لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران و تخلیه چاه پاسداران شبانه روزی و ارزان رفع گرفتگی لوله ها در پاسداران 100% تضمینی حضور در محل زیر 20 دقیقه و فوری

برای اعزام فوری سرویسکار به محل مورد نظر، در محدوده های نگارستان، بوستان، گل نبی، ضرابخانه، فرخی یزدی، شهرک شهید چمران، کلاهدوز، دروس، بهارستان، فرمانیه، احتشامیه و اقدسیه تکنسین مستقر می باشد تا از نزدیک ترین محل به آدرس مدنظر اعزام شوند. 

خدمات لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی تهران 

رفع گرفتگی لوله در پاسداران

رفع نم و رطوبت

رفع بوی بد فاضلاب

تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب

رفع نشتی لوله 

تعویض کاسه توالت توسط لوله بازکنی در پاسداران

تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس

لوله بازکنی در پاسداران تضمینی

لوله بازکنی در پاسداران ، خدمات خود را در پاسداران به صورت 100% تضمینی ارائه می دهد که شامل کلیه خدمات است . بدون کثیف کاری، با حداقل تخریب و رفع کامل گرفتگی لوله ها می باشد که در نهایت لوله با حجم زیادی آب، تست می شود و سپس حق الزحمه دریافت می شود.

یکی از عمده دلایلی که سبب می شود شهروندان عزیز تهرانی ساکن در پاسداران، با شعب مختلف لوله بازکنی در پاسداران و لوله بازکنی افسریه، تماس بگیرند، این است که اکثراً بوی بد فاضلاب را در خانه استشمام می کنند. برای رفع بوی بد فاضلاب، قطعاً راهکارهایی وجود دارد که برخی از این راهکارها را می توانید با آموزش هایی که داده شده است، رفع کنید. 

ولی در بسیاری از موارد، رفع بوی بد فاضلاب، نیاز به ریشه یابی و رفع ریشه مشکل است. در اکثر موارد، انتشار بوی بد فاضلاب، به این دلیل است که لوله سینک، حمام یا توالت دچار گرفتگی شده است.

اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید، بهتر است ابتدا بدانید که چه عواملی موجب گرفتگی لوله ها می شود. در نهایت می توانید برای رفع گرفتگی لوله ها با لوله بازکنی در پاسداران یا چاه بازکنی پاسداران تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی در پاسداران
لوله بازکنی در پاسداران

چرا لوله فاضلاب می گیرد؟ 

قبل از اینکه دست به کار شوید، ابتدا باید بدانید که گرفتگی در لوله به چه وسیله ای اتفاق افتاده است. عمده دلایل گرفتگی لوله ها به این شرح است:

 • گرفتگی لوله در پاسداران با مو و پرز فرش
 • چربی و پسماند مواد غذایی
 • افتادن شی خارجی در لوله
 • نصب نادرست سیفون
 • قدیمی بودن لوله های فاضلاب و پوسیدگی
 • عدم شیب بندی اصولی لوله فاضلاب
 • گرفتگی لوله توالت با دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 • رسوب گرفتگی لوله های فاضلاب

انتخاب چاه بازکنی و لوله بازکنی در پاسداران

با توجه به موارد ذکر شده، اگر متوجه شدید که برای رفع گرفتگی لوله و حل مشکل لوله های فاضلاب، باید با یک شرکت لوله بازکنی در پاسداران تماس بگیرید، سعی کنید در خصوص رضایتمندی مشتریان قبلی، تجهیزات مورد استفاده و قیمت لوله بازکنی در پاسداران تحقیق کنید.  ممکن است به خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس نیاز داشته باشید.

 

رفع گرفتگی لوله ها معمولا با تجهیزات ذیل انجام می گیرد.

فنر لوله بازکنی دستی

فنر لوله بازکنی برقی

دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه واترجت

البته عمدتاً برای رفع گرفتگی لوله ها در پاسداران، از فنر لوله بازکنی استفاده می شود چرا که مزایایی دارد که استفاده از آن را پررونق تر از بقیه دستگاه ها کرده است.

مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی در پاسداران

 

لوله بازکنی در پاسداران
لوله بازکنی در پاسداران
 • خریداری و نگهداری فنر لوله بازکنی هزینه به مراتب کمتری دارد.
 • احتمال آسیب به لوله ها حتی پلاستیکی، با فنر لوله بازکنی در حد صفر است.
 • با استفاده از فنر لوله بازکنی می توان انواع گرفتگی های لوله از جمله گرفتگی به وسیله گچ و سیمان را هم برطرف کرد.
 • استفاده از فنر لوه بازکنی بدون سر و صدا و کثیف کاری است.
 • همزمان با رفع گرفتگی لوله ها، رسوب زدایی از جداره لوله هم انجام می شود.
 • رفع گرفتگی لوله با استفاده از فنر نیاز به کنده کاری ندارد.

