لوله بازکنی در پیروزی

لوله بازکنی در پیروزی

دسترسی سریع

5/5 - (1 {امتیاز})

لوله بازکنی در پیروزی

لوله بازکنی در پیروزی خدمات خود را به صورت 24 ساعته، شبانه روزی و بدون تعطیلی انجام می دهد. در این شعبه در صورت درخواست کارفرما، فاکتور رسمی ارائه می شود و رفع گرفتگی لوله ها به صورت 100% تضمینی انجام می شود. شرکت لوله بازکنی در پیروزی جهت تسهیل در کار، از کلیه تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی نظیر فنر لوله بازکنی، دستگاه پمپ تراکم هوا، دستگاه فنر برقی لوله بازکنی، انواع سرفنر لوله بازکنی استفاده می شود.

خدمات لوله بازکنی در پیروزی تهران

رفع گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی، سیمان، قیر و دوغاب

رفع گرفتگی لوله سینک و حمام

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و سنتی

لوله بازکنی تهران

تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله 

رفع نم و رطوبت

رفع بوی بد فاضلاب

درآوردن اشیا افتاده در لوله و چاه فاضلاب توسط لوله بازکنی در پیروزی

لوله بازکنی با فنر توسط لوله بازکنی در پیروزی

تخلیه چاه تهران

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در محدوده پیروزی

 

همانطور که همه می دانیم لوله فاضلاب یا لوله سینک، به دلایل مختلف می تواند دچار گرفتگی شود که بهتر است این عوامل را بشناسیم تا از وقوع گرفتگی لوله، جلوگیری کنیم.

گرفتگی لوله به دلیل ریختن چربی و پسماند مواد غذایی

گرفتگی لوله به دلیل افتادن دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی در توالت

گرفتگی لوله به دلیل افتادن اشیا در لوله

گرفتگی لوله به دلیل رسوب تفاله چای و قهوه

گرفتگی لوله به دلیل تجمع مو و تشکیل توده مو

گرفتگی لوله به دلیل ریختن مصالح ساختمانی نظیر گچ و سیمان یا قیر

https://lolehbazkon7010.com/video/Parsiyan7010-8-web.mp4

روش های رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی در پیروزی تهران

 

پس از شناخت عواملی که منجر به گرفتگی لوله شده اند، باید یکی از روش های لوله بازکنی را انتخاب کنیم. البته روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گیرند، به محل گرفتگی لوله و نوع گرفتگی لوله مربوط می شوند. اما اگر گرفتگی لوله سطحی باشد، می توان آن را به وسیله محلول های لوله بازکن صنعتی و خانگی رفع کرد. در ادامه چند محلول لوله بازکن فاضلاب را معرفی می کنیم.

معرفی بهترین محلول لوله بازکنی در پیروزی برای فاضلاب

 

وقتی لوله‌های منزل شما دچار گرفتگی می‌شود از چه روشی برای باز کردن گرفتگی استفاده می‌کنید؟ آیا از محلول‌ لوله ‌بازکن فاضلاب هم استفاده می‌کنید؟ اکثر اوقات برای بازکردن گرفتگی لوله‌ها نیازی به روش‌های سخت و استفاده از تجهیزات مدرن نیست و می‌توان اکثر گرفتگی‌های لوله‌ها را با روش‌های ساده‌تری حل کرد.

محلول‌های لوله ‌بازکن فاضلاب انواع متنوعی دارند که برخی از آن‌ها صنعتی هستند و برخی را می‌توانید خودتان درست کنید و استفاده کنید که به آنها محلول خانگی لوله بازکنی می گویند. اگر قصد آشنایی با بهترین محلول لوله ‌بازکن فاضلاب را دارید با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید. اگر در محدوده تهرانپارس ساکن هستید، می توانید به لوله بازکنی تهرانپارس زنگ بزنید.

