• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران یکی از شعب فعال و شبانه روزی لوله بازکنی تهران است که کلیه خدمات خود را با پشتیبانی چندماهه ارائه می دهد. اصول کار رفع گرفتگی لوله ها در محدوده شهران به صورت 100%تضمینی می باشد که در صورت درخواست مشتری، فاکتور رسمی ارائه می شود.

خدمات لوله بازکنی شهران

  • رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی دستی و برقی
  • رفع بوی بد فاضلاب
  • رفع نم و رطوبت
  • تشخیص محل نشتی لوله با دستگاه نشت یاب
  • تشخیص محل ترکیدگی لوله بدون تخریب
  • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی
  • نصب توالت فرنگی
  • تبدیل توالت سنتی به فرنگی 
  • تعویض کاسه توالت 
  • تخلیه چاه تهران

یکی از مشکلات رایج به خصوص در فصل گرم سال، وجود حشرات و سوسک در توالت و زیر کابینت های آشپزخانه است. در این مقاله قصد داریم با روش های از بین بردن سوسک توالت و سوسک ریز آلمانی ( سوسک کابینت ) آشنا شویم.

چرا سوسک ها وارد حمام و توالت می شوند؟

لوله بازکنی شهران با پشتیبانی چندماهه

سوسک ها در داخل خانه هجوم می آورند زیرا به دنبال غذا، آب و سرپناه هستند. حمام شما تمام این نیازها را برآورده می کند و مکان مناسبی برای آنهاست.

مرطوب است و منابع غذایی جایگزینی را فراهم می کند که سوسک ها می توانند از آنها تغذیه کنند، مانند خمیر دندان، کرم ها، لوسیون ها و دستمال توالت.

چگونه سوسک ها را در حمام از بین ببریم؟

به نظر می رسد خلاصی از شر سوسک حمام و توالت کار آسانی نیست. ولی در ادامه با چندراهکار ساده می توانید راه ورود سوسک ها را ببندید و برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

1. شکاف و درز در و پنجره را مهر و موم کنید

کمی زمان بگذارید و سراسر خانه را جستجو کنید. ببینید سوسک ها از کجا می آیند یا موقع فرار به کجا فرار می کنند. به این ترتیب می توانید با گرفتن درز دیوار و در و پنجره از ورود آنها جلوگیری کنید.

این شکاف ها فقط به دیوار، در و پنجره خلاصه نمی شود و ممکن است یه شکاف کوچک در کنار کفشور لوله تخلیه هم به سوسک ها کمک کند یا حتی در آنجا تخم ریزی کنند.
درپوش های پریز برق را بردارید و ببینید آیا برخی از این حشرات مزاحم در آنجا پنهان شده اند یا خیر. برای بیرون آوردن آنها از پودر اسید بوریک استفاده کنید.

2. جوش شیرین

لوله بازکنی شهران شبانه روزی

یکی از موثرترین ترکیبات برای از بین بردن سوسک توالت و آشپزخانه، استفاده از جوش شیرین و شکر است. 

این دو ماده را با هم ترکیب کنید و در داخل لوله، در محل درزهای و یا هر محل دیگری که فکر می کنید سوسک وجود دارد بریزید، سوسک ها به شکر علاقه دارند و به این ترتیب در تله می افتند و جوش شیرین باعث از بین رفتن آنها می شود. ممکن است به خدمات لوله بازکنی افسریه نیاز داشته باشید.

3. سرکه سفید

مقدار مشخص و مساوی آب و سرکه سفید را با هم ترکیب کنید و داخل ظرف اسپری بریزید.

این محلول را در محل تجمع سوسک، اطراف لوله تخلیه و زیر  کابینت ها اسپری کنید. برخورد این محلول به صورت مستقیم با بدن سوسک، باعث از بین رفتن آنها می شود.

4. آب گرم

ترکیب آب داغ با جوش شیرین و ریختن آن داخل لوله می تواند بسیاری از حشرات موذی داخل لوله ها را از بین ببرد. حتی می توانید از آب داغ به تنهایی استفاده کنید. البته مراقب باشید آب به حدی داغ نباشد که به اتصالات آسیب برساند و مشکل نشتی برای لوله ها به وجود آید.

5. اسید بوریک

لوله بازکنی شهران ارزان و فوری

اسیدبوریک به عنوان یک ماده نسبتاً غیرسمی که برای ضدعفونی مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند گزینه خوبی برای از بین بردن سوسک های داخل توالت یا آشپزخانه باشد. 

برای اینکار بر روی یک صفحه کاغذ، یک طعمه برای سوسک قرار دهید و بر روی کاغذ و طعمه مفداری اسیدبوریک بپاشید. توجه کنید که اسیدبوریک برای موثر واقع شدن، باید حتماً خشک باشد. 

سوسک به محض تماس با اسدبوریک، کشته می شود و از بین می رود.

