لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی در نارمک

لوله بازکنی نارمک

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در نارمک

لوله بازکنی در نارمک به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فقط با یک تماس در محل حاضر می شود. برای رفع گرفتگی لوله ها با فنر لوله بازکنی یا هر مشکل دیگری می توانید با شماره چاه بازکنی نارمک که یکی از شعب فعال لوله بازکنی تهران است تماس بگیرید.

تجهیزات مورد استفاده در لوله بازکنی در نارمک

عمده مشکلاتی که موجب می شود با شماره لوله بازکنی در نارمک، تماس گرفته شود، مشکل گرفتگی لوله یا افتادن شی در لوله تخلیه و توالت و همچنین تشخیص محل نشتی لوله است. به همین دلیل کلیه سرویسکاران مجهز به دستگاه های زیر هستند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب را برطرف کنند. 

 

 • فنر لوله بازکنی دستی و برقی به همراه انواع سرفنر
 • دستگاه پمپ تراکم هوا
 • دستگاه ساکشن
 • دستگاه پمپ
 • چنگک لوله بازکنی
 • دستگاه دیجیتالی تشخیص محل نشتی لوله

 

خدماتی چاه بازکنی نارمک 

 • رفع گرفتگی لوله
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله
 • تعویض کاسه توالت
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
 • نصب سیفون 
 • لوله بازکنی در نارمک

 

یکی از مواردی که بسیار سوال می شود این است که چرا لوله های آب دچار یخ زدگی می شوند و برای آب کردن یخ زدگی لوله ها چه باید کرد. یکی از مشکلاتی که در فصول سرد سال اتفاق می افتد، یخ زدگی لوله ها است. اما دقیقاً چه چیزی باعث آنها می شود؟

در طول کاهش دما، آب ممکن است در داخل لوله های پلاستیکی یخ بزند که باعث انبساط و فشار آن می شود. لوله های یخ زده نه تنها می توانند از جریان مناسب آب جلوگیری کنند، بلکه به طور بالقوه می توانند ترکیده و باعث جاری شدن سیل در خانه شما شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیار مهم است که صاحبان خانه بدانند در صورت یخ زدن لوله ها چه کاری انجام دهند.

 

در صورت ترکیدن لوله چه باید کرد؟

اگر لوله ای در خانه شما ترکید، باید سریع عمل کنید تا زیان های اضافی را کاهش دهید. هر چه سریعتر آب ساختمان خود را قطع کنید. این کمک می کند تا میزان آبی که در داخل دیوارهای شما نفوذ می کند به حداقل برسد. همچنین ممکن است بخواهید برق ناحیه آسیب دیده خانه خود را قطع کنید.

پس از انجام این اقدامات احتیاطی، وقت آن است که با یک لوله کش تماس بگیرید و شروع به پاک کردن هر آشفتگی ایجاد شده کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید آب و رطوبت باقیمانده را حذف کنید تا از ایجاد کپ جلوگیری کنید. بسته به شدت مورد شما، ممکن است لازم باشد متخصصان دیگری را نیز برای رسیدگی به آسیب‌های وارد شده به دیوار، فرش، کف یا سقف خود بیاورید.

 

نحوه یخ زدایی لوله ها

لوله بازکنی در نارمک
لوله بازکنی در نارمک

 

چگونه می توانید متوجه شوید که لوله های شما یخ زده است؟ اگر شیر حمام یا آشپزخانه را باز کنید و فقط چند قطره آب مشاهده کردید، این می تواند نشان دهنده یخ زدن آب در داخل لوله ها باشد و از جریان آزاد جلوگیری می کند. اما نترسید ممکن است برای رویارویی با موقعیت از آنچه فکر می کنید مجهزتر باشید. در اینجا یک درس سریع در مورد نحوه آب کردن یک لوله یخ زده آورده شده است.