بهترین شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در پاسداران

 

قطعاً انتخاب شرکت لوله بازکنی در پاسداران ، در میان تعداد زیادی شرکت، کار سختی است. ولی پیشنهاد می کنیم به چند ویژگی این شرکت ها دقت کنید و با خاطری آسوده تماس بگیرید. چرا که سرویسکار وارد خانه می شود و باید به لحاظ اخلاقی و تجربی مورد تایید باشد.

 

 • تمامی سرویسکاران شاغل در این شعبه، باید دارای گواهی عدم سوءپیشینه باشند. 
 • در کار خود تجربه کافی و مهارت زیادی داشته باشند.
 • شماره لوله بازکنی صادقیه باید همیشه در دسترس باشد تا بتوان در هر ساعت از شبانه روز، تماس گرفت.
 • در صورت درخواست کارفرما برای فاکتور، امکان صدور فاکتور وجود داشته باشد.

قیمت لوله بازکنی در پاسداران

این سوالی است که در اولین ثانیه های مکالمه بین مشتری و تکنسین این شعبه انجام می گیرد. ولی برای شمایی که خواننده این مطلب هستید، توضیح می دهیم که قیمت کلیه خدمات لوله بازکنی در تمامی شعب به مواردی بستگی دارد که قیمت گذاری خدمات بر اساس آنها انجام می گیرد. در ادامه به مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات لوله بازکنی در پاسداران می پردازیم.

 • محل گرفتگی لوله
 • نوع گرفتگی لوله
 • متراژ فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • متراژ لوله ای که دچار گرفتگی شده است.
 • نوع دستگاه و تجهیزاتی که برای لوله بازکنی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر این چند عامل را در نظر بگیریم، تقریباً متوجه می شویم نرخی که برای لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران درخواست شده است، منطقی است یا خیر.

در ادامه به یکی از مباحث مربوط به ساخت توالت و حمام در خانه خواهیم پرداخت.

آیا چیزی در خصوص جانمایی توالت و حمام می‌دانید؟ توالت و حمام دو بخش بسیار با اهمیت در یک ساختمان هستند و نحوه ساخت و مکانی که در آنجا قرارمی‌گیرند بسیار با اهمیت است. در خانه‌های قدیمی حمام و توالت به علت رعایت بهداشت و سلامتی افراد دور از محیط داخلی خانه قرار می‌گرفت و اصولاً این دو بخش خانه در حیاط ساختمان ساخته می‌شد.

البته این مسئله با توجه به ساختمان‌های کنونی تقریبا امکان پذیر نیست و زندگی امروزه چنین اجازه ای را به افراد نمی‌دهد و متاسفانه توالت و حمام در داخل محوطه اصلی و داخلی ساختمان قرار می‌گیرد.

برای اینکه بهداشت و ایمنی را در این حالت به حداکثر میزان ممکن برسانیم لازم است تا نکاتی را رعایت کنیم. اگر علاقمند هستید اطلاعاتی در این خصوص کسب کنید با ما همراه باشید. ضمن اینکه دعوت می کنیم مقاله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی را مطالعه کنید.

لوله بازکنی در پاسداران

جانمایی توالت و حمام

لوله بازکنی در پاسداران
لوله بازکنی در پاسداران

در ساختمان‌های قدیمی که توجه کنیم معماری کاملا با معماری ساختمان‌های جدید تفاوت دارد یکی از این تفاوت‌ها در جانمایی توالت و حمام است. در معماری گذشته توالت و حمام خارج از فضای داخلی ساختمان و در حیاط بود تا کمترین ارتباط را با بخش‌های داخل خانه مانند آشپزخانه، اتاق‌های خواب و کلا فضای داخلی خانه و ساکنین خانه داشته باشد.

با توجه به اینکه فضای توالت به خاطر فاضلابی که در آن است انباشته از بار منفی است و برای سلامتی زیان بار است اگر در مجاورت فضای داخلی خانه باشد در درازمدت روی سلامتی روحی و جسمی افراد تاثیر منفی دارد. اولا این فضا نباید زیاد بزرگ باشد و دوما هر چه دورتر باشد بهتر است.

نکات مربوط به ساخت توالت و حمام در خانه

در معماری جدید که به سمت آپارتمان نشینی می‌رویم و خبری از خانه‌های بزرگ ویلایی نیست بهتر است در حد امکان نکاتی را که مربوط به جانمایی توالت و حمام است رعایت کنیم تا کمتر آسیب ببینیم. در ادامه برخی از این نکات را یادآوری می‌کنیم:

