لوله بازکنی در شهرک غرب

لوله بازکنی در شهرک غرب

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در شهرک غرب

 

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب

 

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران 
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • حفر چاه
 • تخلیه چاه
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب

لوله بازکنی در شهرک غرب

هیچ چیزی بی دلیل نیست. وجود نم و رطوبت در ساختمان مسکونی یا اداری، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. اهمیت شناسایی محل رطوبت به این دلیل است که علاوه بر شناسایی و رفع عیب، از خطرات جانی و مالی که ممکن است پیش بیاید، جلوگیری می شود .

بوی رطوبت برای همه ساکنین آزار دهنده خواهد بود و در بسیاری موارد باعث خجالت و جلوه بد ظاهر ساختمان خواهد بود.پس شما هم اگر با این مشکل مواجه هستید، پیشنهاد می کنم با ما در ادامه همراه باشید و اگر نیاز به مشاوره در این خصوص داشتید، می توانید با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

چرا باید رطوبت و نم ساختمان را شناسایی و برطرف کنیم؟

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

 

نم و رطوبت در ساختمان باعث جلوه بدی می شود و گاهی شدت رطوبت به حدی است که همه ی نمای داخلی ساختمان را تحت الشعاع قرار می دهد و باعث می شود که گچ دیوار کپک زده و به مرور ریخته شود. حتی در مواردی دیده شده است که به علت تعلل در شناسایی منبع نم و رطوبت، گچ دیوار یا سقف به طور کامل دیده شده و لایه زیرین گچ که یک لایه سیمان است، دیده می شود.


علاوه بر به هم ریختگی نمای ساختمان، ممکن است باعث نشست ساختمان شود و ضرر مالی و جانی جبران ناپذیری به بار بیاورد.
حتی برای افراد مسن تر و مستعد دردهای استخوانی نیز مشکل ساز خواهد بود. پس این مهم است که دلایل رطوبت را در ساختمان شناسایی کنیم. در ادامه مقاله لوله بازکنی در شهرک غرب به بررسی مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی در شهرک غرب

 

لوله کشی قدیمی و فرسوده شدن لوله ها

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

 

بیشترین تماسی که در این خصوص با شعبات مختلف ما، از جمله لوله بازکنی در شهرک غرب گرفته می شود نشان دهنده این است که یکی از عمده دلایل نم و رطوبت در ساختمان، مربوط به ساختمان های قدیمی است که به تبع آن سیستم لوله کشی نیز قدیمی و فرسوده است.

مشخص است که در این سیستم لوله ها دچار نشتی می شوند و اتصالات آنها ضعیف و سست می شود. در این موارد باید نسبت به تعویض لوله فرسوده و گاهی هم تعویض کل سیستم لوله کشی اقدام شود.

گاهی اوقات هم نشتی در سیستم لوله کشی نیست و مربوط به لوله لوازم متصل به سیستم مانند لوله آبگرمکن یا پکیج دیواری است. در اینگونه مواقع هم باید از یک تکنسین باتجربه کمک گرفت تا نسبت به مشکل چکه کردن آب از لوله لوازم اقدام کند.

پارگی و آسیب دیدگی ایزوگام پشت بام

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

 

در مورد نم سقف ساختمان، اولین چیزی که به ذهن همه می رسد این است باید ایزوگام پشت بام را بررسی کرد. پشت بام هر ساختمانی می تواند آسیب پذیرترین قسمت آن ساختمان باشد. چرا که به طور مستقیم در معرض تابش نور خورشید، بارش برف و باران، یخ زدگی و عوامل بیرونی دیگری است.
برخی پشت بام ها هم به جای ایزوگام به وسیله قیرگونی عایق رطوبتی شده اند و موارد فوق در این مورد هم صدق می کند.

به دلیل شرایط آب و هوایی، فرسوده شدن و قدمت زیاد، عایق رطوبتی پشت بام ساختمان از هر نوعی که باشد ممکن است تخریب و یا در قسمت هایی آسیب دیده باشد که در محل های آسیب دیده منجر به نشت آب و نفوذ آن به داخل مصالح ساختمانی می شود.


یکی از مسائلی هم که همواره باید به آن دقت کنید این است که شیر آب و شیلنگ کولرهای آبی که در پشت بام قرار دارند را به طور مداوم بررسی کنید تا چکه نداشته باشند. البته که برای سرویس کولر آبی و اتصالات آن، می توانید با سرویسکاران شعبه لوله بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید.

لوله بازکنی در شهرک غرب

وجود ترک و ترکیدگی در لوله ها

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

 

یکی دیگر از دلایل نم، ترکیدگی لوله به دلیل تغییرات دمایی است. مثلا در فصول سرد سال اگر لوله های در معرض یخ زدگی، به خوبی عایق حررتی نشده باشند، با یخ زدگی یا ورود آب گرم و تغییرات دمایی، دچار ترک و ترکیدگی می شوند. این مورد را جدی بگیرید.

