لوله بازکنی در ونک

لوله بازکنی در ونک

دسترسی سریع

5/5 - (2 {امتیاز})

لوله بازکنی در ونک

لوله بازکنی در ونک توسط سرویسکاران باتجربه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی با حداقل کثیف کاری انجام می پذیرد. اگر در محدوده ونک ساکن هستید و قصد دارید با یکی از شعبات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید، نزدیک ترین شعبه به شما، لوله بازکنی ونک می باشد.

خدمات لوله بازکنی در ونک

 • رفع گرفتگی لوله ها
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تعویض کاسه توالت
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله با فنر
 • رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 • تخلیه چاه تهران

عمده مشکلات لوله و فاضلاب در ونک تهران

یکی از عمده مشکلاتی که در ساختمان های محدوده ونک برای همشهریان عزیز تهرانی پیش می آید، گرفتگی لوله فاضلاب است که ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیوفتد. با شناخت دلایل گرفتگی لوله ها، ضمن پیشگیری از وقوع آن، می توان بهترین روش را برای رفع آن انتخاب کرد.

 • رسوب گرفتگی لوله های فاضلاب
 • تجمع مو و پرز فرش
 • افتادن اشیا کوچک مانند اسباب بازی کودکان در لوله
 • افتادن سوئیچ و دسته کلید در لوله
 • گرفتگی لوله با پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله با چربی و روغن، تفاله چای
 • گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی

بهترین روش لوله بازکنی در ونک

برای انتخاب روش و دستگاه، همانطور که قبلاً هم اشاره شد، ابتدا باید عامل گرفتگی و مکان آن را تشخیص دهیم تا ارزانترین و سریع ترین روش را انتخاب کنیم.

 • استفاده از دستگاه تراکم هوا
 • استفاده از فنر لوله بازکنی برقی
 • استفاده از فنر لوله بازکنی دستی
 • استفاده از محلول های شیمیایی

 

از بین دستگاه های ذکر شده، فنر لوله بازکنی برای همه نوع گرفتگی قابل استفاده است. ضمن آنکه حین رفع گرفتگی، رسوب زدایی لوله ها را نیز انجام می دهد. ممکن است به لوله بازکنی افسریه نیاز داشته باشید.

تشخیص نشتی لوله در ونک

لوله بازکنی در ونک
لوله بازکنی در ونک

آیا تا به حال فکر کرده اید که در شرکت لوله بازکنی ونک چگونه نشتی لوله های توکار را شناسایی می کنند؟ به طور سنتی، باید روش‌های مخرب نشت‌یابی را با حفر زمین یا روش‌های دیگری که مستعد ایجاد آسیب‌های ساختاری هستند، انجام داد.

با این حال، امروزه راه های ایمن و سازگار با محیط زیست وجود دارد که شرکت های لوله بازکنی می توانند نشت های زیرزمینی را پیدا کنند.

روش‌های تشخیص نشت آب که در حال حاضر استفاده می‌شوند را می‌توان فنی‌تر دانست، اما به جلوگیری از آسیب‌ها و تخریب غیرضروری قسمتی از ساختمان کمک می‌کند.

اگر می‌خواهید در مورد اینکه در شرکت لوله بازکنی چگونه می‌توانند محل نشتی لوله های توکار را پیدا کنند، بیشتر بدانید، لطفاً به خواندن مقاله لوله بازکنی ونک ادامه دهید تا این موضوع را با جزئیات بیشتر در زیر بررسی کنیم.

تشخیص نشتی لوله با دستگاه نشت یاب

مکان یابی حرفه ای نشت آب زیرزمینی به مهارت و تجهیزات فنی زیادی نیاز دارد. بیشتر تجهیزات تشخیص نشت، با تلاش برای تقویت صدای نشت آب به طوری که سرویسکار بتواند مکان آن را مشخص کند، عمل می کند.

برای تعیین محل نشتی های زیرزمینی، شرکت ها از چیزی که به عنوان نشتی یاب شناخته می شود استفاده می کنند. نشت یاب ها دارای سنسورهای طراحی شده ای هستند که به صدای غرغر یا چکش یک لوله زیرزمینی ترک خورده گوش می دهند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

نشتی یاب ها بسته به سطح، سنسورهای مختلفی دارند. به عنوان مثال، یک حسگر زمین برای مکان یابی صداها از طریق سطوح سخت مانند بتن، کاشی و آسفالت استفاده می شود. در همین حال، یک سنسور کاوشگر نشتی را از طریق سطوح نرم مانند فرش یا چمن تشخیص می دهد.

