لوله بازکنی در سیدخندان

لوله بازکنی در سیدخندان

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در سیدخندان

لوله بازکنی در سیدخندان به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی جهت ارائه خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد. 

چاه بازکنی سیدخندان یکی از شعبات لوله بازکنی تهران می باشد که با پشتیبانی چندماهه، با استفاده از دستگاه هایی نظیر فنر برقی لوله بازکنی و پمپ تراکم هوا، هرنوع گرفتگی را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کند.

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب روش های مختلفی وجود دارد. برای هر گرفتگی از روش خاصی استفاده می شود. در این مطلب به شرح روش های رفع گرفتگی لوله می پردازیم، تا شما با استفاده از این روش ها مشکل گرفتگی لوله را برطرف نمایید.

لوله بازکنی سیدخندان

علت گرفتگی لوله فاضلاب در سیدخندان

زمانی که مواد زائد و زباله یا هر چیز دیگر این چنینی در سیفون یا خمیدگی لوله تجمع کند، لوله دچار گرفتگی می شود. رفته رفته مواد اضافی، زباله ها و مواد دیگری را دور خود جمع می‌کند و بدین ترتیب لوله به طور کامل می‌گیرد. بهتر است از ورود زباله و مواد زائد به درون لوله جلوگیری شود، در غیر اینصورت مشکل گرفتگی لوله رخ خواهد داد. افراد معمولاً پس از مواجهه با مشکل گرفتگی لوله اقدام به رفع گرفتگی با روش های مختلف می کنند؛ اما گاهی این روش ها مثمر ثمر نیست.

در چنین شرایطی اکثریت به دنبال لوله بازکنی های ارزان و نامعتبر می روند غافل از اینکه این لوله بازکنی ها مشکل شما را به طور قطع و صددرصد حل نمی کنند و رفع مشکل شما موقتی است. پس از مدتی کوتاه دوباره این مشکل رخ خواهد داد پس لازم است برای رفع گرفتگی لوله با شرکتهای معتبر و مجاز و با سابقه در این کار تماس گرفته و از خدمات آنها استفاده نمایید.

لوله بازکنی سیدخندان

هزینه لوله بازکنی در سید خندان

معمولاً سوالی که در مواجهه با گرفتگی لوله پیش می‌آید، این است که هزینه لوله بازکنی در سید خندان چقدر است؟ این مسئله جزو مواردی است که معمولاً در درجه اول برای همه دارای اهمیت است. پاسخ این سوال این است که هزینه ای که نهایتا باید توسط مشتری پرداخت شود به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلاً:

• میزان و شدت گرفتگی در هزینه تاثیر گذار است هرچه گرفتگی سخت تر باشد، کار سخت و زمان بر بوده و هزینه لوله بازکنی بیشتر خواهد بود.
• مدت زمانی که صرف رفع گرفتگی لوله می شود در قیمت نهایی اثرگذار است.
• اگر گرفتگی در چند قسمت اتفاق افتاده باشد هزینه رفع آن بیشتر خواهد بود.
• روش های استفاده شده برای رفع گرفتگی در هزینه نهایی تاثیر دارد.

 

نیروهای فنی چاه بازکنی و لوله بازکنی سیدخندان آماده ارائه خدمات در زمینه چاه بازکنی و لوله بازکنی هستند. در کمترین زمان با دستگاه های مجهز و پیشرفته و با پرسنل حرفه ای و متخصص مشکل شما را در این حوزه برطرف خواهیم کرد. خدمات ما با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه می شود.

 

رفع گرفتگی با ژنراتور یا فنر برقی در سید خندان

لوله بازکنی در سیدخندان
لوله بازکنی در سیدخندان

 

اولین و بهترین روشی که در لوله بازکنی سیدخندان از آن استفاده می شود، استفاده از فنر برقی برای رفع گرفتگی می باشد. فنر برقی همانند فنر دستی است با این تفاوت که به یک موتور الکتریکی وصل می شود. روشن شدن موتور منجر به دوران و چرخش فنر در داخل لوله شده، قدرت فنر و چرخش و دوران آن در لوله منجربه رفع گرفتگی لوله می شود. در انواع گرفتگی های چاه توالت حمام یا کف شوی حیاط که معمولاً با سنگ و خاک مسدود میشود، کاربرد دارد. در اکثریت شرکتهای لوله باز کنی از فنر برقی به عنوان اولین و بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی افسریه استفاده میشود.

