• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

شرکت خدمات فنی پارسیان خدمات خود را به صورت 24 ساعته، شبانه روزی و بدون تعطیلی انجام می دهد. در این شعبه در صورت درخواست کارفرما، فاکتور رسمی ارائه می شود و رفع گرفتگی لوله ها به صورت 100% تضمینی انجام می شود. جهت تسهیل در کار، از کلیه تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی نظیر فنر لوله بازکنی، دستگاه پمپ تراکم هوا، دستگاه فنر برقی لوله بازکنی، انواع سرفنر لوله بازکنی استفاده می شود.

خدمات لوله بازکنی پیروزی تهران

رفع گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی، سیمان، قیر و دوغاب

رفع گرفتگی لوله سینک و حمام

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و سنتی

لوله بازکنی تهران

تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله 

رفع نم و رطوبت

رفع بوی بد فاضلاب

درآوردن اشیا افتاده در لوله و چاه فاضلاب

لوله بازکنی با فنر در پیروزی

تخلیه چاه تهران

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در محدوده پیروزی

همانطور که همه می دانیم لوله فاضلاب یا لوله سینک، به دلایل مختلف می تواند دچار گرفتگی شود که بهتر است این عوامل را بشناسیم تا از وقوع گرفتگی لوله، جلوگیری کنیم.

گرفتگی لوله به دلیل ریختن چربی و پسماند مواد غذایی

گرفتگی لوله به دلیل افتادن دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی در توالت

گرفتگی لوله به دلیل افتادن اشیا در لوله

گرفتگی لوله به دلیل رسوب تفاله چای و قهوه

گرفتگی لوله به دلیل تجمع مو و تشکیل توده مو

گرفتگی لوله به دلیل ریختن مصالح ساختمانی نظیر گچ و سیمان یا قیر

روش های رفع گرفتگی لوله در پیروزی تهران

پس از شناخت عواملی که منجر به گرفتگی لوله شده اند، باید یکی از روش های لوله بازکنی را انتخاب کنیم. البته روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گیرند، به محل گرفتگی لوله و نوع گرفتگی لوله مربوط می شوند. اما اگر گرفتگی لوله سطحی باشد، می توان آن را به وسیله محلول های لوله بازکن صنعتی و خانگی رفع کرد. در ادامه چند محلول لوله بازکن فاضلاب را معرفی می کنیم.

معرفی بهترین محلول لوله بازکن فاضلاب

وقتی لوله‌های منزل شما دچار گرفتگی می‌شود از چه روشی برای باز کردن گرفتگی استفاده می‌کنید؟ آیا از محلول‌ لوله ‌بازکن فاضلاب هم استفاده می‌کنید؟ اکثر اوقات برای بازکردن گرفتگی لوله‌ها نیازی به روش‌های سخت و استفاده از تجهیزات مدرن نیست و می‌توان اکثر گرفتگی‌های لوله‌ها را با روش‌های ساده‌تری حل کرد. محلول‌های لوله ‌بازکن فاضلاب انواع متنوعی دارند که برخی از آن‌ها صنعتی هستند و برخی را می‌توانید خودتان درست کنید و استفاده کنید که به آنها محلول خانگی لوله بازکنی می گویند. اگر قصد آشنایی با بهترین محلول لوله ‌بازکن فاضلاب را دارید با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید. اگر در محدوده تهرانپارس ساکن هستید، می توانید به لوله بازکنی تهرانپارس زنگ بزنید.

محلول لوله ‌بازکن فاضلاب 

محلول لوله‌ بازکن فاضلاب می تواند به دو صورت خانگی یا صنعتی باشد. محلول‌های صنعتی محلول‌هایی هستند که با فرمول‌های شیمیایی ساخته می‌شوند و قابلیت حل کردن موادزائد را دارند. لوله ‌بازکن فاضلاب از نوع صنعتی آن می‌تواند در کنار مزایایی که دارد معایبی هم داشته باشد که استفاده از آن را توجیه نکند و بهتر است بلافاصله به سراغ آن نروید چرا که در درازمدت می‌تواند به لوله‌های منزل و درکل، سیستم لوله‌کشی ساختمان آسیب‌های جدی بزند و سبب خوردگی و سوراخ شدن لوله‌ها شود.