محلول لوله ‌بازکن فاضلاب 

 

محلول لوله‌ بازکن فاضلاب می تواند به دو صورت خانگی یا صنعتی باشد. محلول‌های صنعتی محلول‌هایی هستند که با فرمول‌های شیمیایی ساخته می‌شوند و قابلیت حل کردن موادزائد را دارند.

لوله ‌بازکن فاضلاب از نوع صنعتی آن می‌تواند در کنار مزایایی که دارد معایبی هم داشته باشد که استفاده از آن را توجیه نکند و بهتر است بلافاصله به سراغ آن نروید چرا که در درازمدت می‌تواند به لوله‌های منزل و درکل، سیستم لوله‌کشی ساختمان آسیب‌های جدی بزند و سبب خوردگی و سوراخ شدن لوله‌ها شود.

البته این تنها مشکلی نیست که این محلول‌ها درست می‌کنند بلکه اگر مسائل ایمنی را رعایت نکنید برای سلامتی شما نیز خطرات جدی بوجود خواهد آمد.

معایب استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی

 

این محلول‌ها به علت ترکیباتی که دارند در زمان استفاده، گازهای خطرناکی را در فضا منتشر می‌کنند که می‌تواند از طریق تنفس به ریه‌ها آسیب بزند.

همچنین این محلول‌ها برای چشم و پوست و بینی نیز بسیار خطرناک هست و می‌تواند باعث ایجاد حساسیت شود و شما را دچار مشکل کند.

هرگونه تماس این محلول‌ها با بدن بسیار خطرناک است و باعث سوختگی می‌شود.

به هنگام استفاده از این مواد از برچسب راهنمایی که روی آنها چسبانده می‌شود استفاده کنید و حتما از عینک ایمنی ، ماسک و دستکش استفاده کنید. در ادامه برخی از بهترین محلول‌ها را معرفی می‌کنیم.

لوله بازکنی در پیروزی

بهترین محلول‌های لوله بازکن ایرانی

 

لوله بازکنی در پیروزی
لوله بازکنی در پیروزی

محلول لوله بازکن اکتیو

محلول لوله بازکن اکتیو یکی از بهترین محلول‌های لوله ‌بازکنی ایرانی است که با توجه به قدرت بالایی که در از بین بردن جرم و چربی‌های تجمع یافته در لوله‌ دارد برای رفع گرفتگی‌های ناشی از رسوب چربی و مواد زائد موثر است و با توجه به این که از مواد ضدعفونی کننده در این ترکیب استفاده شده بسیاری از آلودگی‌ها را از بین می‌برد. در مقاله لوله بازکنی ستارخان، در خصوص چاه بست و کاربردهای آن توضیح داده ایم.

محلول لوله بازکن صاف

این محلول نیز یکی از برندهای معروف ایرانی است که مواد اسیدی آن برای پاکسازی لوله‌های فاضلاب خانگی قدرت بالایی دارد. به هنگام استفاده از آن بسیار احتیاط کنید زیرا به علت قدرت اسیدی بالا می‌تواند آسیب جدی به دستگاه تنفسی و پوست شما بزند.

محلول لوله بازکن‌ اتک

یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین محلول‌های لوله بازکن است و برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه و حمام و همچنین چاه توالت مورد استفاده قرار می‌گیرد و بوی بد فاضلاب را نیز از بین می‌برد.

محلول لوله بازکن نانو

محلول لوله بازکن فاضلاب نانو نیپ یکی دیگر از محلول‌های خوب برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب است. در ساخت آن از فناوری نانو استفاده شده است. این محلول می‌تواند در زمان کوتاه انواع گرفتگی‌های لوله آشپزخانه، حمام و توالت را بدون آسیب به لوله رفع کند.

