لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی در سعادت آباد

لوله بازکنی در سعادت آباد

دسترسی سریع

5/5 - (1 {امتیاز})

لوله بازکنی در سعادت آباد

خدمات لوله بازکنی در سعادت آباد

  • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
  • بازکردن گرفتگی لوله توالت
  • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
  • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
  • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران 
  • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
  • نصب توالت فرنگی
  • تخلیه چاه
  • طوقه زنی چاه
  • کول گذاری چاه فاضلاب توسط لوله بازکنی در سعادت آباد

موضوعی که می خواهیم به آن بپردازیم در خصوص شیرآلات و نحوه تمیز کردن انواع شیرآلات است. این مساله برای اکثر خانم های خانه مساله مهمی است و همیشه دوست دارند شیرآلات سینک و روشویی ها تمیز و براق باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در ادامه مباحث مربوط به لوله بازکنی تهران، در خصوص تاریخچه شیرآلات و تمیزکردن آنها بپردازیم. لوله بازکنی در سعادت آباد

تاریخچه شیرآلات

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

شاید برایتان جالب باشد بدانید که تاریخچه شیرآلات به 1700 سال قبل از میلاد برمی گردد. از آنجاییکه شیر جنگل، نماد قدرت است همیشه مهار کردن شیرجنگل حسی مملو از غرور به فرد می دهد. همیشه از مجسمه سر شیر برای تزئین نمای ساختمان استفاده می کردند.

همین مساله بر روی اهرم شیرهای وارداتی به ایران نیز نمایان بود و بر روی آنها عکس سر شیر هک شده بود به همین دلیل مردم به جای اینکه بگویند اهرم را بچرخان یا اهرم را ببند، از عبارت شیر را بچرخان یا شیر را ببند، استفاده می کردند.

خرید شیرآلات برای ساختمان، از جذاب ترین خریدها و در عین حال به دلیل تنوع زیاد موجود در بازار، یکی از موارد سخت هست. علاوه بر خرید آن، نحوه کارکرد و تمیز کردن آنها نیز از مواردی هست که باید مدنظر داشته باشید.

به هنگام خرید شیرآلات براق دقت داشته باشید که اگر به آنها رسیدگی نکنید، به مرور زمان کدر شده و زیبایی خود را از دست می دهند. پس در ادامه ضمن دعوت به مطالعه مقاله لوله بازکنی افسریه، با ما همراه باشید.

چرا بر روی شیرآلات سفیدک و لکه می بندد

شیرآلات پس از مدتی کدر شده و براقی و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند. اول باید بدانید دلیل این لکه ها چیست. گاهی اوقات رد دست و یا لکه آب باعث این لکه ها می شود. در برخی موارد هم که آب منطقه سنگین و پر از املاح معدنی هست، آب تبخیر می شود و رسوب مواد معدنی منجر به سفیدک بستن محل اتصال شیرآلات می شود.

در بسیاری از موارد هم افراد به دلیل بی اطلاعی از نحوه تمیز کردن لکه ها، سعی می کنند با جوهرنمک، وایتکس و یا سیم ظرفشویی لکه ها را تمیز کنند که خود این موارد دلیل مضاعفی بر لکه و خش دار شدن شیرآلات می شود.

تمیز کردن انواع شیرآلات براساس رنگ

یکی از دلایلی که باعث می شود شیرآلات به نسبت سینک ظرفشویی، جرم بیشتری بگیرند، نوع آبکاری شیرآلات است. علاوه بر تمیزکاری مداوم و صحیح شیرآلات، استفاده از مواد و ابزار درست برای از بین بردن لکه ها، بسیار با اهمیت است.

چرا که گاهی اوقات استفاده از مواد اشتباه نظیر جوهرنمک یا سیم ظرفشویی، موجب سیاه شدن و خراش افتادن بر روی شیرآلات می شود و ممکن است اگر روکش شیر آب، طلایی باشد، آنرا بخراشد و زیبایی خود را از دست بدهد. یعنی توجه کنید روشی که برای تمیز کردن شیرآلات طلایی به کار می رود با روش برق انداختن شیرآلات استیل متفاوت است.

