• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه یکی از شعبه های غرب تهران در لوله بازکنی تهران است که در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله، افتادن جسم خارجی در لوله تخلیه یا لوله توالت مواجه شدید، می توانید با شماره لوله بازکنی در صادقیه تماس بگیرید. لوله بازکنی پارسیان چندین سرویسکار باتجربه و بااخلاق در این شعبه دارد که می توانند مشکل لوله و فاضلاب ساختمان شما را برطرف کنند. 

لوله بازکنی صادقیه با پشتیبانی چندماهه

تعجب نکنید. درست متوجه شده اید، ما کلیه خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها، رفع نشتی و ترکیدگی لوله را تا چندماه پس از ارائه خدمات، تضمین می کنیم و پشتیبانی داریم. به این صورت که اگر همان مشکل و برای همان لوله مجدد اتفاق بیوفتد، سرویسکار موظف است به آدرس مدنظر برود و مشکل را برطرف کند. گاهی اوقات دیده شده است که برخی افراد سودجو، گرفتگی لوله را به صورت مقطعی و ناقص برطرف می کنند و پس از چند روز صاحبخانه با همان مشکل مجدد روبرو می شود. اولاً که کلیه سرویسکاران لوله بازکنی پارسیان موظف هستند که پس از رفع گرفتگی لوله، اگر لوله نیاز به رسوب زدایی و جرمگیری داشته باشد، پس از اطلاع به صاحبخانه و توافق بر سر قیمت، برای بهبود وضعیت لوله و رفع کامل مشکل تخلیه آب از لوله، آن را انجام دهند. 

لوله بازکنی در صادقیه شبانه روزی

بارها تاکید کرده ایم که مشکلاتی که برای لوله و فاضلاب ساختمان ها پیش می آید باید به صورت اورژانسی و خیلی سریع برطرف شود. چون علاوه بر به هم ریختگی خانه و از بین رفتن نظم، موجب انتشار آلودگی می شود. چون لوله های تخلیه مستعد حضور باکتری و میکروب ها هستند و با عدم تخلیه آب و بالازدن آب، این آلودگی ها به راحتی در محیط منتشر می شوند. به همین دلیل است که ساعت در این حرفه مطرح نیست و کلیه فعالیت های لوله بازکنی صادقیه به صورت شبانه روزی است. 

افتادن هر شی خارجی در لوله فاضلاب یا لوله توالت یکی از اتفاقات بدی است که ممکن است برای همه پیش بیاید و قطعاً حس خوبی برای کسی به دنبال نخواهد داشت. البته که توصیه می کنیم در این زمان قبل از اینکه دست به کار شتابزده ای بزنید، از ریختن آب اضافی به داخل لوله خودداری کنید و شماره یکی از شعب مثل تخلیه چاه تهران را بگیرید تا سرویسکاران با تجهیزاتی که در اختیار دارند، در محل حاضر شوند و نسبت به خارج کردن شی از لوله فاضلاب یا توالت اقدام کنند. البته ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با 4 روش خارج کردن اشیا از لوله آشنا کنیم.

 

همیشه به این مساله دقت داشته باشید که محل اتصال کاسه توالت با لوله فاضلاب تنگ و باریک است و اگر با دست اقدام به خارج کردن شی افتاده در لوله بکنید، احتمال آسیب دیدن دست شما بسیار زیاد است. پس توصیه می کنیم قبل از اینکه خودتان دست به کار شوید و بخواهید شی را از لوله خارج کنید، با یک چراغ قوه محل افتادن شی را بررسی کنید و مطمئن شوید که در دسترس هست، سپس اقدام کنید.

اولین اقدام پس از افتادن شی در توالت چیست؟

لوله بازکنی صادقیه شبانه روزی

 

پس از تماس هایی که با شعبات مختلف از جمله صادقیه، گرفته می شود اولین توصیه این است که آرامش خود را حفظ کنند و دست به کار عجولانه ای نزنند. همینطور موارد زیر گوشزد می شود تا سرویسکاران به محل برسند.