محلول لوله بازکن تنطور

این محلول نیز یکی از قوی‌ترین محلول‌های لوله بازکن فاضلاب است که علاوه بر رفع گرفتگی، بوی بد فاضلاب را نیز از بین می‌برد. این محلول آسیب کمتری به بدنه لوله‌ها وارد کرده و در زمان کوتاه رسوبات را از بین می‌برد.
از دیگر محلول‌های لوله بازکن قوی که توانسته‌اند در بین مشتریان محبوبیت خوبی کسب کنند می‌توان به لوله بازکن‌های رافونه، رخشا، راه‌گشا اشاره کرد که توانایی خوبی در رفع گرفتگی‌های فاضلاب دارند و برخی همچون محلول راه‌گشا با محیط زیست سازگار است. اگر در محدوده افسریه ساکن هستید، می توانید با شماره لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

بهترین محلول‌های لوله بازکن خارجی

در کنار محلول‌های ایرانی برخی از محلول‌های لوله ‌بازکن خارجی نیز در ایران در دسترس هستند و گزینه‌های خوبی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب هستند.

محلول لوله بازکن کوبایاشی

این محلول ساخت کشور ژاپن است و یکی از بهترین لوله‌ بازکن‌های موجود در بازار است که گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، حمام و توالت را به راحتی رفع می‌کند. این محلول بدون رایحه است.

محلول لوله بازکن RORAX

این محلول نیز یکی از بهترین محلول‌های موجود در بازار است و ساخت کشور آلمان می‌باشد. این محلول با محیط زیست کاملا سازگار است و این ویژگی امتیاز خوبی برای این محصول به حساب می‌آید.

محلول لوله بازکن prox250-300

این محلول ساخت کشور ترکیه است و یکی از قویترین محلول‌های لوله بازکن موجود در ایران است که البته بسیار خطرناک نیز می‌باشد. این محلول اکثر گرفتگی‌ها را به سرعت باز می‌کند ولی این نکته را فراموش نکنید که حتما از دستکش، ماسک و عینک ایمنی استفاده کنید و حتما در و پنجره یا هواکش را باز کنید چون بوی بدی دارد.

این محلول را هرگز با محلول‌های دیگر ترکیب نکنید و برای شستن لوله بعد از مدت مشخص از آب گرم استفاده نکنید. ممکن است به خدمات لوله بازکنی شهرک غرب نیز نیاز داشته باشید.

لوله بازکنی در پیروزی

قوی‌ترین محلول لوله بازکنی خانگی

آیا لزومی دارد که شما حتماً از محلول لوله بازکن فاضلاب صنعتی استفاده کنید؟ جواب منفی است، شما قبل از اینکه به فکر استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی بیافتید ابتدا تمام راه‌های خانگی که برای رفع گرفتگی می‌توان به کاربست را امتحان کنید در نهایت اگر نیازی به استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی پیدا کردید اقدام کنید.

یکی از راه‌های خانگی که برای باز کردن لوله‌های منزل استفاده می‌شود استفاده از محلول‌های لوله بازکن خانگی است که می‌توانید توسط موادی که در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود درست کنید. در اینجا یکی از قوی‌ترین محلول‌های لوله بارکنی خانگی را به شما معرفی می‌کنیم.

محلول لوله بازکن جوش شیرین و سرکه

 

لوله بازکنی در پیروزی
لوله بازکنی در پیروزی

برای درست کردن این محلول مقداری سرکه و جوش شیرین به همراه مقداری آب گرم و یک دستمال لازم دارید. ابتدا مقداری جوش شیرین را داخل لوله بریزید سپس مقداری سرکه را نیز داخل لوله ریخته و دهانه لوله را با دستمال ببندید تا ترکیب بیرون نریزد بر اثر فعل و انفعالاتی که جوش شیرین با سرکه انجام می‌دهد گرفتگی لوله اگر خیلی سخت نباشد به آسانی رفع می‌شود بعد از 30 دقیقه مقدار زیادی آب جوش را داخل لوله بریزید تا مواد تجزیه شده شسته شده و از لوله خارج شود. لوله بازکنی سعادت آباد یکی دیگر از شعبات شبانه روزی است.

