتگی لوله ها با فنر لوله بازکنی، کثیف کاری دارد؟

خیر. کلیه روش های مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها با کمترین حد کثیف کاری یا بدون کثیف کاری هستند و تکنسین ها موظف هستند پس از انجام کار، محل را تمیز کرده و تحویل کارفرما دهند.

 

آب بندی لوله ها چیست ؟

همانطور که می دانید در یک سیستم لوله کشی از انواع لوله و اتصالات استفاده می شود که همیشه توصیه شده است در ابتدای امر از لوله و اتصالات مرغوب بهره بگیرید تا در آینده با مشکلات نشتی و نم و رطوبت مواجه نشوید.
اگر به هردلیلی لوله های آب و فاضلاب دچار مشکل نشتی و ترکیدگی شود، به اقداماتی که برای تعمیر و رفع عیب لوله ها انجام می شود، آب بندی لوله ها گفته می شود.

البته که آب بندی لوله هایی که به تازگی دچار مشکل شده اند راحت تر از آب بندی فرسودگی های قدیمی است.
پس به یک بیان کلی به عملیات ترمیم لوله های آسیب دیده و دچار نشتی، آب بندی لوله ها گفته می شود. 

مواد کاربردی در آب بندی لوله ها

برای رفع عیب در لوله هایی که دچار مشکل نشتی و پارگی هستند، مواد و ابزارهایی لازم است که به وسیله آنها می توان آب بندی را انجام داد. در این مقاله به معرفی این مواد خواهیم پرداخت. 

 

خمیر مخصوص آب بندی

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

خمیر مخصوص آب بندی از روغن بزرک و مل که ترکیبی به نام کربنات کلسیم و سفید رنگ می باشد، تشکیل شده است. این خمیر به دلیل حالت چسبندگی و لغزندگی که دارد، وظیفه مراقبت از سردنده و کنف را به عهده دارد و به دلیل خاصیتی که دارد، مانع از پوسیدگی لوله ها می شود. مدل دیگر این خمیر برای بتونه کاری شیشه ها استفاده می شود و از مدل قبلی، سفت تر است. 

کنف

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

جنس کنف از الیاف گیاهی مخصوص است که به دلیل خاصیتی که دارد، به هنگامی که با آب برخورد پیدا می کند، حجیم تر می شود و همین افزایش حجم باعث می شود که درزهای بین لوله و اتصالات را پر کند. در مقاله لوله بازکنی صادقیه در خصوص دلایل نم و رطوبت ساختمان صحبت کرده ایم.

نوار آب بندی لوله

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

همه شما این نوار را به اسم نوار تفلون می شناسید و مواد اصلی سازنده آن پلی تترافلورواتیلن است که اکثراً برای آب بندی لوله های سیستم لوله کشی گاز، آب، ترکیبات نفتی و موارد از این قبیل و اتصالات شیر آب کاربرد دارد. نوار تفلون به حالت لوله ای شکل است و یک درپوش برای محافظت از آن وجود دارد که معمولا این درپوش به شکل استوانه سفید رنگ است. 

نحوه به کار بردن نوار تفلون

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

نحوه استفاده از نوار تفلون یا نوار آب بندی به آسانی است و کافی است که انگشت اشاره خود را از داخل حلقه نوار رد کنید و به کمک انگشت شصت، سر نوار را به دور سر دنده در خلاف عقربه های ساعت بپیچید. دقت کنید که نوار تفلون به دلیل نازک بودن ممکن است بهم گره بخورد.

 

چسب های ویژه آب بندی لوله

 

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

چسب های زیادی به عنوان چسب آب بندی لوله ها در بازار وجود دارد که در این میان یکی از آنها به چسب نشت گیر معروف است و در مقابل آب مقاومت بالایی دارد. به همین دلیل از این چسب برای آب بندی سیستم لوله کشی و رفع نشتی لوله استفاده می شود.
برای اینکه بتوانید از چسب آب بندی استفاده کنید ابتدا فلکه آب را ببندید و صبر کنید که لوله ها به طور کامل خشک شوند. سپس محلی که لوله دچار نشتی شده است را با یک دستمال تمیز کنید و مقدار مناسبی از چسب را در محل نشتی بریزید و 1 الی 2 دقیقه صبر کنید تا چسب خشک شود.

