• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

یکی از مواردی که با شرکت لوله بازکنی تهران تماس گرفته می شود، راهنمایی برای رفع گرفتگی سینک است.

گرفتگی‌های گاه به گاه سینک، وان یا توالت واقعیت زندگی هستند. آنها معمولاً در اثر گرفتگی موضعی در تله تخلیه یا لوله‌ها ایجاد می‌شوند. با این وجود، اگر سیستم لوله کشی منزل شما دچار مشکل شده است و به هیچ وجه تخلیه نمی‌شود ممکن است مشکل در خط اصلی تخلیه یا فاضلاب خانه باشد. برای حل این مشکلات تنها کافی است با لوله بازکنی تجریش تماس بگیرید اما اگر این مشکل جزئی است و می‌خواهید خودتان آن را رفع کنید با ما همراه باشید تا با بیان چند نکته کاربردی به شما کمک کنیم:

– صافی را تمیز کنید. گاهی ممکن است دریچه چاه مسدود شده باشد، مثلا ممکن است صافی حمام یا توالت به دلیل صابون و موهای زائد مسدود شده باشد. در این شرایط صافی چاه را بردارید و کثیفی‌های آن را با دستکش جمع کنید تا کاملا تمیز شود. سپس آب گرم را باز کنید تا داخل لوله جریان پیدا کند. این ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین روش است که گاهی نادیده گرفته می‌شود. اما بیشتر گرفتگی‌های سینک‌ها و وان‌ها به دلیل ترکیب مو، چربی، باقیمانده صابون و آب داغی است که درست در زیر دهانه تخلیه به دام افتاده است. اگر لوله‌های چاه فلزی هستند، می‌توانید به راحتی با ریختن مستقیم یک کتری آب جوش در زیر تخلیه گرفتگی را حل کنید، به خصوص اگر گرفتگی به دلیل صابون یا چربی باشد. دقت داشته باشید آب شیر یا آب گرم برای این کار موثر نیست و آب باید جوش باشد. ممکن است به خدمات تخلیه چاه تهران نیاز داشته باشید.

احتياط: آب جوش را به طور مستقيم درون چاه بريزيد اما اگر لوله‌ها از جنس پلاستیکی (PVC) هستند از آب جوش استفاده نکنید، زیرا آبِ گرم‌تر از 175 F می‌تواند برخی از لوله‌های PVC را آب کند. برای لوله‌های پلاستیکی، سعی کنید با استفاده از یک تلمبه گرفتگی را رفع کنید.

لوله بازکنی تجریش

– در مرحله بعد از تلمبه استفاده کنید. لوله بازکنی دستی (تلمبه) برای گرفتگی‌های ضعیف و سطحی مناسب است. تنها کافی است قسمت پلاستیکی لوله بازکن را روی دهانه لوله قرار دهید تا هوا نتواند از آن خارج شود. بهتر است مقداری پارافین دور لبه پلاستیکی تلمبه بمالید، این کار باعث چسبندگی تلمبه دستی می‌شود. دقت داشته باشید که باید کمی آب داخل سینک باشد، در غیر این صورت کمی آب داخل سینک دستشویی یا ظرفشویی بریزید. حالا دسته تلمبه را به پایین فشار دهید و دوباره به بالا بیاورید. این کار را چند بار انجام دهید، طی انجام این کار هوای درون پمپ لوله بازکن به سمت لوله حرکت می‌کند و مواد زاید را انتقال می‌دهد. در گرفتگی‌های سطحی، بهتر است به جای استفاده از لوله بازکنی شیمیایی از تلمبه استفاده کنید.

– اگر با انجام مراحل بالا مشکلتان رفع نشد از لوله بازکن‌های شیمیایی کمک بگیرید. برای این کار محلول مورد نظر را در چاه تخلیه ریخته و مدتی صبر کنید. دستورالعمل استفاده از محلول روی بطری نوشته شده است که می‌توانید از آن کمک بگیرید. فقط دقت داشته باشید که محلول مناسب را خریداری کنید برخی محلول‌ها برای سینک، برخی برای توالت و برخی برای فاضلاب هستند. بعد از چند دقیقه، آب گرم را باز کنید و بگذارید در لوله جریان پیدا کند، چون ممکن است این محلول‌ها به دلیل شیمیایی بودن به لوله‌ها آسیب وارد کنند. البته می‌توانید در این مرحله از پودر هم استفاده کنید.

– تله را تمیز کنید. یک سطل را در زیر تله یو شکل فاضلاب قرار دهید تا به محض برداشتن تله، آب آن بیرون بیاید. اگر برای باز کردن آن مشکل دارید از آچار استفاده کنید. سپس واشر دو سر انتهایی لوله زیر سینک را شل کنید، باید تلاش کنید تا تمام اجزای لوله را با دست نگه دارید وقتی بست‌ها باز شد، آن را آزاد کنید و به طرف سطل برگردانید و تمام محتویات لوله را داخل سطل بریزید. لوله را کاملا تمیز کنید و تمام آشغال‌های آن را خارج کنید. بعد از اینکه از تمیز شدن آن‌ها مطمئن شدید لوله را سرجای خود قرار دهید و مهره را محکم کنید.

اگر روش‌های بالا موثر واقع نشدند می‌توانید از دستگاه تراکم هوا یا فنر لوله باز کنی استفاده کنید. اگر به این دستگاه‌ها دسترسی ندارید می‌توانید با لوله بازکنی تجریش تماس گرفته تا همکاران ما این کار را برایتان انجام دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.