لوله بازکنی در پیروزی

هزینه رفت و آمد لوله بازکن در پیروزی

هزینه‌های مرتبط به ایاب ذهاب فرد چاه بازکن نیز بر عهده مشتری است؛

بنابراین توصیه می‌شود لوله بازکن‌های نزدیک به محل زندگی خود را برای انجام سرویس مربوطه انتخاب نمایید.

مدت زمان انجام کار

در صورتی که عملیات کار پر مشقت باشد و مدت زمان زیادی را از فرد لوله بازکن بگیرد، هزینه باز لوله بازکنی در پیروزی نیز بالاتر می‌رود.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی در پیروزی

جهت به دست آوردن نرخ‌های مصوب لوله بازکنی در پیروزی ،

درباره این خدمات می‌توانید به منوی هزینه های لوله بازکنی در سایت مراجعه کنید .

سخن پایانی

در پایان باید دوباره متذکر شویم که بازکردن لوله هنگام گرفتگی آن، در امنیت و بهداشت خانواده بسیار اهمیت دارد  و چه بسا سهل انگاری در این موضوع ضررهای غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد؛

بنابراین همواره باید در انتخاب شرکت‌های لوله بازکنی در پیروزی نهایت دقت را به کار گرفت و معتبر بودن،

داشتن تخصص کافی، دادن تضمین، داشتن تجهیزات پیشرفته و استفاده از روش‌های مدرن از نکاتی است که شرکت‌ها را از هم تفکیک می‌کند.

از این که تا انتهای مقاله بهترین مرکز تخلیه چاه و لوله بازکنی در پیروزی کدام است؟

با ما همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم؛ امیدوارم مطالعه مطلب فوق برای شما عزیزان گران قدر مفید واقع شده باشد.

در صورت بروز هرگونه سؤال و یا ابهامی درباره این حرفهٔ خدماتی، کارشناسان مجموعه ما، همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمت به شما سروران هستند

استفاده از محلول‌ لوله بازکن فاضلاب برای رفع گرفتگی لوله‌ها یکی از روش‌های رایج است. استفاده از محلول‌های شیمیایی و صنعتی اصلا توصیه نمی‌شود چرا که اکثر این محلول‌ها به لوله‌کشی ساختمان و سلامتی شما آسیب می‌زند ولی از آنجایی که مردم هنوز هم استفاده از این روش را به عنوان گزینه‌های اصلی در ذهن خود دارند در مقاله لوله بازکنی در پیروزی سعی کردیم که بهترین برندها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و بین بد و بدتر حداقل گزینه بد را انتخاب کنید و همچنین استفاده از محلول خانگی را فراموش نکنید چرا که اکثر اوقات شما را از استفاده از محلول‌های اسیدی بی نیاز می‌کند.

لوله بازکنی در پیروزی

16 Comments

 • سلام و خسته نباشید
  برخی از خطرات تلاش برای پاکسازی فاضلاب و رفع گرفتگی لوله ها چیست؟

  • سلام و خسته نباشید
   بدون آموزش مناسب، تقریباً تضمین می شود که در نهایت نسبت به زمانی که شروع کرده اید، مشکلات بیشتری برای خود ایجاد خواهید کرد. تمیز کردن فاضلاب نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی دارد که به احتمال زیاد یک آماتور آن را نخواهد داشت. اگر این کار اشتباه انجام شود، ممکن است آسیب های زیست محیطی در ساختار خانه یا کسب و کار شما رخ دهد. حتی اگر همه چیز درست پیش برود، همیشه این احتمال وجود دارد که در این فرآیند مشکلی پیش بیاید. شما ممکن است به طور تصادفی لوله خود را با ابزار تخلیه سوراخ کنید، که نیاز به تعمیرات پرهزینه توسط لوله بازکنی پیروزی واجد شرایط دارد تا مشکلی که به هم ریخته اید برطرف شود. موارد در نظر گرفته شده، فقط با ما تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   بهترین راه این است که برای خدمات با شرکت لوله بازکنی در پیروزی تماس بگیرید. تکنسین های ما ارزیابی کاملی از منطقه مشکل شما انجام می دهند و یک برنامه تعمیر و نگهداری متناسب با بودجه شما ایجاد می کنند. ما در سراسر منطقه به عنوان موثر، کارآمد، مقرون به صرفه و صادق شناخته شده ایم! از طرفی بهتر است برای جلوگیری از گرفتگی مجدد لوله های فاضلاب و همینطور بوی بد لوله های فاضلاب، ماهیانه یکبار از محلول های خانگی لوله بازکنی که آسیبی به لوله ها نمی رسانند، استفاده کنید.