در این بین یک سری روش های عمومی برای برق انداختن و تمیز کردن وجود دارد مانند استفاده از سرکه یا جوش شیرین. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

نحوه ی تمیز کردن شیرآلات کروم

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

شیرآلات رنگ کروم به دلیل استفاده از اصلی ترین نوع آبکاری و کیفیت لعاب عالی، یکی از شیرآلات رایج و محبوب است. شیرآلات رنگ کروم، به مرور زمان شفافیت خود را از دست نمی دهند و در برابر مواد قلیایی و نمک ها مقاومت بالایی دارند.

سرکه یکی از موادی هست که برای تمیز کردن شیرآلات کروم توصیه می شود. از آنجاییکه این نوع از شیرآلات در برابر مواد اسیدی قوی نظیر اسیدکلرید و اسید سولفوریک مقاومت پایینی دارند.
برای برق انداختن شیرآلات کروم، سرکه را به حالت اسپری بر روی آنها بپاشید و پس از 5 تا 10 دقیقه دیگر به کمک آب و دستمال خشک، سرکه را از روی شیر آب تمیز کنید.

نحوه ی تمیز کردن شیرآلات سفید

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

شیرآلات سفید در برابر مواد اسیدی و شوینده های صنعتی مقاومت کمی دارند و روکش سفید آنها از بین می رود. برای تمیز کردن آنها، از مایع ظرفشویی می توانید استفاده کنید. برای اینکار کافی است مقداری مایع ظرفشویی و آب را به صورت محلول درست کنید و به کمک یک دستمال نرم آغشته به این محلول، شیرآلات را لکه بری کنید و سپس با یک حوله نرم آن را خشک کنید.

نحوه ی تمیز کردن شیرآلات طلایی

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

شیرآلات طلایی در کنار زیبایی بصری و جذابیتی که به آشپزخانه و سرویس بهداشتی می بخشند، نگهداری از آنها بسیار سخت است. البته که این نوع از شیرآلات، آبکاری بسیار با دوامی دارند که درجه دوام آنها به نوع ساخت و نحوه آبکاری آنها بستگی دارد. جدای از نوع شیرآلات، همه انواع آنها را باید به صورت روزانه با آب و صابون شستشو داد.

در غیر این صورت باید شیرآلات طلایی را هر چند وقت یکبار، با محلول آب و سرکه به وسیله یک حوله نرم تمیز کرد. اینبار اجازه دهید محلول آب و سرکه 10 الی 20 دقیقه بر روی شیرآلات بماند سپس آنها را تمیز کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی پیروزی را مطالعه کنید.

نحوه ی تمیز کردن شیرآلات مسی

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

یکی از انواع شیرآلات که در کنار سینک های کلاسیک پرکاربرد هستند، شیرآلات مسی می باشد. اگر آشپزخانه شما نور کمی دارد و به اصطلاح نورگیر نیست می توانید از شیرآلات مسی استفاده کنید. برای تکمیز کردن آنها می توانید از نوشابه استفاده کنید. برای اینکار، نوشابه را بر روی شیرآلات اسپری کنید و پس از چند دقیقه با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

5 روش برق انداختن شیرآلات

علاوه بر موارد گفته شده، در ادامه به بیان 5 روش کلی و عمومی برای برق انداختن همه نوع شیرآلات می پردازیم تا از این طریق بتوانید زیبایی را به آشپزخانه و سرویس بهداشتی خانه خود برگردانید.
در این میان روش اول و دوم را فقط برای آگاهی شما بیان می کنیم وگرنه به لحاظ ایمنی توصیه نمی شوند.

استفاده از محلول های شیمیایی حاوی اسید

از محلول های شیمیایی حاوی اسید سولفوریک یا هیدروکسید سدیم می توان برای رسوب زدایی و جرم زدایی شیرآلات استفاده کرد. البته برای سلامتی افراد، بسیار مضر و خطرناک هستند. چرا که به دلیل قدرت بالای این مواد در جرم زدایی، از آنها برای رفع گرفتگی لوله ها، از بین بردن چربی های رسوب کرده در لوله ها استفاده می شود.

اما در کنار این قدرت رسوب زدایی، توانایی این را دارند که در کوتاه مدت روکش و لعاب شیرآلات را از بین می برند و آنها را سیاه می کنند. از طرف دیگر برای سلامتی افراد بسیار مضر بوده و برای ریه، چشم و پوست خطرناک هستند. به همین دلیل استفاده از آنها توصیه نمی شود.