البته این تنها مشکلی نیست که این محلول‌ها درست می‌کنند بلکه اگر مسائل ایمنی را رعایت نکنید برای سلامتی شما نیز خطرات جدی بوجود خواهد آمد.

معایب استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی

این محلول‌ها به علت ترکیباتی که دارند در زمان استفاده، گازهای خطرناکی را در فضا منتشر می‌کنند که می‌تواند از طریق تنفس به ریه‌ها آسیب بزند.

همچنین این محلول‌ها برای چشم و پوست و بینی نیز بسیار خطرناک هست و می‌تواند باعث ایجاد حساسیت شود و شما را دچار مشکل کند.

هرگونه تماس این محلول‌ها با بدن بسیار خطرناک است و باعث سوختگی می‌شود.

به هنگام استفاده از این مواد از برچسب راهنمایی که روی آنها چسبانده می‌شود استفاده کنید و حتما از عینک ایمنی ، ماسک و دستکش استفاده کنید. در ادامه برخی از بهترین محلول‌ها را معرفی می‌کنیم.

بهترین محلول‌های لوله بازکن ایرانی

محلول لوله بازکن اکتیو

محلول لوله بازکن اکتیو یکی از بهترین محلول‌های لوله ‌بازکنی ایرانی است که با توجه به قدرت بالایی که در از بین بردن جرم و چربی‌های تجمع یافته در لوله‌ دارد برای رفع گرفتگی‌های ناشی از رسوب چربی و مواد زائد موثر است و با توجه به این که از مواد ضدعفونی کننده در این ترکیب استفاده شده بسیاری از آلودگی‌ها را از بین می‌برد. در مقاله لوله بازکنی ستارخان، در خصوص چاه بست و کاربردهای آن توضیح داده ایم.

محلول لوله بازکن صاف

این محلول نیز یکی از برندهای معروف ایرانی است که مواد اسیدی آن برای پاکسازی لوله‌های فاضلاب خانگی قدرت بالایی دارد. به هنگام استفاده از آن بسیار احتیاط کنید زیرا به علت قدرت اسیدی بالا می‌تواند آسیب جدی به دستگاه تنفسی و پوست شما بزند.

محلول لوله بازکن‌ اتک

یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین محلول‌های لوله بازکن است و برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه و حمام و همچنین چاه توالت مورد استفاده قرار می‌گیرد و بوی بد فاضلاب را نیز از بین می‌برد.

محلول لوله بازکن نانو

محلول لوله بازکن فاضلاب نانو نیپ یکی دیگر از محلول‌های خوب برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب است. در ساخت آن از فناوری نانو استفاده شده است. این محلول می‌تواند در زمان کوتاه انواع گرفتگی‌های لوله آشپزخانه، حمام و توالت را بدون آسیب به لوله رفع کند.

محلول لوله بازکن تنطور

این محلول نیز یکی از قوی‌ترین محلول‌های لوله بازکن فاضلاب است که علاوه بر رفع گرفتگی، بوی بد فاضلاب را نیز از بین می‌برد. این محلول آسیب کمتری به بدنه لوله‌ها وارد کرده و در زمان کوتاه رسوبات را از بین می‌برد.
از دیگر محلول‌های لوله بازکن قوی که توانسته‌اند در بین مشتریان محبوبیت خوبی کسب کنند می‌توان به لوله بازکن‌های رافونه، رخشا، راه‌گشا اشاره کرد که توانایی خوبی در رفع گرفتگی‌های فاضلاب دارند و برخی همچون محلول راه‌گشا با محیط زیست سازگار است. اگر در محدوده افسریه ساکن هستید، می توانید با شماره لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

بهترین محلول‌های لوله بازکن خارجی

در کنار محلول‌های ایرانی برخی از محلول‌های لوله ‌بازکن خارجی نیز در ایران در دسترس هستند و گزینه‌های خوبی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب هستند.