 • سلام و خسته نباشید
  علائم و نکات هشدار دهنده برای تشخیص نشت آب را میشه بفرمایید چه چیزهایی هستند؟

  • سلام دوست عزیز
   1- کنتور آب خود را چک کنید!
   کنتور آب خود را بررسی کرده و سطح آن را ثبت کنید. مطمئن شوید که هیچ‌کس برای چند ساعت از آب استفاده نمی‌کند، سپس به عقب برگردید و دوباره کنتور را بررسی کنید (به‌راحتی می‌توانید سطح اول را وقتی همه به رختخواب می‌روند ثبت کنید، سپس اول صبح دوباره آن را چک کنید). اگر سطح تغییر کرده باشد، احتمالاً نشتی دارید.
   2- توالت خود را چک کنید!
   حتی یک نشت کوچک توالت می تواند به مرور زمان منجر به هدر رفت آب قابل توجهی شود. درب مخزن خود را بردارید و چند قطره رنگ خوراکی را در پشت مخزن بریزید. حدود سی دقیقه صبر کنید و سپس به توالت خود بازگردید. کاسه توالت را بررسی کنید تا ببینید آیا آب رنگی از مخزن به داخل کاسه نشت کرده است یا خیر. اگر دیدید که رنگ وارد می شود، نشت دارید.
   3- ماشین لباسشویی خود را چک کنید!
   صرف نظر از موقعیت مکانی آن در خانه شما، ماشین لباسشویی شما وسیله ای است که اگر می خواهید از سیل بزرگ جلوگیری کنید، به مراقبت مناسب نیاز دارد. توصیه می شود شلنگ ها را به طور مرتب از نظر برآمدگی، ترک خوردگی، ساییدگی و نشتی در اطراف انتهای آن بررسی کنید. همچنین باید مطمئن شوید که حداقل 4 اینچ بین محل اتصال آب و پشت ماشین لباسشویی قرار دهید تا از پیچ خوردگی در شلنگ جلوگیری شود.
   4- به طور معمول نشت آب را بررسی کنید!
   شما باید به طور مرتب علائم هشدار دهنده نشت آب را بررسی کنید تا از آسیب عمده به خانه و سایر اقلام ارزشمند جلوگیری کنید. هنگامی که یک یا چند مورد از این علائم هشدار دهنده قابل مشاهده است، احتمال نشت وجود دارد یا در خطر است.

  • سلام دوست عزیز
   روتر در اصل یک فنر لوله بازکنی برقی است. این یک کابل بزرگ است که از طریق لوله‌های زیرزمینی حرکت می‌کند تا تقریباً هر گونه انسداد، از ریشه‌های درختان در هم پیچیده گرفته تا انباشته‌ها را پاک کند.

   هیدرو جت یک ماشین فشار تخصصی است که برای تمیز کردن زهکش های مسدود شده طراحی شده است. این جریان قوی تولید می کند که می تواند لجن و رسوب زباله را بشکند، گریس را امولسیون کند و رسوبات معدنی را از بین ببرد. در حالی که یک جت هیدرولیک به اندازه کافی برای بریدن ریشه ها قدرتمند است، تکنسین های لوله کشی اغلب وقتی ریشه های درختان سنگین درگیر هستند، ماشین های ریشه کن را انتخاب می کنند.

  • سلام دوست عزیز
   بسته به سن و نوع بخاری شما، چند دلیل وجود دارد که ممکن است به سرعت تمام شود.