لوله بازکنی سیدخندان

استفاده از دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی در سیدخندان
لوله بازکنی در سیدخندان

 

دستگاهی که بعد از ژنراتور یا فنر برقی مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه تراکم هوا است. این دستگاه نیز برای رفع انواع گرفتگی ها به کار میرود. هیچ محدودیتی ندارد و می تواند تا انتهای لوله گرفتگی ها را برطرف کند. دستگاه فشار هوایی قوی و پرقدرت ایجاد کرده و آن را وارد لوله می کند، بدین ترتیب گرفتگی لوله رفع می‌شود، این روش با کیفیت بالا بوده و آسان و سریع انجام می گیرد. اکثر شرکت های لوله بازکنی مجهز به دستگاه تراکم هوا هستند.

لوله بازکنی سیدخندان

خارج کردن اشیا و اجسام از فاضلاب در سیدخندان

بسیار پیش می‌آید که اجسام و اشیایی به طور اتفاقی در توالت سقوط کرده و در سیفون S مانند آن گیر میکند. معمولا افراد به سرعت اقدام به دراوردن اشیا می کنند، در حالی که باید بدانید اگر در این کار نابلد باشید، احتمال اینکه اجسام و اشیا را به جلو هل بدهید زیاد است. در این صورت کار سخت تر و پر هزینه تر خواهد شد. گاهی اشیایی که به درون توالت می افتند گرانبها و قیمتی هستند، مانند طلا و گاهی هم برایمان با ارزش و مهم هستند، مانند گوشی موبایل. در مواجهه با این مشکل با شرکتهای لوله بازکنی معتبر تماس گرفته و از خدماتشان استفاده کنید.

لوله بازکنی سیدخندان

نشانه ها و علائم گرفتگی لوله فاضلاب

• استشمام بوی نامطبوع فاضلاب که ممکن است از پر شدن چاه و یا خرابی سیفون باشد.
• مکش ضعیف لوله سینک ظرفشویی و تخلیه آهسته آب
• تخلیه آرام آب از توالت که ممکن است از پرشدن چاه باشد
• رسوب در لوله های فاضلاب و حمام بخصوص در مناطقی که آب آنجا شور است.
• کف کردن زیر سینک
• بالا زدن آب از لوله آشپزخانه

تخلیه چاه سیدخندان

یکی از مسائلی که در شهرهای بزرگ با آن روبرو هستیم، پر شدن چاه و تخلیه آن می‌باشد. تخلیه چاه و لوله بازکنی سیدخندان بی واسطه، در کوتاه ترین زمان، با قیمتی مناسب و با یک تماس تانکرهای خود را جهت ارائه خدمت اعزام می کند.

علائم پر شدن چاه

عوامل مختلفی در کارکرد چاه فاضلاب تاثیرگذارند. چاه در زمین های ماسه ای که قدرت زهکشی بالایی دارد، دیرتر پر می شود. اما در زمین هایی با خاک رس به دلیل جذب کم آب و رسوب در دیواره چاه زود پر میشود.
علائم پر شدن چاه:
• وجود حشرات موذی مثل سوسک در حمام یا توالت یا آشپزخانه
• تخلیه نشدن طولانی مدت چاه های قدیمی
• رفع نشدن گرفتگی توالت و کفشورهای چاه
• پیچیدن بوی بد و نامطبوع فاضلاب در ساختمان

ممکن است به خدمات لوله بازکنی صادقیه نیاز داشته باشید.

لوله بازکنی سیدخندان

دلایل زود پر شدن چاه

• یکی از دلایل بسیار ساده در پرشدن چاه، استفاده بیش از حد از آب و در واقع اسراف آب است.
• رسوب انواع شوینده ها و چربی ها هنگام شستشو در جداره چاه که مانع جذب آب است.
• ریختن روغن و چربی در لوله ظرفشویی
• عمق کم چاه
• داشتن خاک غیر ماسه‌ای چاه که مانع جذب آب است.
• چکه کردن شیرالات خراب ساختمان

لوله بازکنی سیدخندان

زمان مناسب تخلیه چاه فاضلاب

برای اینکه زمان مناسب و دقیق تخلیه چاه مشخص شود، با شرکت تخلیه چاه سیدخندان تماس گرفته و از کارشناسان مشاوره بگیرید. تعداد خانواری که آب به چاه وارد می کنند، جنس زمین چاه عواملی هستند که در تعیین زمان تخلیه چاه اثرگذارند.

قیمت چاه بازکنی در سیدخندان

قیمت و هزینه مشخص این کار توسط اتحادیه مشخص می‌شود، اما عواملی نیز در تعیین قیمت تاثیر گذارند. باید با توافق طرفین هزینه دریافت شود. باید مراقب شرکت‌هایی که خارج از چارچوب قانون، هزینه‌های هنگفت برای این کار دریافت میکنند، باشید.لازم به ذکر است در صورت بسته بودن درب چاه، دستمزدی برای این کار دریافت خواهد شد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)