محلول لوله بازکن کوبایاشی

این محلول ساخت کشور ژاپن است و یکی از بهترین لوله‌ بازکن‌های موجود در بازار است که گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، حمام و توالت را به راحتی رفع می‌کند. این محلول بدون رایحه است.

محلول لوله بازکن RORAX

این محلول نیز یکی از بهترین محلول‌های موجود در بازار است و ساخت کشور آلمان می‌باشد. این محلول با محیط زیست کاملا سازگار است و این ویژگی امتیاز خوبی برای این محصول به حساب می‌آید.

محلول لوله بازکن prox250-300

این محلول ساخت کشور ترکیه است و یکی از قویترین محلول‌های لوله بازکن موجود در ایران است که البته بسیار خطرناک نیز می‌باشد. این محلول اکثر گرفتگی‌ها را به سرعت باز می‌کند ولی این نکته را فراموش نکنید که حتما از دستکش، ماسک و عینک ایمنی استفاده کنید و حتما در و پنجره یا هواکش را باز کنید چون بوی بدی دارد. این محلول را هرگز با محلول‌های دیگر ترکیب نکنید و برای شستن لوله بعد از مدت مشخص از آب گرم استفاده نکنید. ممکن است به خدمات لوله بازکنی شهرک غرب نیز نیاز داشته باشید.

قوی‌ترین محلول لوله بازکنی خانگی

آیا لزومی دارد که شما حتماً از محلول لوله بازکن فاضلاب صنعتی استفاده کنید؟ جواب منفی است، شما قبل از اینکه به فکر استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی بیافتید ابتدا تمام راه‌های خانگی که برای رفع گرفتگی می‌توان به کاربست را امتحان کنید در نهایت اگر نیازی به استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی پیدا کردید اقدام کنید. یکی از راه‌های خانگی که برای باز کردن لوله‌های منزل استفاده می‌شود استفاده از محلول‌های لوله بازکن خانگی است که می‌توانید توسط موادی که در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود درست کنید. در اینجا یکی از قوی‌ترین محلول‌های لوله بارکنی خانگی را به شما معرفی می‌کنیم.

محلول لوله بازکن جوش شیرین و سرکه

برای درست کردن این محلول مقداری سرکه و جوش شیرین به همراه مقداری آب گرم و یک دستمال لازم دارید. ابتدا مقداری جوش شیرین را داخل لوله بریزید سپس مقداری سرکه را نیز داخل لوله ریخته و دهانه لوله را با دستمال ببندید تا ترکیب بیرون نریزد بر اثر فعل و انفعالاتی که جوش شیرین با سرکه انجام می‌دهد گرفتگی لوله اگر خیلی سخت نباشد به آسانی رفع می‌شود بعد از 30 دقیقه مقدار زیادی آب جوش را داخل لوله بریزید تا مواد تجزیه شده شسته شده و از لوله خارج شود. لوله بازکنی سعادت آباد یکی دیگر از شعبات شبانه روزی است.

سخن پایانی
استفاده از محلول‌ لوله بازکن فاضلاب برای رفع گرفتگی لوله‌ها یکی از روش‌های رایج است. استفاده از محلول‌های شیمیایی و صنعتی اصلا توصیه نمی‌شود چرا که اکثر این محلول‌ها به لوله‌کشی ساختمان و سلامتی شما آسیب می‌زند ولی از آنجایی که مردم هنوز هم استفاده از این روش را به عنوان گزینه‌های اصلی در ذهن خود دارند در این مقاله سعی کردیم که بهترین برندها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و بین بد و بدتر حداقل گزینه بد را انتخاب کنید و همچنین استفاده از محلول خانگی را فراموش نکنید چرا که اکثر اوقات شما را از استفاده از محلول‌های اسیدی بی نیاز می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.