نشتی یاب ها به سوئیچ ایمنی نیز مجهز هستند. سوئیچ ایمنی صدا را قطع می کند تا از شما در برابر صداها و صداهای بلند ناگهانی محافظت کند. نکته مهم این است که نشت یاب ها نه تنها برای تشخیص صداهای ناشی از نشت های زیرزمینی طراحی شده اند، بلکه هر گونه صداهای غیر ضروری یا ناخواسته را خاموش می کنند.

 

تشخیص نشتی لوله با صدا

لوله بازکنی در ونک
لوله بازکنی در ونک

شاید تعجب کنید که بدانید نشت های زیرزمینی صدا ایجاد می کنند. با این حال، چه چیزی در واقع باعث می شود که نشت صدا ایجاد کند؟ در واقع سه راه اصلی برای ایجاد صداهای نشتی وجود دارد.

ساده ترین و بلندترین صدا برای تشخیص، لرزش لوله است. این امر زمانی ایجاد می شود که آب با فشار از شکاف لوله عبور کند. این نویز معمولاً مانند صدای خش خش یا هق هق به نظر می رسد، به همین دلیل است که تشخیص آن بسیار آسان است.

یکی دیگر از دلایل صدای نشت زیرزمینی زمانی است که آبی که با فشار وارد شکاف می شود به خاک اطراف برخورد می کند. در این سناریو نوع مواد اطراف لوله بر صدا تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، اگر ماده سنگ یا شن باشد، ممکن است صدای چکش یا تق تق بشنوید. از سوی دیگر، اگر خاک سست لوله را احاطه کرده باشد، گرفتن صدا ممکن است چالش برانگیزتر باشد.

در نهایت، یکی دیگر از دلایل صداهای نشت در لوله های زیرزمینی می تواند جریان آب از داخل حفره خاک باشد. ممکن است وقتی صدای غرغر می‌شنوید که انگار به یک جوی آب یا نهر کوچک گوش می‌دهید، متوجه می‌شوید. یکی دیگر از شعب شبانه روزی ما، لوله بازکنی ستارخان می باشد.

همانطور که قبلا ذکر شد، پیدا کردن صداهای نشت در خاک سست یا شنی همراه با مناطق باتلاقی یا اشباع ممکن است کمی سخت تر باشد.

با این حال، به عنوان یک قاعده کلی، شدت و فرکانس صدای نشت می تواند تحت تأثیر فشار آب، مواد لوله، چگالی خاک و نوع سطح (بتن، کاشی و غیره) و عمق لوله باشد. . هرچه فشار بیشتر باشد، صدای نشتی فاضلاب بلندتر خواهد بود.

عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در ونک

در نظر داشته باشید که  نمی‌توان قیمت مشخصی برای خدمات لوله بازکنی در ونک تعریف نمود

چرا که عوامل بسیار فراوانی وجود دارند که بر قیمت نهایی کار تأثیر می‌گذارند .

در ادامه چند نمونه از این عوامل مؤثر را مورد بررسی قرار داده‌ایم:

میزان گرفتگی لوله

میزان گرفتگی لوله‌ها زمان لازم برای کار و درجه سختی کار را تعیین می‌نماید؛

لذا بسته به اینکه لوله‌ها چه میزان گرفتگی دارند هزینه و قیمت خدمات لوله بازکنی در ونک متفاوت است.

لوله بازکنی در ونک

دستگاه های مورد استفاده

در برخی از موارد با استفاده از یک فنر ساده، می‌توان لوله را باز کرد و بعضاً نیز

دستگاه‌های پیشرفته‌تری مانند دستگاه تراکم هوا و دستگاه لوله بازکنی پیشرفته لازم است تا گرفتگی‌های شدید لوله برطرف شود؛

بنابراین بسته به ابزاری که استفاده می‌شود، هزینه لوله بازکنی متفاوت خواهد بود.لوله بازکنی در ونک

لایروبی چاه در ونک

در صورتی که پس از باز کردن چاه، فرد لوله بازکن تشخیص دهد که چاه شما نیاز به لایروبی دارد، این کار انجام خواهد گردید

برای انجام این کار، هزینه جداگانه‌ای دریافت خواهد شد.

لوله بازکنی در ونک

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)