 

مرحله 1. شیر آب را باز کنید

آن را در حال اجرا نگه دارید. اگر اجازه دهید شیر آب حتی اندکی چکه کند، می تواند به جلوگیری از ترکیدن لوله کمک کند. ساده است – وقتی انجماد اتفاق می افتد، فشار شدیدی بین شیر آب و انسداد یخ ایجاد می شود. یک شیر آب باز این افزایش فشار را کاهش می دهد و به نوبه خود از وقوع ترکیدگی جلوگیری می کند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس نیاز داشته باشید.

 

مرحله 2. حرارت را به منطقه یخ زده اعمال کنید

با استفاده از سشوار به آرامی به لوله یخ زده حرارت دهید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. می توانید لوله ها را در نوار حرارتی کنترل شده با ترموستاتیک بپیچید یا می توانید از یک منبع حرارتی خارجی مانند سشوار یا بخاری استفاده کنید. از مشعل پروپان استفاده نکنید زیرا ممکن است به لوله آسیب برساند و خطر آتش سوزی ایجاد کند.

اگر تصمیم به استفاده از سشوار دارید، شروع به هدایت هوا به انتهای شیر آب لوله کنید و به تدریج به سمت سردترین قسمت حرکت کنید. مراقب باشید که سشوار را بیش از حد داغ نکنید. به یاد داشته باشید که در حین استفاده از گرما، شیر آب را باید باز بگذارید. 

 

مرحله 3. به اعمال حرارت ادامه دهید

تا زمانی که لوله یخ زده به صورت کامل باز نشده است، گرمایش را متوقف نکنید. حتی در این صورت، ایده خوبی است که شیر آب را برای چند دقیقه پس از آب شدن لوله باز بگذارید. این به یخ زمان می دهد تا کاملاً از خط لوله پاک شود.

 

مرحله 4. تمام شیرها را بررسی کنید و از یخ زدن لوله ها در آینده جلوگیری کنید

هر شیر آب خانه خود را برای وجود لوله های یخ زده دیگر بررسی کنید. یک لوله یخ زده ممکن است به این معنی باشد که دیگر لوله ها نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند.

 

آب کردن یخ لوله به وسیله لامپ حرارتی

 

لوله بازکنی در نارمک
لوله بازکنی در نارمک

 

یکی دیگر از روش‌های ذوب کردن یخ لوله، استفاده از لامپ حرارتی یا بخار قابل حمل است. دستگاه را طوری قرار دهید که گرما بتواند به لوله یخ زده برسد. این گرمای غیر مستقیم می تواند به آب شدن سریع لوله کمک کند. مجدداً، مطمئن شوید که از اقدامات ایمنی و اقدامات احتیاطی روی دستگاهی که استفاده می کنید پیروی کرده و دستگاه را از آب دور نگه دارید.

استفاده از حوله‌ داغ

یکی دیگر از راه‌های آب کردن لوله‌های یخ‌زده این است که حوله‌هایی را که در آب داغ فرو رفته‌اند دور لوله بپیچید. این می تواند به آب کردن یخ لوله کمک کند.

نوار گرمایش الکتریکی

گزینه نهایی این است که نوار گرمایش الکتریکی را مستقیماً روی لوله اعمال کنید. این نوار گرما را در سراسر لوله پخش می کند. می توانید نوار گرمایش الکتریکی را خریداری کنید که آن را وصل می کنید و در صورت نیاز از برق جدا می کنید یا می توانید نوار گرمایشی را خریداری کنید که خود به خود خاموش می شود. پیشنهاد می کنیم اگر ساکن صادقیه تهران هستید از خدمات لوله بازکنی صادقیه استفاده کنید.

 

آب کردن یخ لوله های توکار

اگر لوله یخ زده در محلی قرار دارد که به راحتی نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید، سه گزینه برای آب کردن لوله دارید.

 

گرما را در ساختمان افزایش دهید.