   آبگرمکن های برقی معمولا دارای 2 عنصر هستند که آب را گرم می کنند. عنصر بالا و عنصر پایین. اگر آب گرم شما به سرعت تمام شود، احتمالاً المنت پایینی کار نمی کند و فقط قسمت بالایی مخزن گرم می شود. اگر عنصر بالایی از کار بیفتد، هیچکدام گرم نمی شوند و آب گرم نخواهید داشت.

   همچنین یک دکمه تنظیم مجدد روی آبگرمکن برقی وجود دارد که می تواند خاموش شود. اگر دکمه تنظیم مجدد خاموش شود، نشانگر این است که مشکل جدی تری وجود دارد.

   اگر مخزن آب گرم گاز دارید، شایع‌ترین دلیل آن لوله غوطه‌وری است. دیپ تیوب قطعه ای از لوله است که آب سرد را به پایین مخزن هدایت می کند تا گرم شود. با گذشت زمان، این لوله می تواند کوتاه تر شود و باعث می شود آب سرد با آب گرم مخلوط شود.

  • سلام دوست عزیز
   اقداماتی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از بروز انسداد انجام دهید، و اینها باید بخشی از روال روزمره خانه شما باشد. اگر مراقب باشید که چه چیزی در زهکشی شما می رود و چه چیزی در اطراف آنها وجود دارد، می توانید از برخی از عوارض جانبی ناخوشایند لوله های مسدود شده جلوگیری کنید، از جمله:

   – آب بدبو
   – نشتی سقف، دیوار یا سقف
   – آسیب به سیم کشی یا اتصالات الکتریکی
   مهمترین کاری که می توانید برای جلوگیری از مسدود شدن زهکشی ها در وهله اول انجام دهید، نظارت بر ضایعاتی است که به طور منظم در لوله های تخلیه شما پایین می روند. برای آشپزخانه‌ها، این به این معنی است که بشقاب‌ها را به‌طور کامل سوهان دهید تا مطمئن شوید که مواد غذایی از زهکشی خارج نمی‌شوند، و از صابون‌ها و مواد شوینده کافی برای تجزیه چربی و روغن مورد استفاده در پخت و پز استفاده کنید. روغن را مستقیماً در زهکشی نریزید؛ در صورت امکان در ظرفی بریزید و صبر کنید تا خنک شود و در سطل زباله بیندازید. اگر مجبورید آن را در زهکشی بریزید، همیشه با یک انفجار آب سرد همراه شوید زیرا این کار باعث سفت شدن گریس و جلوگیری از چسبیدن آن به لوله ها می شود.
   حمام
   در حمام، از ریختن هر گونه اجسام خارجی مانند دستگیره های مو به داخل زهکشی خودداری کنید، زیرا این مواد به سرعت سایر مواد زائد مانند مو را جمع کرده و باعث ایجاد انسداد می شوند. پوشک، تامپون، دستمال مرطوب صورت و پشم پنبه باید در سطل زباله قرار داده شوند و نباید در توالت‌ها ریخته شوند، جایی که ممکن است در لوله‌های باریک گیر کرده و باعث سرریز آب شوند. استفاده از مقادیر بیش از حد کاغذ توالت نیز می تواند عاملی رایج در مسدود شدن مجرای فاضلاب باشد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر بار به اندازه کافی استفاده می کنید.

   زهکشی در فضای باز
   ناگفته نماند که همیشه باید سعی کنید زهکش های حیاط خود را عاری از برگ، شاخ و برگ یا هر گونه ضایعات باغچه ای که می تواند در زهکشی شسته شده و باعث انسداد شود، نگه دارید. جارو کردن منظم باغ و استفاده از یک انبوه کمپوست برای برگ ها یکی از راه های جلوگیری از سرریز شدن این زهکش ها است.