 1. فضای تخصیص یافته برای حمام و بخصوص توالت کم باشد.
 2. درب توالت را همواره محکم ببندید تا هوای آن وارد هوای منزل نشود.
 3. درب توالت نباید به سمت پذیرایی یا بقیه اتاق‌ها باز شود. و نباید در معرض دید باشد.
 4. توالت بهتر است با یک جداکننده مثل راه رو از بقیه بخش‌های خانه جدا شود.
 5. داخل توالت هم بهتر است قسمت توالت با قسمتی که دست‌هایتان را می‌شویید نیز یک فاصله و جداکننده حتی کم، وجود داشته باشد.
 6. هفته‌ای یکبار توالت را ضدعفونی کنید و همواره آن را تمیز نگهدارید.
 7. برای حمام حتما پنجره بسازید تا بوی حمام را از بین ببرد و رطوبت آن را کم کند.
 8. حمام نیز بهتر است با یک جداکننده از فضای داخلی خانه جدا باشد.
 9. اگر شیر، لوله، سیفون و هر قسمتی از توالت یا حمام دچار مشکل شد بلافاصله آن را تعمیر کنید تا بوی نامطبوع و مضرر آن وارد فضای خانه نشود.
 10. با توجه به اینکه ما مسلمان هستیم در طراحی سرویس بهداشتی جهت قبله باید در نظر گرفته شود و کاسه توالت باید به سمت شرق تعبیه شود.
 11. توالت و حمام حتما باید تهویه مناسبی داشته باشند.

بهداشت توالت و حمام

توالت و حمام همیشه باید تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد تا به سلامت افراد آسیبی نزند. امروزه با توجه به گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و کمبود فضا توالت و حمام داخل ساختمان هستند و حتی به صورت مشترک نیز ساخته می‌شوند و مجزا نیستند. همه این موارد رعایت بهداشت را الزامی‌تر می‌کند.

 • فضای حمام و توالت تا جایی که ممکن است باید جدا باشد و حتما تهویه و مکان مناسبی داشته باشد.
 • نظافت حمام و دستشویی را هر هفته در لیست کارهای خود داشته باشید تا هم سریع‌تر این کار انجام شود و هم آلودگی‌ها در این دو مکان انباشته نشود.
 • در صورت خرابی لوله‌ها و یا شیرآلات حتماً در درست کردن آن‌ها زمان را از دست ندهید چرا که این دو مکان برای آلودگی مستعد هستند و نباید شرایط برای آلوده شدنشان فراهم شود.
 • هر چه در رعایت بهداشت حمام و توالت تلاش کنید محیط زندگی شما هم سالم‌تر خواهد شد و در نتیجه افراد ساکن منزل نیز از سلامت روحی و جسمی بیش‎تری برخوردار خواهند شد.
 • حمام حتما باید نورگیر باشد و پنجره یا هواکش داشته باشد تا رطوبت آن کنترل شود و امکان رشد قارچ در آن فراهم نشود.
 • این نکته را نیز فراموش نکنید که نظافت حمام و توالت به عهده همه افراد خانه است و به عهده خانم خانه نیست. و اگر هر فردی بعد از استفاده از حمام یا توالت نظافت این دو محیط را رعایت کند مشکلات بهداشتی نیز کمتر خواهد شد.

ایمنی توالت و حمام

ایمنی توالت و حمام نیز اهمیت زیادی دارد چرا که ممکن است باعث حوادث کوچک و بزرگ شود. برای اکثر مردم پیش‌ آمده که در حمام یا توالت لیز بخورند و دچار آسیب شوند یا در حمام‌هایی که آبگرمن دارند دچار گاز گرفتگی شوند. در لوله بازکنی جنوب تهران در خصوص انواع آبگرمکن صحبت کرده ایم.

 • کف حمام و توالت بخصوص حمام باید کف‌پوش مناسبی داشته باشد و کمی زبر باشد تا از لیز خوردن افراد جلوگیری شود و تمیز کردن آن نیز آسان باشد.
 • حتما قبل از اینکه آب با پوستتان در تماس باشد درجه حرارت را تنظیم کنید تا دچار سوختگی نشوید.
 • توجه داشته باشید در حمام سیم‌های برق روکش داشته باشند و پریزها محافظ داشته باشند چون در محیط حمام به علت پاشیده شدن آب به اطراف امکان اتصال برق یا برق‌گرفتگی وجود دارد.
 • سعی کنید در توالت و حمام از کفش مناسب استفاده کنید و از کفش‌های ابری که لیز هستند استفاده نکنید.
 • اگر می‌خواهید از شیشه برای درب توالت یا حمام استفاده کنید از شیشه‌های نشکن یا پلاستیکی استفاده کنید تا در صورت شکستن دچار بریدگی و آسیب زیاد نشوید.
 • فرزندان کوچکتان را به تنهایی به حمام نفرستید چون ممکن است بر اثر بی احتیاطی و نا آگاهی دچار آسیب شوند.

بدون شک نکات بیش‌تری برای جانمایی و بهداشت و ایمنی توالت و حمام وجود دارد که در اینجا ذکر نشده است ولی سعی کردیم نکات مهم و ضروری را ارائه کنیم تا از موارد اصلی مطلع شوید و در صورت نیاز و علاقه به سراغ منابع دیگر نیز بروید که خیلی دقیق‌تر و تخصص‌تر درباره این مسائل پرداخته‌اند.

سخن پایانی
در مقاله لوله بازکنی در پاسداران سعی کردیم تا شما را با نکات مهم جانمایی توالت و حمام و بهداشت و ایمنی توالت و حمام آشنا کنیم امیدواریم که مفید واقع شود.

لوله بازکنی در پاسداران

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)