حال می توانید فلکه و یا شیر آب را باز کنید و از لوله استفاده کنید. اگر می خواهید در خصوص نحوه تمیز کردن لکه شیرآلات، اطلاعاتی کسب کنید، به مقاله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی مراجعه کنید.

لوله بازکنی در بلوار فردوس

لوله پلیکا

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 

از لوله پلیکا می توان برای لوله هایی که زیاد دچار نشتی نشده اند، استفاده کرد. در اینگونه مواقع مقدار مناسبی از لوله پلیکا را متناسب با اندازه لوله ای که دچار نشتی شده است، برش می دهند و آن را بر روی لوله دچار مشکل شده می چسبانند.

طریقه به کار بردن خمیر و کنف در آب بندی لوله

برای اینکه بتوانید از خمیر و کنف به منظور آب بندی لوله ها استفاده کنید به یک قلمو و ابزاری مشابه آن نیاز دارید تا بتوانید خمیر را بدون اینکه دستتان آلوده شود، به سردنده بزنید تا از زنگ زدگی لوله جلوگیری شود. مرحله بعدی نوبت به پیچیدن کنف به دور سردنده است. برای اینکار ابتدا مقدار مناسبی از کنف را برش بزنید و آنرا از ابتدای سردنده و در جهت مخالف عقربه های ساعت، به دور دنده بپیچید تا به انتهای آن برسد.

 

برای اینکه الیاف کنف شل نشود و آب بندی لوله به درستی انجام شود، باید الیاف را گره بزنید و در آخر هم برای اطمینان از اینکه کنف به درستی و به شکلی سفت دور لوله و دنده پیچیده شده است، مقداری از خمیر را بر روی قسمت انتهایی کنف پیچ بزنید تا به خوبی بچسبد.

نکات مهم در هنگام رفع نشتی لوله فاضلاب

 

لوله بازکنی در بلوار فردوس
لوله بازکنی در بلوار فردوس

 • اگر قصد آب بندی لوله و اتصالات را از طریق چسب آب بندی دارید، از لوله و اتصالات پوش فیت برای اینکار استفاده نکنید.
 • اگر هر یک از روش های آب بندی را برای رفع نشتی و آب بندی لوله پلیکا اجرا کرده اید، برای اینکه مطمئن شوید به درستی آب بندی انجام شده است یا خیر، تا چند روز از پوشاندن روی لوله ها اجتناب کنید.
 • اگر نشتی در لوله اصلی آب و فاضلاب اتفاق افتاده است، حتماً قبل از هر اقدامی با سازمان آب و فاضلاب تماس بگیرید و خودتان هیچ عملی در راستای رفع نشتی و آب بندی لوله اصلی انجام ندهید.  
 • لوله بازکنی در بلوار فردوس

14 Comments

 • سلام و خسته نباشید
  من در بلوار فردوس غربی تهران ساکن هستم و می دونم که لوله تخلیه حمام آپارتمانم گرفته. می خوام ببینم که شما برای این محدوده هم سرویس دارین یا خیر؟

  • سلام خانم دوستی
   بله ما چند سرویسکار مجهز به کلیه دستگاه های لوله بازکنی در بلوار فردوس غربی و شرقی داریم که به محض تماس و دادن آدرس، به محل اعزام می شوند و هرگونه مشکلی در رابطه با گرفتگی لوله های حمام، توالت و سینک ظرفشویی یا هر مشکلی در این زمینه داشته باشید را برطرف می کنند.

 • سلام
  خسته نباشید
  من شنیدم فاضلاب های منطقه بلوار فردوس ایراد داره و دائم با فاضلاب
  ها درگیرند
  چون میخوام اونجا خونه بخرم ترجیح دادم از یه متخصص سوال کنم
  ممنون‌میشم جواب منو سریع بدید

  • سلام دوست عزیز
   البته مشکل فاضلاب یکی دو ساختمان را نمی توان به کل محدوده بلوار فردوس، تعمیم داد. اگر قصد خرید خانه دارید و نگران وضعیت لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان هستید، می توانید وضعیت لوله ها را بررسی کنید. حتی می توانید با لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید و بخواهید که یکی از سرویسکاران به محل اعزام شوند و شیب بندی لوله فاضلاب، آببندی توالت فرنگی، وضعیت نشتی لوله ها و سرعت تخلیه آب از لوله های تخلیه را بررسی کنند.