 • بعد از افتادن شی در داخل لوله و چاه توالت، از توالت استفاده نکنید و اگر در توالت عمومی این اتفاق افتاده است، اجازه ندهید کسی از توالت استفاده کند. زیرا آبی که داخل لوله ریخته می شود، باعث می شود شی به سمت چاه هدایت شود و از دسترس خارج شود.
 • به توصیه های اطرافیان دقت نکنید و اجازه ندهید افراد متفرقه برای درآوردن شی اقدام کنند چون کاری که افراد نابلد انجام می دهند، به مراتب کار را برای تکنسین ها سخت تر می کند.
 • از وارد کردن اجسام نوک تیز نظیر سیخ و یا میل در لوله پرهیز کنید چرا که ممکن است مشکل دیگری نظیر سوراخ شدن لوله به مشکلات شما اضافه شود.
 • اگر توالت سنتی یا ایرانی باشد، در نظر داشته باشید که فاصله قسمت تحتانی سیفون آن تا کف سرویس بهداشتی بین ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر است. این مساله را در نظر داشته باشید و طول وسیله ای که برای خارج کردن شی از توالت، انتخاب می کنید، از این مقدار کمتر نباشد.
 • در برخی موارد هم استفاده از آهن ربا می تواند کارساز باشد. 

ممکن است به خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس نیاز داشته باشید.

گرفتگی لوله توالت به وسیله افتادن شی در لوله

لوله بازکنی در صادقیه

عمده اجسامی که افتادن آنها در لوله بسیار مرسوم است و افراد بیشتر تماس می گیرند، موارد ذیل است:

 • افتادن صابون در توالت فرنگی
 • افتادن صابون در دستشویی ایرانی
 • افتادن مهر در توالت
 • افتادن سکه در دستشویی
 • افتادن دعا در دستشویی
 • افتادن خمیر دندان در توالت
 • افتادن کرم در توالت
 • افتادن لوازم آرایشی در توالت
 • افتادن دستگیره در در چاه توالت
 • افتادن سوییچ و کلید در توالت
 • افتادن درب اسپری و شامپو در چاه توالت
 • افتادن ژیلت در توالت

4 روش فوری برای درآوردن اشیا از توالت

درآوردن شی از لوله به وسیله دست

اولین و پیش پاافتاده ترین روشی که به فکر همه می رسد این است که دستشان را داخل لوله کنند و شی را خارج کنند. اما همین مساله ساده می تواند به یک خطر جانی برای شما تبدیل شود. قبل از اینکه بخواهید این کار را انجام دهید، ارتفاع و قطر لوله ای که شی در داخل آن افتاده است را بررسی کنید و آن را با سایز دست خود مقایسه کنید. در مواردی که ارتفاع لوله بیشتر از 30 سانت باشد، توصیه اکید می کنیم که دستتان را داخل لوله نکنید چون در این صورت برای اینکه بتوانید به جسم افتاده در لوله دست پیدا کنید، مجبور می شوید دست خود را تا آرنج داخل لوله کنید و اگر دست شما چاق هم باشد، به احتمال زیاد دستتان در لوله گیر می کند و موجب آسیب و ورم دستتان می شود. پس از اینکه ارتفاع و قطر لوله را سنجیدید، یک دستکش بپوشید و دستتان را تا سیفون داخل لوله کنید و فقط حواستان باشد که شی را به سمت چاه هدایت نکنید که از دسترس خارج شود. اگر شی را پیدا کردید آن را خارج کنید و به خوبی ضدعفون کنید.
در این میان اگر تمایل دارید شیرآلات سینک و حمام شما همیشه براق باشد، مقاله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی را به شما پیشنهاد می دهیم.

درآوردن شی از لوله به وسیله قلاب

لوله بازکنی فوری در صادقیه

 

وسیله ای به نام چنگک وجود دارد که جزو تجهیزات سیار شرکت لوله بازکنی صادقیه است که برای خارج کردن اشیا از لوله بسیار کاربرد دارد. اما اگر فکر می کنید خودتان می توانید این کار را انجام دهید و چنگک ندارید، از یک آویز فلزی لباس کمک بگیرید و آن را به کمک انبردست صاف کنید و سر آن را به شکل قلاب خم کنید. با احتیاط قلاب را داخل لوله حرکت دهید و سعی کنید مثل ماهی، شی را با قلاب به سمت بیرون از لوله بکشید.