می توانید با افزایش دمای موجود در خانه سعی کنید لوله یخ زده را آب کنید. بالا بردن ترموستات ممکن است تنها چیزی باشد که برای ذوب شدن یخ لوله لازم است.

لوله بازکنی در نارمک

لامپ مادون قرمز

لوله بازکنی در نارمک
لوله بازکنی در نارمک

 

اگر می دانید لوله یخ زده در کجای دیوار قرار دارد، می توانید با قرار دادن یک لامپ مادون قرمز در مقابل قسمتی از دیوار که لوله در آن قرار دارد، یخ لوله را از بین ببرید. گرمای لامپ ممکن است بتواند به دیوار نفوذ کند و به لوله اجازه یخ زدایی بدهد.

 

قسمتی از دیوار را تخریب کنید

اگر در انجام این کار راحت هستید، می توانید قسمت دیوار خشک را در جلوی لوله یخ زده جدا کنید تا بتوانید به راحتی به لوله دسترسی داشته باشید. سپس می‌توانید از یکی از روش‌های ذوب کردن لوله‌های محصور شده در بالا استفاده کنید.

اگر مشکل ادامه داشت، با یک لوله کش در نارمک تماس بگیرید. با انجام چند مرحله ساده می توانید از یخ زدگی مجدد لوله ها جلوگیری کنید .

 

راهکارهای جلوگیری از یخ زدن لوله

 • قبل از سفر، دمای خانه خود را بالای صفر نگه دارید و تمام آب خانه را قطع کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام لوله های آب، به ویژه لوله های نزدیک به دیوارهای بیرونی را با لاستیک فوم یا کابل گرمایش عایق بندی کنید.
 • درهای کابینت را باز نگه دارید تا هوا جریان یابد.
 • اجازه دهید شیرهای آب سرد چکه کنند. یخ زدن لوله برای لوله ای که در آن آب جریان دارد، سخت تر است حتی اگر قطره ای از آب در آن جریان داشته باشد.
 • برای اینکه آب را هدر ندهید، می توانید قطرات را جمع آوری کرده و مجدداً از آن، احتمالاً برای تمیز کردن یا آبیاری گیاهان استفاده کنید.

ممکن است به خدمات لوله باز کنی در نارمک نیاز داشته باشید.

 

چه مدت طول می کشد تا یخ لوله ها ذوب شود

استفاده از هر یک از روش های انگشت شمار برای آب کردن لوله های یخ زده معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد. این می تواند بسته به آب و هوا، مدت زمان یخ زدگی لوله و محل قرارگیری لوله متفاوت باشد. هر یک از این عوامل می تواند باعث طولانی تر شدن فرآیند ذوب شود

و به یاد داشته باشید، یک لوله یخ زده تنها مشکلی نیست که با هوای سرد همراه است. راه های دیگری برای محافظت از خانه خود در زمستان بیابید.

 

فرآیند ذوب کردن یخ لوله را از کجا شروع کنیم

همیشه باید فرآیند ذوب را در نزدیکی شیر آب شروع کنید و سپس به سمت انسداد بروید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که یخ و بخار ذوب شده قادر به خروج از شیر آب باز است. اگر فرآیند ذوب را نزدیکتر به انسداد شروع کنید، یخ ذوب شده ممکن است پشت انسداد گیر کند و فشار بیشتری در لوله ایجاد کند و احتمال ترکیدن لوله را افزایش دهد.

مدت زمان بازکردن لوله در نارمک چقدر است؟

مدت زمان باز کردن لوله فاضلاب به شدت و سختی گرفتگی لوله‌های فاضلاب، بستگی دارد.

نوع دستگاهی که جهت باز کردن لوله استفاده می‌شود نیز از جمله آیتم‌های مؤثر بر مدت زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب است.

لوله بازکنی پارسیان یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی در نارمک است که 24 ساعته در حال خدمت رسانی به همشریان محترم می باشد

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)