• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

خدمات لوله بازکنی شمال تهران

  • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
  • بازکردن گرفتگی لوله توالت
  • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
  • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
  • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران 
  • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
  • نصب توالت فرنگی
  • حفر چاه نو
  • طوقه زنی و آجرچینی چاه
  • لایروبی و کف تراشی

تفاوت دستگاه فنر لوله بازکن برقی با دستگاه پمپ تراکم هوا

با گسترش زندگی شهری و به خصوص آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ، مشکل گرفتگی لوله ها به امری رایج تبدیل شده است و به همین جهت مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی شمال تهران و تخلیه چاه تهران به خصوص در شهرهای بزرگ، بیشتر از گذشته شده است.
اگر نگاهی به اینترنت بیاندازید، می بینید که با سرچ چند عبارت در حوزه لوله بازکنی، تعداد زیادی سایت در این زمینه به شما پیشنهاد می شود، این خود گویای این است که امروزه تقاضا برای چنین مشاغلی روز به روز بیشتر می شود. پس لازم است که همه مطالب را در این حوزه پوشش دهیم تا مخاطبین خود را راضی نگه داریم. در همین راستا، در این مقاله قصد داریم تا در خصوص تفاوت لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی و پمپ تراکم هوا بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

فنر لوله بازکنی چیست

لوله بازکنی در شمال تهران

 

اولین گزینه ای که برای رفع گرفتگی های سطحی پیشنهاد می شود پس از محلول های خانگی لوله بازکنی، استفاده از فنر لوله بازکنی است. فنر لوله بازکنی به دو صورت دستی و مکانیکی وجود دارد که شکل برقی آن از یک فنر بلند که توانایی نفوذ تا عمق بیش از 10 متر را دارد و در نعین حال بسیار منعطف می باشد و یک موتور برقی تشکیل شده است. این موتور مجهز به کلید چپ گرد و راست گرد هست که فنر را به چپ و راست می چرخاند.

مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

حتماً این دستگاه مزایایی دارد که باعث شده است کلیه شعب ما در لوله بازکنی سعادت آباد و نظایر آن مجهز به این دستگاه هستند. از جمله مهمترین مزیت های استفاده از فنر لوله بازکنی برقی می توان به موارد ذیر اشاره کرد.

سبک و قابل حمل بودن

با توجه به ترافیک در شهرهای بزرگ و ضرورت خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشکلاتی از قبیل تخلیه چاه و رفع گرفتگی لوله ها، شرکت ها باید بتوانند تجهیزات مورد نیاز را با خود حمل کنند. در این میان حمل و نقل به وسیله موتور در میان شرکت های لوله بازکنی رواج زیادی دارد تا بتوانند در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشند. به همین دلیل دستگاه لوله بازکن فنر برقی را می توان با موتور به راحتی جابجا کرد.

رفع گرفتگی انواع لوله ها

لوله بازکنی شمال تهران فوری

 

گرفتگی لوله به هروسیله ای که باشد با استفاده از فنر لوله بازکنی قابل رفع شدن هست و حتی گرفتگی های سخت نظیر مصالح ساختمانی را می توان با تعویض سرفنر و استفاده از نوع مناسبی از سرفنر، برطرف کرد. حتی فنر آن قابل تغییر است و برای لوله های قطور یا با قطر کم فنرهایی با اندازه های مناسب وجود دارد.

تغذیه از برق شهری

یکی دیگر از مزایای آن می توان به این مورد اشاره کرد که با برق شهری کار می کند و از این بابت نگرانی ندارد.

کارکرد آسان

کار کردن با فنر برقی لوله بازکنی پیچیدگی خاصی ندارد و فقط کافی است نکات ایمنی را رعایت کنید. از دستکش مخصوص استفاده کنید و دور دستگاه را به یکباره زیاد نکنید که کنترل فنر را از دست بدهید و با پرتاب شدن به اطراف برای اطرافیان خطر آفرین باشد.

دستگاه پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی شمال تهران شبانه روزی

 

یکی دیگر از دستگاه هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد و موضوع بحث امروز ما است، دستگاه پمپ تراکم هوا است. از این دستگاه بیشتر برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و توالت ایرانی، لوله حمام و آشپزخانه استفاده می شود.
در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. این دستگاه به هنگام تخلیه هوای انباشته شده در مخزن، صدای مهیبی ایجاد می کند. البته همیشه توصیه ما به سرویسکاران لوله بازکنی این است که به هنگام کار با این دستگاه، مواظب باشند که سنگ توالت بر اثر فشار هوای وارده دچار شکستگی نشود.
از دستگاه پمپ تراکم هوا بیشتر برای گرفتگی های سنگ و خاک استفاده می شود. یکی از مزایای آن این است که می توانید با توجه به نوع و میزان گرفتگی لوله، فشار هوا را تنظیم کنید.
پمپ تراکم هوا نیز مانند فنر لوله بازکنی برقی به برق شهری متصل می شود. قبل از شروع به کار با این دستگاه، همه خروجی های هوا در سیستم لوله کشی را با یک پوشش بپوشانید و فقط یک خروجی مانند لوله توالت را آزاد بگذارید تا در صورت خروج فضولات، فضای دیگری کثیف نشود.

استفاده از دستگاه تراکم هوا در لوله کشی های متصل به فاضلاب شهری

دقت داشته باشید که اگر گرفتگی در لوله هایی اتفاق افتاده است که به سیستم فاضلاب شهری متصل است، راحت تر می توانید از آن استفاده کنید زیرا در نهایت، عامل گرفتگی به داخل فاضلاب هدایت می شود. ولی اگر گرفتگی در لوله های آپارتمان اتفاق افتاده باشد، ممکن است عامل گرفتگی بر اثر فشار هوا به سمت دیگری هدایت شود و مشکل دو چندان شود.

تلمبه لوله بازکن دستی

رفع گرفتگی لوله شمال تهران

 

شاید این وسیله پلاستیکی را در خانه های قدیمی بیشتر دیده باشید. این دستگاه از یک سر پلاستیکی کاسه ای شکل و یک دسته تشکیل شده است.
خانم های خانه به محض دیدن علائم گرفتگی لوله سینک و یا کندی تخلیه آب از سینک، به وسیله این تلمبه دستی، اقدام به رفع گرفتگی لوله ها می کنند. برای باز کردن لوله با چاه بازکن دستی یا تلمبه چاه بازکن ابتدا کاسه پلاستیکی را بر روی دهانه لوله قرار می دهند به طوری که راه خروج هوا بسته شود. سپس دسته تلمبه چاه بازکن را چندین بار به سمت بالا و پایین فشار و حرکت می دهند. بر اثر این فشار، جریان هوای درون پمپ تلمبه چاه بازکن به داخل لوله رفته و مواد اضافی را به حرکت درمی آورد. پس از انجام کار با باز کردن آب داغ می توانید چربی های جمع شده در دیواره لوله را نیز از بین ببرید.

جهت عملکرد بهتر در بازکردن لوله با چاه بازکن دستی، خوب است که مقداری پارافین دور لبه ی کاسه پلاستیکی تلمبه توالت یا سینک و… بمالید و کمی آب روی محل لوله فاضلاب بریزید؛ با این کار میزان چسبندگی لوله بازکن پلاستیکی یا لاستیکی بیشتر می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.