درآوردن اشیا از توالت با جارو برقی

یکی از کاربردی ترین وسیله هایی که در اینگونه مواقع می تواند به کمک شما بیاید، جاروبرقی هایی است که به دکمه تر و خشک یا آب و خاک مجهز باشد. به کمک این جاروبرقی می توانید تمامی آنچه که در داخل لوله وجود دارد را به داخل کیسه جارو بکشید. زمانی که مطمئن شدید داخل لوله چیزی باقی نمانده است، کیسه جارو را در فضایی نظیر حمام خالی کنید و به دنبال شی گمشده خود باشید. شاید یکی از مطمئن ترین روش ها برای خارج کردن اجسام از داخل لوله، همین روش جاروبرقی باشد.

خارج کردن شی افتاده در دستشویی با بلند کردن توالت فرنگی

گاهی هم شی نظیر سوئیچ، انگشتر، سنجاق سینه و یا هر شی دیگر داخل لوله توالت فرنگی می افتد. در اینگونه مواقع به احتمال زیاد، در قسمت زانویی که در زیر کاسه توالت فرنگی قرار دارد، گیر می کند. برای اینکار هم می توانید از سرویسکاران لوله بازکنی شهرک غرب کمک بگیرید و هم اینکه خودتان به وسیله کاردک، چسب اطراف کاسه توالت فرنگی را بتراشید و با احتیاط کاسه توالت را بلند کرده و در جای دیگری بگذارید. حال با خیال راحت لوله را بررسی کنید و با دست، قلاب یا جاروبرقی سعی کنید که شی افتاده در لوله را خارج کنید. در مرحله بعد کاسه توالت فرنگی را مجدد به سرجای خود برگردانید و دور آن را چسب مخصوص بزنید.

تماس با لوله بازکنی صادقیه برای خارج کردن شی از لوله

اما اگر لوله را بررسی کردید و دیدید که با هیچ یک از این روش ها نمی توانید شی افتاده در توالت یا لوله فاضلاب را خارج کنید، پیشنهاد می کنم همان ابتدا با یکی از شماره های شرکت، تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به کمک شما بیایند.

سوالات متداول

لوله بازکنی صادقیه، پشتیبانی چندماهه ارد؟

اگر قبلاً با این شعبه تماس گرفته باشید و نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام شده باشد، اگر همان لوله دچار همان مشکل شود، بدون دریافت هزینه، مشکل برطرف می شود.

برای درآوردن طلا و انگشتر از لوله توالت می توانیم با لوله بازکنی در صادقیه تماس بگیریم؟

اگر انگشتر، دستبند، کلید، سوئیچ و یا هر شی دیگری در لوله افتاد، می توانید با کلیه شعب ما در تهران تماس بگیرید.

12 نظر

 • سلام
  خیلی تشکر می کنم از شما بابت خوش قولی و تعهدی که به کارتون دارید. واقعاً ممنونم که حلقه ازدواجم رو از لوله تخلیه حمام بیرون کشیدین. فکر می کردم دیگه انگشترم که تو لوله حمام افتاده دیگه نمیشه
  بیرون درآورد.

  • سلام خانم مولایی
   مشکل افتادن انگشتر یا هر طلای دیگه ای داخل لوله حمام، توالت و لوله تخلیه ظرفشویی تقریباً یکی از مشکلات رایج هست و تماس های زیادی بابت خارج کردن طلا از لوله تخلیه با ما گرفته میشه. میشه انگشتر یا هر جسم دیگه ای رو از لوله توالت خارج کرد، به شرطی که بعد افتادن انگشتر در توالت فلاش تانک توالت رو نکشید و اگر انگشتر رو به چشم داخل لوله نمی بینید هیچ کاری نکنید و بسته به محل زندگی خودتون به نزدیک ترین لوله بازکنی مثل لوله بازکنی صادقیه زنگ بزنید تا بدون دردسر و به صورت تضمینی بتونند انگشتر رو از توالت خارج کنند.

 • سلام و خسته نباشید عرض میکنم
  سوالم اینه که اگر شما توی منطقه صادقیه نمایندگی و شعبه نداشته
  باشید و از شعبات دیگرتون نیرو اعزام کنید، هزینه اش بیشتر میشه ؟

  • سلام دوست عزیز
   چون ما در محدوده صادقیه شعبه فعال داریم و اتفاقاً لوله بازکنی صادقیه یکی از شعباتی هست که رضایتمندی زیادی هم داره، شما می توانید به راحتی تماس بگیرید و نگران هزینه بعد مسافت نباشید.

 • اگر وسیله ما در یک توالت عمومی افتاده باشد، ما که در آنجا دسترسی به چنگک یا جاروبرقی نداریم با چه روشی می توانیم اجسام را از توالت خارج کنیم؟

  • سلام دوست عزیز
   در این گونه مواقع می توانید چراغ قوه گوشی خود را روشن کنید و لوله توالت را بررسی کنید اگر شی مدنظر خود را می بینید با احتیاط آن را از لوله خارج کنید. در غیر این صورت به هیچ عنوان اجازه ندهید کسی از توالت استفاده کند و از کشیدن سیفون هم خودداری کنید و خیلی سریع با لوله بازکنی صادقیه تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   بهترین روش تمیز کردن زهکشی به مشکلی که با لوله فاضلاب ساختمان خود دارید، قدمت لوله ها و چند عامل دیگر بستگی دارد. اگر در زهکشی انسداد دارید، ممکن است بخواهید به یک متخصص لوله بازکنی صادقیه زنگ بزنید تا آنها را با فنر لوله بازکنی تمیز کند. گاهی اوقات فنر لوله بازکنی نامیده می شود، یک فنر لوله بازکنی در فاضلاب شما باز می شود و گرفتگی را از طریق سیستم فشار می دهد. شما می توانید فنر لوله بازکنی بخرید، اما در حالت ایده آل، نباید به تنهایی از فنر لوله بازکنی استفاده کنید. اگر از نیروی زیاد استفاده کنید، به راحتی می توانید لوله ها را بشکنید.
   در شرایط دیگر، به ویژه برای تمیز کردن پیشگیرانه، باید یک جت آب با فشار بالا را در نظر بگیرید. باز هم، همیشه باید به یک حرفه ای اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهد. جت های آب پرفشار در امتداد گرفتگی ها حرکت می کنند، اما از تجمع اطراف لبه های لوله های شما نیز مراقبت می کنند. این شامل چربی، مو و سایر مواردی است که ممکن است در نهایت منجر به انسداد شود.

  • سلام دوست عزیز
   خارج از حد معمول نیست. اگر گرفتگی لوله ناشی از “مواد نرم” باشد ، نشستن با فشار آب که برای مدت طولانی روی آن اعمال می شود، ممکن است باعث شود که در نهایت خود را پاک کند. با این اوصاف، اکثریت قریب به اتفاق مواقع نیاز به یک شرکت لوله بازکنی برای رفع مشکل دارید. به همین دلیل مهم است که به محض اینکه لوله فاضلاب دچار گرفتگی شد، یا به روش های خانگی یا با کمک ابزارهای لوله بازکنی نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنید.

  • سلام دوست عزیز
   به این مساله توجه داشته باشید که گرفتگی لوله ها می توانند جزئی باشند. با این حال، این خطرناک است که فرض کنیم هرگونه گرفتگی فاضلاب به سادگی یک گرفتگی مو یا تجمع چربی و کف صابون است. گرفتگی زهکشی می تواند نشان دهنده مشکلات جدی تری در سیستم زهکشی باشد، مانند شکستگی یا گرفتگی خط لوله فاضلاب، نفوذ ریشه در خط فاضلاب یا مسدود شدن دریچه های تخلیه. اگر به این مسائل بزرگ‌تر رسیدگی نشود، گرفتگی‌ها به زودی در هر زهکشی خانه ایجاد می‌شوند و فاضلاب ممکن است به قسمت‌های پایینی خانه سرازیر شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.