  • سلام دوست عزیز
   بدون بررسی نوع و محل نشتی لوله و ضمناً جنس لوله ای که دچار نشتی شده است نمی توان در مورد روش مناسب آببندی لوله ها نظر داد. بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید

  • سلام دوست عزیز
   اگر متوجه هر یک از مشکلات مربوط به گرفتگی لوله شدید، می توانید سعی کنید خودتان وضعیت را اصلاح کنید. می‌توانید از محلول های خانگی لوله بازکنی یا مایع لوله بازکن شیمیایی و صنعتی استفاده کنید. شما به سادگی این پاک کننده ها را در زهکشی بریزید و آنها باید گرفتگی را از بین ببرند.

   با این حال، شما باید مراقب باشید. پاک کننده های لوله فاضلاب تجاری و شیمیایی می توانند پوست و چشم شما را تحریک کنند. آنها همچنین می توانند در برخی موارد به زهکشی یا لوله های شما آسیب برسانند. در نهایت، اگر تصمیم به استفاده از یک پاک کننده گرفتگی دارید، حتما دستورالعمل های سازنده را بررسی کنید. بیشتر محصولات را فقط می توان در سینک یا وان استفاده کرد و نه در توالت.

  • سلام دوست عزیز
   با سرازیر شدن آب به داخل فاضلاب، هوا به سمت لوله تخلیه وان کشیده می شود و در نتیجه صدای غرغر می آید. به سادگی در حال عبور از آب گرم از طریق سینک ها و به بیرون نگاه کنید تا ببینید آیا بخار از لوله های دریچه سقف در هوای سرد به اندازه کافی خواهد بود. در اتاق زیر شیروانی، بررسی کنید که دریچه ها به هیچ وجه مسدود یا پوشیده نشده باشند.

  • سلام دوست عزیز
   مایع لوله بازکنی Drano یا یک ماده شیمیایی مشابه تقریباً هرگز نباید در توالت مورد استفاده قرار گیرد زیرا شامل هیدروکسید سدیم است که باعث ایجاد گرما می شود و می تواند به لوله ها آسیب برساند. برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بهترین گزینه استفاده از فنر لوله بازکنی یا تلمبه دستی لوله بازکنی است که کمترین خطری را برای لوله ها و سنگ توالت ندارد که برای این منظور می توانید با لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید.

 • برخی نشتی های لوله آب قابل رویت نیستند و نمی توانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم. اگر ممکن هست در مورد منابع پنهانی و توکار نشتی آب راهنمایی کنید.

  • سلام دوست عزیز
   1- مسدود شدن خطوط تخلیه – مسدود شدن خط تخلیه می تواند بیش از یک ناراحتی باشد. گرفتگی های جدی تر می تواند منجر به سرریز یا حتی ترکیدن خطوط شود.
   2- لوله های خورده شده و پوسیده- با گذشت زمان، با بالا رفتن سن سیستم لوله کشی، ممکن است متوجه شوید که لوله های لوله کشی شما خورده می شوند. اینها منابع رایج نشتی لوله کشی در خانه هستند. مراقب لوله های قدیمی باشید و برای جلوگیری از آسیب آب، لوله های پرخطر را تعویض کنید.
   3- فشار آب بالا – فشار آب بالا ممکن است در حمام احساس خوبی داشته باشد، اما فشار بیش از حد می تواند به سیستم لوله کشی شما فشار وارد کند و باعث نشتی شود.
   4- نفوذ ریشه درختان در داخل لوله ها- درختان دائماً به دنبال منابع آب هستند – و متأسفانه، اگر در لوله لوله کشی شما شکافی ایجاد شود، ممکن است ریشه درختان به سیستم لوله کشی شما حمله کنند. مراقب افت فشار آب یا سینک‌هایی باشید که تخلیه آهسته دارند.
   5- نشت اتصالات لوله – اتصالات لوله نشتی در اعماق دیوارهای شما پنهان هستند و اغلب تا زمانی که خیلی دیر نشده است به سختی قابل تشخیص هستند. مراقب فشار کم آب باشید!
   6- فرسودگی شیرآلات – شیر آشپزخانه شما دارای تعداد زیادی قطعات متحرک است و در نتیجه در طول زمان مستعد ساییدگی و پارگی است. خوشبختانه، تعمیر یک شیر آب نشتی آسان است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)