چرا که در صورت نادیده شدن می تواند به ساختمان های مجاور سرایت کند و مشکل آفرین باشد. اگر سیستم لوله کشی ساختمان شما، به صورت توکار باشد، می توانید از شرکت های مجهز به دستگاه نشت یاب مانند لوله بازکنی شمال تهران بخواهید تا محل نشتی لوله را بدون تخریب شناسایی کنند.
به نشتی و چکه های کم بی اعتنا نباشید و همین موارد ریز در دراز مدت می تواند منجر به یک مشکل بزرگ شود.

نشتی لوله فاضلاب

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

 

یکی دیگر از دلایل نم و رطوبت در ساختمان که با بوی بد فاضلاب همراه است، نشتی در لوله فاضلاب است. به دلیل فرسودگی لوله های فاضلاب، این مشکل می تواند به وجود بیاید. نشتی لوله فاضلاب را می توانید به همکاران ما در لوله بازکنی شهرک غرب بسپارید.

 

نم ساختمان بر اثر گرفتگی لوله فاضلاب

 

توجه داشته باشید که گرفتگی لوله های ساختمان هم می تواند در صورت بی توجهی و عدم رفع گرفتگی، مشکل ساز شود. گرفتیگ به هر دلیلی که باشد موجب نشت آب از محل اتصالات و آب بندی لوله ها می شود و به مرور داخل مصالح ساختمانی دیوار یا کف نفوذ می کند.

لوله کشی نامناسب هنگام ساخت ساختمان

 

صرفه جویی در هر موردی جایز نیست و برای سیستم لوله کشی باید از لوله و اتصالات مناسب استفاده کنید و از سرویسکاران باتجربه برای نصب لوله و اتصالات کمک بگیرید.

عایق بندی نادرست پشت بام، دیوار و سقف

 

سقف و دیوارهای مستعد جذب رطوبت را به خوبی عایق رطوبتی کنید. عدم توجه به این مساله می تواند منجر به دردسرهای بعدی، نظیر تخریب و تعمیر و رفع رطوبت شود.

رطوبت زیاد و نور مستقیم خورشید

 

در مناطقی که رطوبت هوا و بارندگی زیاد است، بیشتر مستعد وجود رطوبت در دیوار و سقف ساختمان هستند. همینطور در مناطقی که تابش نور خورشید به صورت مستقیم و شدید است، دچار ترک در عایق رطوبتی ساختمان می شوند.

شیب بندی غیر اصولی پشت بام

 

گاهی اوقات نم در قسمت سقف ساختمان است و شما مطمئن هستید که مشکل نشتی و یا فرسودگی ایزوگام ندارید. در اینگونه مواقع معمولاً دلیل وجود نم در سقف ساختمان به دلیل شیب نامناسب پشت بام است که موجب می شود آب باران یا برف در یک قسمت پشت بام جمع شود .

همین مساله باعث نفوذ رطوبت به داخل مصالح ساختمانی در پشت بام و سقف خانه می شود. بنابراین به هنگام ساخت ساختمان دقت کنید که شیب بندی اصولی در پشت بام رعایت شود.

عدم بندکشی کاشی و سرامیک

 

لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب

بندکشی کاشی و سرامیک یکی از مسائلی است که به نظر بی اهمیت می رسد ولی بی دقتی و سهل انگاری در همین مورد باعث بروز نم در ساختمان می شود. به خصوص بندکشی حمام و سرویس بهداشتی به دلیل شستشوی مداوم مستعد از بین رفتن درز کاشی ها است.

 

بهترین شرکت لوله بازکنی در شهرک غرب

قطعاً بازکردن و یا رفع گرفتگی لوله‌ها، به طور حرفه‌ای و توسط متخصص از هدر رفتن پول، زمان و آسیب‌های جدی به لوله‌ها جلوگیری به عمل میاورد؛

لذا توصیه می‌کنیم در صورت بروز مشکلات مربوط به گرفتگی لوله، با مراجعه به شرکت‌های متخصص، بدون داشتن هرگونه دغدغه‌ای مشکل خود را برطرف نمایید.

آنچه که یک متخصص  را نسبت به دیگران متمایز می‌کند

 1. داشتن مهارت و تجربه کافی
 2. تشخیص انتخاب مناسب‌ترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله
 3. رعایت احتیاط و بهداشت حین کار
 4. داشتن سرعت عمل بالا
 5. تشخیص فرسوده بودن لوله و نوع لوله

سخن پایانی

در پایان باید دوباره متذکر شویم که بازکردن لوله هنگام گرفتگی آن، در امنیت و بهداشت خانواده بسیار اهمیت دارد  و چه بسا سهل انگاری در این موضوع ضررهای غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد؛

بنابراین همواره باید در انتخاب شرکت‌های لوله بازکنی در شهرک غرب نهایت دقت را به کار گرفت و معتبر بودن،

داشتن تخصص کافی، دادن تضمین، داشتن تجهیزات پیشرفته و استفاده از روش‌های مدرن از نکاتی است که شرکت‌ها را از هم تفکیک می‌کند.

از این که تا انتهای مقاله لوله بازکنی در شهرک غرب با ما همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم؛

در صورت بروز هرگونه سؤال و یا ابهامی درباره این حرفهٔ خدماتی، کارشناسان مجموعه ما، همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمت به شما سروران هستند

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)