لوله بازکنی در مجیدیه

لوله بازکنی در مجیدیه

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در مجیدیه

لوله بازکنی در مجیدیه شمالی و جنوبی به صورت 100% تضمینی و به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد. فرقی نمی کند با مشکل گرفتگی لوله مواجه شده اید یا جسمی خارجی در لوله توالت یا حمام افتاده است، مشکل نشتی لوله های توکار ساختمان را دارید یا می خواهید بوی بد فاضلاب را برطرف کنید، کافیست از خدمات ما در محدوده مجیدیه تهران ( استاد حسن بنا ) یکی از شعب لوله بازکنی تهران با یک تماس استفاده کنید.

خدمات لوله بازکنی در مجیدیه شبانه روزی

  • رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی
  • دراوردن اشیا از توالت یا لوله تخلیه حمام
  • رفع بوی بد فاضلاب
  • رفع نم و رطوبت
  • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله
  • نصب و آببندی توالت فرنگی
  • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
  • تعویض کاسه توالت

رفع گرفتگی توالت فرنگی در مجیدیه

لوله بازکنی در مجیدیه
لوله بازکنی در مجیدیه

دلایل عدم تخلیه توالت فرنگی چیست؟ استفاده از توالت فرنگی در یک دهه اخیر رواج یافته و شما صرفا در هتل‌ها، قطارها و مکان‌های تجاری و اداری این سرویس بهداشتی را نمی‌بینید بلکه توالت فرنگی در خانه‌ها جای خود را پیدا کرده و اکثر مردم حداقل در برهه‌ای از زندگی خود از انواع آن برحسب نیاز استفاده می‌کنند و برخی کلاً استفاده از توالت ایرانی را کنار گذاشته و به استفاده از توالت فرنگی تمایل بیشتری نشان می‌دهند. 

توالت فرنگی نیز مانند توالت ایرانی هر از گاهی دچار گرفتگی می‌شود که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و صاحب خانه را دچار مشکل کند. در این مقاله قصد داریم در خصوص دلایل عدم تخلیه توالت فرنگی شما صحبت کنیم، اگر شما هم از توالت فرنگی استفاده می‌کنید این مقاله را از دست ندهید. ضمن اینکه پیشنهاد می کنیم از خدمات لوله بازکنی افسریه برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید.

دلایل عدم تخلیه توالت فرنگی و لوله بازکنی در مجیدیه

در سال‌های اخیر توالت فرنگی مورد استقبال زیادی قرار گرفته و در برخی موارد مزایایی دارد که توالت ایرانی ندارد. دلایل استفاده از این توالت فرنگی می‌تواند متفاوت باشد. سالمندان، افرادی که زانو یا کمر و بخش از بدن خود را جراحی کرده‌اند ، بانوان باردار توالت فرنگی را گزینه مناسب‌تری برای خود می‌دانند چرا که توالت ایرانی به زانو فشار می‌آورد و استفاده از آن برای همه افراد با شرایط خاص خیلی مناسب نیست و ممکن است دچار مشکل شوند.

این موارد و مواردی از این قبیل سبب شده است که اکثر افراد حداقل در برهه‌ای از زندگی خود از این نوع توالت استفاده کنند. توالت فرنگی ممکن است بعد از مدتی که از آن استفاده کردید به دلایل مختلفی توانایی تخلیه خود را از دست بدهد و خب خیلی چیز عجیب و غریبی نیست و این مسئله برای توالت ایرانی نیز پیش‌ می‌آید.

البته اوصولا این مسائل به علت سهل انگاری خود اشخاص استفاده کننده پیش می‌آید. برای اینکه بتوانیم مشکل را حل کنیم باید علت عدم تخلیه توالت فرنگی را بدانیم، در ادامه با برخی موارد اصلی که باعث بوجود آمدن این مشکل می‌شوند بیشتر آشنا می‌شویم.

انداختن دستمال توالت در کاسه توالت فرنگی در مجیدیه

لوله بازکنی در مجیدیه
لوله بازکنی در مجیدیه

یکی از دلایل رایج برای عدم تخلیه توالت فرنگی انداختن دستمال توالت در کاسه توالت فرنگی است. متاسفانه برخی از افراد بر اثر غفلت، بی‌توجهی، تنبلی و مسائلی از این قبیل دستمال توالت را داخل کاسه توالت فرنگی می‌اندازند و بر اثر تکرار این کار ممکن است دستمال توالت در پروسه تخلیه در زانویی‌ها یا سیفون توالت گیر کند .

همین مسئله باعث شود که آب توالت فرنگی به سختی تخلیه شود. بهترین راه برای جلوگیری از بروز این مشکل این است که دستمال توالت را داخل سطل زباله بیندازید نه کاسه توالت. ما خدمات لوله بازکنی در مجیدیه را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

نصب غیر اوصولی توالت فرنگی

اگر از همان ابتدای بهره‌برداری متوجه عدم تخلیه توالت فرنگی شدید احتمالا ایراد ریشه‌ای است و مربوط به لوله‌کشی و نصب توالت فرنگی است نه مسائل حاشیه‌ای. این مشکل می‌تواند به علت لوله‌کشی و نصب توالت فرنگی توسط فرد ناشی و کم تجربه رخ دهد و هزینه اضافی برای شما به بار آورد. سعی کنید حتما از همان ابتدا کار را اوصولی و درست انجام دهید تا دوباره‌کاری نشود.

گیر کردن فضولات در سیفون یا زانویی‌ها

گاهی اوقات فضولات جامد در سیفون و یا زانویی‌های موجود در مسیر گیر می‌کنند و باعث گرفتگی مسیر می‌شوند که باعث عدم تخلیه توالت فرنگی می‌شود.

