• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

رفع گرفتگی لوله ها در منزل

رفع گرفتگی لوله ها در منزل

رفع گرفتگی لوله ها در منزل

مرحله ۱ – تمیز کردن صافی

معمولاً در ابتدای ورودی لوله ، صافی پلاستیکی یا فلزی قرار میدهند تا اشیاء وارد لوله نشود. همین صافی توسط مو، چربی، صابون و غیره گرفته میشود. شما ابتدا دستکش مشمعی بدست کنید و این صافی را پاک نمایید. جهت رفع گرفتگی لوله ها در منزل موثر است.

ممکن است صافی سینک آشپزخانه با پیچ محکم شده باشد. در اینصورت با پیچ گوشتی پیچ را باز نمایید و سپس به تمیز کردن صافی بپردازید.

خوب حالا، آب را باز نمایید. آیا گرفتگی لوله ها باز شده است ؟ نه ؟ حالا به مرحله ۲ برویم .

مرحله ۲ – استفاده از تلمبه دستی

اگر اطراف خروجی لوله را آب گرفته باشد که هیچ . وگرنه آب را باز کنید تا آب به ارتفاع حدود ۱۰-۱۵ سانی متر پر شود. سپس تلمبه دستی را گرفته و حدود ۱ بار با فشار تکرار نمایید. رفع گرفتگی لوله ها در منزلتان با این روش ممکن است حل شود.

امیدوارم لوله ها باز شود. اگر نشد برویم به مرحله سوم.

مرحله 3 – استفاده از آب جوش و جوش شیرین و سرکه و کمی پودر لباسشویی

ابتدا یک کتری آب جوش داخل لوله بریزید. اگر گرفتگی در اثر چربی و روغن باشد با این روش باز می شود. اگر باز نشد دو قاشق پر غذاخوری پودر جوش شیرین و دو قاشق پر غذاخورد پودر لباسشویی بریزید. حال یک لیوان آب جوش داخل لوله ریخته و یک لیوان سرکه بریزید.

نیم ساعت صبر کنید. سپس یک کتری آب جوش بریزید. احتمال زیاد لوله باز شده است. هنوز نشده ؟ پس مرحله بعدی برویم.

مرحله ۴ – استفاده از سیم مفتول

حالا یک سیم مفتول بیاورید. ( سیخ کباب نازک یا سیم رخت آویز لباس میتواند باشد بشرطی که بعدش آن را به زباله بیاندازید) . سر سیم مفتول را به شکل یک قلاب کوچک در آورید. حالا داخل لوله به آرامی ( تَکرار میکنم : به آرامی ) سیم را بچرخانید. مراقب باشید لوله صدمه نبیند. فقط یک بار انجام دهید. اگر باز شد که چه بهتر . و اگر همچنان لوله ها گرفته شده:

همین الان ( در هر ساعت از شبانه روز ) با من ۰۹۱۲000000  تماس بگیرید تا همین الان یکی از ماهرترین لوله بازکن ها به آدرس شما در هر نقطه از تهران بفرستم . از لحظه تماس شما تا رسیدن سرویس کاران ما فقط نیم ساعت فاصله هست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.