   اگر زهکشی مشکل ساز شد، ممکن است نیاز باشد که یک سرویسکاران حرفه ای را برای مشخص کردن علت و رفع انسداد بیاورید. تکنیک‌های خاصی وجود دارد که متخصص زهکشی از آن استفاده می‌کند، از جمله استفاده از دوربین‌های مداربسته تخصصی برای مشاهده زهکش‌های نامناسب و صعب العبور برای دیدن اینکه چه چیزی جریان آب را مسدود کرده است. لوله کش های حرفه ای همچنین می توانند به شما توصیه کنند که در آینده برای جلوگیری از تکرار این اتفاق چه کاری باید انجام دهید.

   ما نیروی کار متخصصی داریم که می تواند تمام مسائل مربوط به زهکشی های سرریز و مسدود را برطرف کند و طیف وسیعی از خدمات مربوط به زهکشی را در خانه شما ارائه دهد. اگر از علائم بالا رنج می برید، با لوله بازکنی در محدوده پیروزی تماس بگیرید و ما یکی از سرویسکاران کاملا آموزش دیده خود را برای رفع مشکل اعزام خواهیم کرد.

  • سلام دوست عزیز
   راه های زیادی برای از بین بردن کپک از دوش وجود دارد، اما برخی از آنها موفق تر از بقیه هستند. یکی از رایج ترین و موثرترین روش های از بین بردن کپک زدن اسپری سفید کننده روی دوغاب و کاشی و سپس ساییدن آن با مسواک است. در حالی که این روش کار خواهد کرد، سوالی وجود دارد که آیا به دلیل عمل شستشو به دوغاب شما آسیب می رساند یا خیر. روشی که نسبت به دوغاب تهاجمی کمتری دارد و با اثربخشی ثابت شده محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند این است که کویل‌های پنبه‌ای (از فروشگاه لوازم آرایشی محلی شما) را در سفیدکننده آغشته کنید و سپس آن‌ها را روی مسیر درزگیری، دوغاب یا دوش فشار دهید و بگذارید بنشینند. یک شبه روز بعد آن ناحیه را بردارید و بشویید تا ماه ها بدون کپک باقی بمانید.
   با این حال، سفید کننده برای بسیاری از افراد تحریک کننده است، و دیگران فقط دوست ندارند از چنین محصول قوی استفاده کنند. برای طبیعت شناس، یک راه حل ارزان و موثر برای تمیز کردن قالب این است که آن را با سرکه اسپری کنید، بگذارید چند ساعت بماند و سپس آن را با یک برس تمیز کنید. یکی دیگر از راه حل های طبیعی برای تمیز کردن کپک، روغن درخت چای است. این اسانس یک قارچ کش فوق العاده موثر است که ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد، اما همچنین گران ترین روش حذف کپک است.

   اجتناب از کپک دوش سخت است، اما تمیز کردن آن لازم نیست سخت باشد، و انجام سریع آن برای خانه و سلامت شما بهتر است.

  • سلام دوست عزیز
   نظافت و نگهداری حمام یکی از کارهای ناسپاس در زندگی است. حمام تمیز چیزی نیست که واقعاً متوجه آن شوید، اما یک حمام کثیف مطمئناً همین است. دوش معمولاً جلو و وسط است و اگر کثیف باشد، بقیه حمام شما آسیب می بیند. دوش کثیف منبع شناخته شده ای از بوی بد است، نه به عنوان یک چشم چشم.
   اما اجازه دهید با آن روبرو شویم: تلاش زیاد برای تمیز کردن حمام در صدر لیست اکثر افراد نیست، شاید به این دلیل که شبیه به کار گروهی زنجیره ای است. قرار گرفتن روی دست ها و زانوها با یک پد شستشو و پودر شوینده به سادگی جالب نیست، بنابراین کشیدن پرده و ذخیره آن برای یک روز دیگر وسوسه انگیز است. خبر خوب این است که راه هایی برای تمیز و زیبا نگه داشتن دوش وجود دارد که شامل شستشوی سنگین و چربی زیاد آرنج نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)