از آنجاییکه اسید بوریک ریخته شده بر روی کاغذ، می تواند در دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد، جانب احتیاط را رعایت کنید و مراقب باشید. چرا که این ماده نسبتاً غیرسمی هست و می تواند برای کودکان و حیوانات خانگی مضر باشد.

6. از تله سوسک استفاده کنید

در کنار سایر روش هایی که برای از بین بردن سوسک ها استفاده می کنید، می توانید از تله های چسبناک برای سوسک یا سایر تله ها، مانند کوزه ای که داخل آن قهوه ریخته اید، یا بطری بریده شده نوشابه که داخل آن نوشابه سیاه ریخته شده است، استفاده کنید. لوله بازکنی بلوار فردوس یکی دیگر از شعب فعال ما می باشد.

چگونه از ورود سوسک به توالت و حمام جلوگیری کنیم؟

با رعایت اقدامات زیر می توانید از هجوم سوسک ها به حمام خود جلوگیری کنید.

● حمام مرطوب محل مناسبی برای زندگی سوسک ها است. بعد از دوش، حمام را خشک کنید و همیشه آن را تمیز نگه دارید.
● شاید باورتان نشود که سوسک ها به خمیردندان معلاقه دارند و آن را می خورند. درب خمیردندان را همیشه محکم ببندید.
● برای جلوگیری از افزایش رطوبت در محیط حمام و توالت، نشتی و چکه شیرآلات داخل سرویس بهداشتی را تعمیر کنید.
● ترک های دیوار، سقف و کف همه درزهایی که می بینید را با دوغاب و یا سیمان بپوشانید.
● برای کلیه لوله های تخلیه یک درپوش مشبک ریز استفاده کنید.
● همه موادی را که حدس می زنید سوسک ها از آن تغذیه می کنند را از حمام و توالت خارج کنید.

آیا سوسک ها می توانند خطرناک باشند؟

1. سوسک ها حساسیت زا و ایجاد کننده آلرژی های پوستی هستند

سوسک ها به دلیل اینکه عمدتاً از مدفوع تغذیه می کنند و در محل های کثیف زندگی می کنند، همیشه قسمت های مختلف بدن آنها مملو از آلودگی است و می تواند آلرژی شدیدی مانند بثورات پوستی، عطسه و آبریزش چشم‌ها ایجاد کنند.

توجه کنید که وجود سوسک حتی می تواند برای افرادی که مشکلات تنفسی و بیماری آسم دارند، موجب تشدید این بیماری ها شوند. با توجه به تحقیقات دانشمندان در این خصوص، تخمک های سوسک می تواند موجب حملات آسم شود.

2. مشکلات سلامتی

با توجه به محل زندگی سوسک ها و نوع تغذیه آنها، مشخص است که سوسک ها همیشه حامل مقدار زیادی میکروب و آلودگی هستند. ندیده گرفتن سوسک ها و جولان آنها در خانه و آشپزخانه می تواند باعث بیماری هایی از قبیل وبا، اسهال خونی، تب حصبه، سالمونلا شوند.

3. هرگز فقط یکی نیست

با مشاهده اولین سوسک باید نگران تعداد زیادی سوسک باشید. چرا که سوسک ها همیشه به صورت گروهی زندگی می کنند.

در مورد جان سختی سوسک ها اینطور گفته می شود که آنها جزو آخرین موجوداتی هستند که نابود می شوند.💀💀💀💀

ممکن است برای درآوردن اشیا افتاده در توالت، به خدمات لوله بازکنی صادقیه نیاز داشته باشید.

چگونه از ورود سوسک ها به خانه جلوگیری کنیم؟

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. در خصوص ورود سوسک ها به خانه و محل زندگیتان، بهتر است تدابیری اتخادذ کنید که از ورود این حشرات مووذی و چندش آور جلوگیری کند. 

1. زباله ها را هر شب بیرون بگذارید

سوسک ها به باقی مانده مواد غذایی و مواد شیرین علاقه خاصی دارند و سعی کنید زباله ها را به طور مرتب بیرون بگذارید و مواد غذایی آسیب پذیر را در ظروف دربسته نگه دارید. 

2. لوله های تخلیه را تمیز نگه دارید

همواره لوله های تخلیه سینک، حمام و توالت را با محلول های خانگی لوله بازکنی ضدعفونی و رسوب زدایی کنید. چرا که تجمع آلودگی و پسماند مواد غذایی می تواند منبع خوبی برای تغذیه سوسک ها و سایر حشرات موذی باشد. 

3. بستن راه های ورود سوسک

خانه را به طور مرتب بررسی کنید که درز و شکافی بین دیوار و در وجود نداشته باشد. اطراف لوله های تخلیه را به خوبی بپوشانید و اجازه ندهید چکه آب، محیط مرطوبی در دستشویی یا حمام برای سوسک ها بوجود بیاورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.