استفاده از محلول سفید کننده وایتکس

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

وایتکس که اسم علمی آن، آب ژاول است به محلولی حاوی هیپوکلریت سدیم زرد رنگ است که بویی تند دارد و از آن برای ضدعفونی و گندزدایی استفاده می کنند. استفاده از وایتکس برای برق انداختن شیرآلات نتیجه بسیار موثری دارد ولی به تدریج باعث خوردگی روکش شیرآلات می شود.

به دلیل بخارات و گازهایی که ایجاد می کند، ممکن است بیماری های تنفسی ایجاد کند. در محدوده ستارخان، نزدیک ترین شعبه به شما، لوله بازکنی ستارخان می باشد.

استفاده از کف مواد شوینده

یکی از محلول های بسیار موثر برای جرمگیری و رسوب زدایی شیرآلات، محلول آب و مایع ظرفشویی است. خیلی ساده کف آب و صابون تهیه کنید و با یک دستمال نرم یا ابر آن را بر روی شیر آلات بزنید و لکه ها را تمیز کنید. برای برخی محل ها که دسترسی به آنها مشکل است می توانید از یک مسواک نرم استفاده کنید. معمولاً محل اتصال شیرآلات منبع رسوب است.

استفاده از جوش شیرین یا بی کربنات سدیم

جوش شیرین خاصیت بازی دارد و به همین دلیل برای روکش شیرآلات مضر نمی باشد. برای درست کردن محلول آب و جوش شیرین، مقداری جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا حالت کرمی پیدا کند. سپس به کمک یک دستمال نرم، آنرا بر روی شیرآلات بزنید و لکه ها را تمیز کنید.

 

استفاده از مواد طبیعی مانند سرکه سفید و آب لیموی طبیعی

 

لوله بازکنی در سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

سرکه به عنوان یک ماده طبیعی اولین گزینه پیشنهادی ما برای تمیز کردن لکه شیرآلات است. به روکش شیرآلات آسیبی نمی زند و برای سلامتی هم مضر نیست. ضدعفونی کننده قوی هست و درخشندگی شیرآلات را به آنها بازمی گرداند.

هزینه رفت و آمد لوله بازکنی در سعادت آباد

هزینه‌های مرتبط به ایاب ذهاب فرد چاه بازکن نیز بر عهده مشتری است؛

بنابراین توصیه می‌شود لوله بازکن‌های نزدیک به محل زندگی خود را برای انجام سرویس مربوطه انتخاب نمایید.

مدت زمان انجام کار

در صورتی که عملیات کار پر مشقت باشد و مدت زمان زیادی را از فرد لوله بازکن بگیرد، هزینه بلوله بازکنی در سعادت آباد نیز بالاتر می‌رود.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی در سعادت آباد

جهت به دست آوردن نرخ‌های مصوب لوله بازکنی،

درباره این خدمات می‌توانید به منوی هزینه های لوله بازکنی در سایت مراجعه کنید .

سخن پایانی درباره لوله بازکنی در سعادت آباد

در پایان باید دوباره متذکر شویم که بازکردن لوله هنگام گرفتگی آن، در امنیت و بهداشت خانواده بسیار اهمیت دارد  و چه بسا سهل انگاری در این موضوع ضررهای غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد؛

بنابراین همواره باید در انتخاب شرکت‌های لوله بازکنی در سعادت آباد  نهایت دقت را به کار گرفت و معتبر بودن،

داشتن تخصص کافی، دادن تضمین، داشتن تجهیزات پیشرفته و استفاده از روش‌های مدرن از نکاتی است که شرکت‌ها را از هم تفکیک می‌کند.

از این که تا انتهای مقاله بهترین مرکز تخلیه چاه و لوله بازکنی در سعادت آباد کدام است؟

با ما همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم؛ امیدوارم مطالعه مطلب فوق برای شما عزیزان گران قدر مفید واقع شده باشد.

در صورت بروز هرگونه سؤال و یا ابهامی درباره لوله بازکنی در سعادت آباد ، کارشناسان مجموعه ما، همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمت به شما سروران هستند

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)