لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

پکیج فرولی یکی از پکیج‌های محبوب بین ایرانیان است که ساخت کشور ایتالیا می‌باشد. این پکیج ویژگی‌های خوبی دارد که آن را محبوب کرده مثلا دارای دو مبدل حرراتی اولیه و ثانویه می‌باشد، مبدل حرارتی آن از جنس مسی می‌باشد، راندمان بالایی دارد و مزیت‌های دیگر را دارا می‌باشد. پکیج فرولی در کنار مزیت‌های فراوانی که دارد معایبی نیز دارد که یکی از آنها سر و صدای زیاد این پکیج است. اگر شما نیز از پکیج فرولی استفاده می‌کنید و با این مشکل مواجه هستید این مقاله مناسب شماست لطفا با لوله بازکنی تهرانپارس همراه باشید. اگر هم در خصوص تعمیر آن دچار مشکل شدید می توانید با لوله بازکنی تهران تماس بگیرید.

پکیج فرولی ساخت کجاست

همانطور که قبلاً اشاره شد این پکیج ساخت کشور ایتالیاست. موسس برند فرولی در واقع دانته فرولی است که با تولید پکیج دیواری فرولی توانست این برند را در دنیا مطرح کند. فرولی در تمام دنیا از جمله ایران شعبه دارد و محبوبیت بالایی دارد. این پکیج هم، مزایایی خوبی دارد که در برخی موارد مانند سایر پکیج‌هاست و در برخی موارد نیز مزایای بهتری دارد. این پکیج در ظرفیتهای مختلف و با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های به روز اروپا ساخته شده است از جمله مزیت‌هایی که این برند را محبوب کرده است می توان به عملکرد و راندمان بالا، دارای مبدل حرارتی مسی ، کوچک و سبک بودن، قابلیت نصب در فضای بسته و غیره اشاره کرد.

برای روشن کردن پکیج فرولی باید از وصل بودن اتصالات آب و برق و گاز مطمئن شوید و سپس دکمه eco/comfort را به مدت 5 ثانیه نگهدارید تا پکیج روشن شود. با وجود مزیت‌ها و امتیازها، این دستگاه اگر به خوبی تنظیم نشود مشکلاتی پیش می‌آید یکی از شایع‌ترین مشکلات در این پکیج سر و صدای زیاد آن در حین کار کردن یا روشن شدن پکیج است که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در ادامه ضمن دعوت به مطالعه مقاله تخلیه چاه تهران، برخی از این دلایل را بررسی می‌کنیم.

چرا پکیج فرولی موقع روشن شدن صدای بلندی ایجاد می‌کند؟

لوله بازکنی تهرانپارس فوری

اینکه پکیج فرولی هنگام روشن شدن صدای بلند و انفجار مانندی ایجاد می‌کند می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم:

تنظیم نبودن الکترود جرقه زن دستگاه

اگر تازه پکیج خود را نصب کرده‌اید و مطمئن هستید که قطعات کاملاً نو هستند امکان دارد در هنگام مونتاژ کردن یا جابه جایی دستگاه، فاصله الکترود جرقه زن با مشعل از تنظیم خارج شده باشد. از آنجایی که جرقه زن بعد از دریافت فرمان از برد پکیج برای ایجاد شعله جرقه ایجاد می‌کند. اگر فاصله بین جرقه زن و مشعل تنظیم نباشد مقداری گاز وارد پکیج می‌شود و به هنگام ایجاد شعله یک لحظه به علت تجمع گاز حالت انفجاری به وجود می‌آید. هر چه مقدار گاز زیاد باشد و شعله دیرتر ایجاد شود صدای انفجار بیشتر هم می‌شود. برای حل این مشکل باید فاصله جرقه زن با مشعل درست و طبق استانداردهای موجود تنظیم شود.

کم بودن میزان گاز شهری

یکی دیگر از دلایل روشن شدن انفجاری پکیج فرولی در همان لحظه اول، این است که میزان گاز شهری کم است و در همان لحظه اول توان روشن کردن شعله را ندارد به همین دلیل بعد از چند لحظه که گاز تجمع پیدا می‌کند شعله روشن می‌شود و چون گاز جمع شده، در آن مکان حالت انفجاری به خود می‌گیرد.