ته نشین شدن رسوبات و ریختن مصالح به هنگام بازسازی

گاهی اوقات علت عدم تخلیه توالت فرنگی رسوباتی هستند که طی مدت زمان طولانی داخل سیفون ته‌نشین شده و مسیر عبور مواد را می‌گیرند یا اینکه به هنگام تعمیر یا بازسازی بخشی از ساختمان سرویس بهداشتی مصالحی همچون سیمان، دوغاب، شن و ماسه و غیره داخل لوله توالت فرنگی ریخته می‌شود و به علت شسته نشدن فوری، سفت شده و مسیر عبور مواد را تنگ کرده و باعث عدم تخلیه توالت فرنگی می‌شود.

قرار دادن زانویی‌های مختلف در مسیر سیفون

گاهی اوقات دلیل عدم تخلیه توالت فرنگی قرار دادن زانویی‌های مختلف در مسیر سیفون است. این کار باعث می‌شود تا مواد بر اثر عبور از زانویی‌های مختلف سرعت تخلیه کمی داشته باشند و همین کندی باعث ته نشین شدن و رسوب مواد داخل زانویی‌ها و یا سیفون شود که باعث می‌شود عمل تخلیه به سختی انجام شود. ما در لوله بازکنی صادقیه در خصوص درآوردن اشیا از توالت مفصل صحبت کرده ایم.

خرابی دکمه سیفون توالت فرنگی

لوله بازکنی در مجیدیه
لوله بازکنی در مجیدیه

دکمه سیفون فرنگی برای این استفاده می‌شود تا بعد از استفاده از توالت فرنگی با زدن دکمه سیفون مقداری آب وارد کاسه شده و فضولات را بشورد و ببرد. گاهی اوقات پیش می‌آید که بعد از مدتی استفاده از دکمه سیفون، دکمه شل شود یا اتصال آن به بخش‌های درونی قطع شود و همین مسئله باعث عمل نکردن دکمه شده و تحلیه توالت فرنگی به خوبی صورت نگیرد.

عملکرد ناصحیح سیفون توالت فرنگی

سیفون توالت فرنگی در داخل آن قرار دارد و اگر دچار مشکل شود تخلیه توالت فرنگی به درستی انجام نمی‌شود. عملکرد نامناسب دریچه تخلیه آب و به موقع بسته نشدن آن و عدم کارکرد صحیح و استاندارد پمپ تخلیه، باعث می‌شود که سیفون توالت فرنگی عملکرد درستی نداشته باشد.

استفاده از فلاش تانک با حجم آب کم ( کاهش حجم آب داخل تانک )

فلاش تانک، منبع آبی است که بر روی دیوار در سرویس بهداشتی نصب می‌شود. یک اهرم یا دکمه روی فلاش تانک تعبیه شده که با کشیدن اهرم یا فشار دادن دکمه، آب داخل مخزن فلاش تانک یکباره به داخل کاسه توالت تخلیه می‌شود و چون آب با فشار بالا وارد کاسه می‌شود کاسه توالت فرنگی را به صورت کامل شست و شو می‌دهد.

اگر فلاش تانک خیلی کوچک باشد و حجم آب کمی را ذخیره کند در هر بار استفاده آب کمی وارد کاسه می‌شود و در نتیجه فشار کمی هم خواهد داشت همین مسئله باعث می‌شود تا فضولات به راحتی از مسیر عبور نکنند و وارد فاضلاب نشوند و عمل تخلیه درست انجام نشود. لوله بازکنی اشرفی اصفهانی یکی دیگر از شعب شبانه روزی ما است.

 

پر شدن چاه فاضلاب

لوله بازکنی در مجیدیه
لوله بازکنی در مجیدیه

اگر هیچ‌کدام از موارد گفته شده صدق نکرد و توالت فرنگی شما تمام اوصول و استاندارهای لازم را دارا می‌باشد. امکان دارد چاه فاضلاب پر شده باشد و همین مسئله سبب عدم تخلیه توالت فرنگی بشود. در اینجا برخی از مواردی که در عدم تخلیه توالت فرنگی رایج هستند و جزوه موارد اصلی به حساب می‌آیند را ذکر کردیم و تا حدودی در خصوص هر کدام توضیحاتی ارائه دادیم بی‌شک تعداد موارد می‌تواند بیش از این باشد.

برای اینکه دچار این مشکل نشوید سعی کنید کار لوله‌کشی و نصب توالت فرنگی را با رعایت کامل استاندارها و اوصول موجود به دست متخصص انجام دهید.

هزینه رفت و آمد لوله بازکن در مجیدیه

هزینه‌های مرتبط به ایاب ذهاب فرد چاه بازکن نیز بر عهده مشتری است؛

بنابراین توصیه می‌شود لوله بازکن‌های نزدیک به محل زندگی خود را برای انجام سرویس مربوطه انتخاب نمایید.

مدت زمان انجام کار

در صورتی که عملیات کار پر مشقت باشد و مدت زمان زیادی را از فرد لوله بازکن بگیرد، هزینه باز کردن لوله در مجیدیه نیز بالاتر می‌رود.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی در مجیدیه

جهت به دست آوردن نرخ‌های مصوب لوله بازکنی،

درباره این خدمات می‌توانید به منوی هزینه های لوله بازکنی در سایت مراجعه کنید

سخن پایانی
در این مقاله سعی کردیم در خصوص دلایل عدم تخلیه توالت فرنگی صحبت کنیم و دلایلی که رایج و مهم‌تر هستند را خدمتتان ارائه کنیم.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)