بروز مشکل در دودکش پکیج

اگر دودکش خراب باشد و مقداری گاز در محفظه گاز آن جمع شود، موقع جرقه زدن صدای انفجاری به گوش می‌رسد.

نبودن اکسیژن کافی برای احتراق

یکی از دلایل صدای انفجاری می‌تواند به کم بودن اکسیژن برای عمل احتراق در پکیج باشد. اصولاً در بالای پکیج دو درپوش تعبیه شده که با باز کردن آن می‌توانید این مسئله را حل کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی شهرک غرب را مطالعه کنید.

لوله بازکنی تهرانپارس فوری

ضعیف شدن جرقه زن به دلایل مختلف

وقتی جرقه زن ضعیف عمل کند و هنگام ورود گاز بلافاصله نتواند شعله را روشن کند مقداری گاز به علت این تاخیر در محفظه جمع شده و با ایجاد جرقه سرو صدای زیادی ایجاد می‌شود. این مسئله می‌تواند به علت ضعیف شدن برق یا کثیف شدن و جرم گرفتن سر الکترود جرقه زن نیز باشد. بهتر است درپوش پکیج را بردارید و سر الکترود جرقه زن را تمیز کنید تا اگر مشکل از این سمت است حل شود.

مسدود شدن سوراخ ‌های مشعل در اطراف جرقه زن

مسدود شدن سوراخ‌های مشعل در اطراف جرقه زن نیز می‌تواند دلیل دیگری بر سر و صدای پکیج باشد.

قدیمی بودن قطعات پکیج

اگر عمر پکیج شما زیاد است و مدت زیادی از آن استفاده کرده‌اید، ممکن است قطعات کهنه شده و کارایی خود را از دست داده باشند که دراین صورت باید قطعات آن بخصوص الکترود جرقه زن و مشعل چک شود و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شود.

دلایل سرو صدای پکیج در طول کار پکیج

اگر سرو صدای پکیج فرولی نه فقط در هنگام روشن شدن بلکه در هنگام کار نیز ادامه دارد می تواند دلایل دگری نیز داشته باشد که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم :

عدم هواگیری رادیاتور

لوله بازکنی تهرانپارس ارزان

وجود هوای اضافی در سیستم گرمایشی می‌تواند باعث سر و صدای دستگاه باشد چرا که آب در بین رادیاتور و پکیج در حال گردش است و هوای اضافی نیز با آن ترکیب شده و در پکیج اختلال ایجاد می‌کند که برای این مسئله باید رادیاتور را هواگیری کنیم. 

در ایم میان توصیه می کنیم اگر قطعه یا شی باارزشی در لوله توالت افتاد، برای درآوردن آن به لوله بازکنی صادقیه زنگ بزنید.

کم و زیاد شدن فشار گاز شهری

این مسئله می‌تواند در لحظاتی باعث تجمع گاز و صدای بلند در پکیج شود.

ایجاد رسوب در مبدل پکیج

این مسئله باعث افزایش گاز مصرفی و میزان شعله می‌شود و به نوبه خود سبب بروز این مشکلات می‌شود.

شل شدن اتصالات قطعات داخلی پکیج

خراب بودن یا کثیف یودن فن پکیج و یا از بین رفتن مواد عایق صوتی فن

لوله کشی غیراصولی پکیج و عدم رعایت استاندارهای موجود

 

مزایای پکیج فرولی 

پکیج فرولی یکی از برندهای محبوب در بین مردم ایران است و مزیت‌های زیادی نیز دارد که از جمله مزیت‌هایی که این برند را محبوب کرده است می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • عملکرد و راندمان بالا
  • بی صدا کار کردن
  • دارای مبدل حرارتی مسی 
  • کوچک و سبک بودن
  • قابلیت نصب در قضای بسته 

پیشنهاد امروز: مطالعه مقاله لوله بازکنی بلوار فردوس 

سخن پایانی

 این پکیج در صورت تنظیم نشدن و سرویس نشدن صحیح می‌تواند شما را دچار مشکلاتی بکند که یکی از آن مشکلات ایجاد سرو صدا در هنگام روشن شدن یا در طول کار کردن است که دلایل مختلفی دارد که سعی کردیم در این مقاله به اصلی‌ترین دلایل آن اشاره‌ای داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *