لوله بازکنی در جنت آباد

لوله بازکنی در جنت آباد

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در جنت آباد

 

لوله بازکنی در جنت آباد ، مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله سینک، حمام یا توالت را در کمترین زمان و مناسبترین هزینه بر طرف می سازد . تنها کافیست   با یکی از شعب شبانه روی لوله بازکنی تهران از جمله لوله بازکنی در جنت آباد تماس بگیرید.

بهترین مرکز تخلیه چاه و لوله بازکنی در جنت آباد کدام است؟

 

گرفتگی لوله‌های فاضلاب هنگامی رخ می‌دهد که اشیاء اضافی و آشغال داخل لوله فاضلاب گیر کنند

و در خمیدگی‌های لوله و یا سیفون، به دام بیافتند و کم‌کم قسمتی از لوله، محل تجمع مواد زائد شود

و همین امر باعث می‌گردد حجم زباله‌های داخل لوله بیشتر و  بیشتر شود و در نهایت رسوبی از آشغال در لوله باقی بماند و منجر به گرفتگی لوله فاضلاب شود.

در این زمان است که افراد متوجه مشکل می‌شوند و می‌فهمند که لوله فاضلاب گرفته است؛

لذا  احتیاج به یک تیم متخصص لوله بازکنی می‌شود تا مشکل گرفتگی لوله بازکنی در جنت آباد را حل نمایند.

در این مقاله قصد داریم درباره این معضل اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان مطرح کنیم پس تا انتها همراه ما باشید

خدمات لوله بازکنی در جنت آباد

 

  • رفع گرفتگی لوله 
  • تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله
  • درآوردن اشیا از توالت
  • لوله کشی ساختمان
  • رفع بوی بد فاضلاب
  • رفع نم و رطوبت

تخلیه چاه تهران

چاه بازکن دستی  چیست؟

 

لوله بازکنی در جنت آباد
لوله بازکنی در جنت آباد

گرفتگی لوله بخصوص لوله آشپزخانه، حمام و توالت جزوه شایع‌ترین گرفتگی‌ها است و اصولا خانم خانه را درگیر می‌کند. از آنجایی که با شستن ظروف و هنگام نظافت ممکن است موقع شستن بر اثر سهل انگاری مواد ریز غذایی به همراه چربی مانده بر ظروف وارد لوله شود و باعث گرفتگی در لوله آشپزخانه شود.

حتی ممکن است بعد از یک مهمانی این اتفاق بیافتد که نتیجه جمع شدن مواد غذایی و چربی درون لوله است که اجازه عبور آب را نمی‌دهد. در این شرایط ابتدا سعی کنید با تجهیزات ساده‌ای گرفتگی را رفع کنید. یکی از این تجهیزات ساده که اوصولاً در هر خانه‌ای پیدا می‌شود چاه بازکن دستی یا همان تلمبه دستی است. این وسیله اکثر اوقات که گرفتگی سطحی است مشکل شما را رفع می‌کند.

در این مقاله قصد داریم در خصوص چاه بازکن دستی و نحوه رفع گرفتگی با آن صحبت کنیم، همچنین در خصوص اینکه چه زمانی باید از چاه بازکن دستی استفاده کنیم و چه زمانی استفاده نکنیم نیز صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

چطور با چاه بازکن دستی گرفتی لوله را رفع کنیم؟

 

 زمانی که آب سینک به راحتی تخلیه نمی‌شود و یا حتی آب داخل سینک بالا می‌آید یعنی لوله آشپزخانه دچار گرفتگی شده و شما باید دست به کار شوید. اگر آب به سختی تخلیه می‌شود دیگر از آب داغ استفاده نکنید چرا که آب در سینک پر شده و شما را دچار مشکل می‌کند.

در این مواقع  بهتر است ابتدا از چاه بازکن دستی یا همان تلمبه دستی استفاده کنید. تلمبه یک وسیله ساده و در عین حال کاربردی است و از دسته و یک کاسه لاستیکی تشکیل شده است. این وسیله ساده در اکثر خانه‌ها پیدا می‌شود. برای شروع کار دهانه کاسه لاستیکی را روی دهانه لوله قرار دهید طوری که هوا وارد یا خارج نشود، سپس تلمبه را به کمک دسته به بالا و پایین فشار دهید بر اثر این فشار نیروی مکشی ایجاد می‌شود و فشار هوا را وارد لوله می‌کند.

این فشار هوا باعث جابه‌جا شدن مواد گیر کرده در لوله می‌شود و اگر گرفتگی سخت نباشد می‌تواند گرفتگی را رفع کند در غیر این صورت با شعباتی از قبیل لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

برای اینکه کاسه لاستیکی خوب به دهانه لوله بچسبد می‌توانید مقداری پارافین در اطراف دهانه لوله بریزید تا کاسه تلمبه خیلی خوب به دهانه بچسبد و از خروج هوا جلوگیری شود تا تمام هوای متراکم ایجاد شده  به داخل لوله وارد شود. بعد از این که چندین بار این کار را انجام دادید حالا آب داغ را داخل لوله بریزید تا مواد جابه‌جا شده را بشورد و ببرد.

در اکثر مواقع این راه کار ساده می‌تواند اکثر گرفتگی‌هایی که در خانه پیش‌آید را رفع کند و شما را از صرف هزینه اضافی  راحت کند. بهتر است این وسیله را حتما در خانه داشته باشید چرا که در اکثر مواقع به کارتان می‌آید.  

لوله بازکنی در جنت آباد

کابرد چاه بازکن دستی  

 

لوله بازکنی در جنت آباد
لوله بازکنی در جنت آباد

آیا می‌دانید چه زمانی باید از چاه بازکن دستی استفاده کنید و در کجا و چه موقعیتی این وسیله کاربرد دارد؟ چاه بازکن دستی برای گرفتگی سطحی لوله‌های آشپزخانه، حمام، توالت و حیاط کاربرد دارد و می‌توانید به عنوان اولین راه به آن متوسل شوید تا گرفتگی را رفع کنید.

از آنجایی که چاه بازکن با ایجاد تراکم هوا باعث جابه‌جایی مواد داخل لوله می‌شود، البته کاربرد تلمبه دستی فقط به باز کردن گرفتگی لوله ختم نمی‌شود و برخی از این ویژگی مکشی تلمبه دستی استفاده می‌کنند و اگر در بدنه ماشین فرورفتگی ایجاد شده باشد با تلمبه زدن آن بخش را بالا می‌آورند اوصولا از این روش برای صاف کردن سپرهای فایبرگلس هم می‌شود استفاده کرد.

هر چه تلمبه با کیفیت باشد و جنس و شکل لاستیک آن خوب و سنگین باشد بهتر می‌تواند گرفتگی را رفع کند. برای کاسه توالت بهتر است از یک تلمبه سنگین و توپی شکل استفاده کنید یعنی قسمت لاستیکی آن توپی مانند باشد تا فشار هوای بیشتری را وارد لوله توالت کند و گرفتگی را راحت‌تر رفع کند.

این وسیله هیچ گونه آسیبی به لوله شما نمی‌زند و در صورت رفع گرفتگی شما را از صرف هزینه‌های زیاد خلاص می‌کند. با این حساب به عنوان اولین راه برای رفع گرفتگی از آن غافل نشوید. اگر به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز دارید می توانید با شماره پشتیبانی این شعبه تماس بگیرید.

چه زمانی نباید از چاه بازکن دستی استفاده کرد؟

گاهی اوقات گرفتگی لوله خیلی شدید است و به این راحتی‌ها حل نمی‌شود در این شرایط دیگر نمی‌توان با چاه بازکن دستی مشکل را حل کرد بلکه باید از سایر روش‌ها نظیر تماس با لوله بازکنی جنت آباد کمک بگیریم.

این روش‌ همانطور که توضیح دادیم برای شرایطی مناسب است که گرفتگی سطحی باشد ولی اگر گرفتگی سخت باشد یا اینکه شی بزرگی در لوله افتاده باشد دیگر نمی‌توان از روش ساده‌ای چون تلمبه دستی استفاده کرد و اگر سایر روش‌های خانگی همچون محلول شیمیایی نیز جوابگو نباشد باید سراغ روش‌های تخصصی برویم و برای انجام اینکار از شرکت‌های خدمات رسان در این زمینه کمک بگیریم.

مثلا با استفاده از روش‌های فنرزنی دستی یا برقی می‌توان گرفتگی‌های سخت بر اثر ورود مواد و رسوب آنها در لوله را رفع کرد، یا دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا که می‌توان گفت نمونه پیشرفته و تخصصی تلمبه دستی است و با ایجاد فشار هوا باعث خروج اجسام بزرگ همچون مصالح ساختمانی، سنگ و غیره از لوله می‌شود.

هر چند این روش‌ها هزینه‌بردار است ولی گاهی هیچ راهی به جز استفاده از این روش‌ها ندارید. البته برای اینکه کار به اینجا ختم نشود باید زمانی که گرفتگی کم است و نشانه‌های گرفتگی خود را نشان می‌دهد دست به کار شوید و با استفاده از چاه بازکن دستی و یا روش‌های ساده دیگر خانگی گرفتگی را رفع کنید تا مشکل بزرگ‌تر نشود ولی اگر کار از کار گذشته و دیگر نمی‌توان با این ابزار مشکل را رفع کرد حتما از یک تکنسین ماهر برای رفع مشکل خود کمک بگیرید. پیشنها می کنیم مقاله لوله بازکنی ستارخان را مطالعه کنید.

 

هزینه رفت و آمد لوله بازکنی در جنت آباد

هزینه‌های مرتبط به ایاب ذهاب فرد چاه بازکن نیز بر عهده مشتری است؛

بنابراین توصیه می‌شود لوله بازکن‌های نزدیک به محل زندگی خود را برای انجام سرویس مربوطه انتخاب نمایید.

مدت زمان انجام کار لوله بازکنی در جنت آباد

در صورتی که عملیات کار پر مشقت باشد و مدت زمان زیادی را از فرد لوله بازکن بگیرد، هزینه لوله بازکنی در جنت آباد نیز بالاتر می‌رود.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی در جنت آباد

جهت به دست آوردن نرخ‌های مصوب لوله بازکنی در جنت آباد

درباره این خدمات می‌توانید به منوی هزینه های لوله بازکنی در سایت مراجعه کنید

سخن پایانی

گرفتگی لوله یکی از معظلاتی است که هر از گاهی برای همه ما پیش‌ می‌آید. این گرفتگی ممکن است برای لوله آشپزخانه، حمام ، توالت و بخش‌های دیگر خانه مربوط شود و اکثر اوقات نیز این گرفتگی‌ها سطحی است و شما می‌توانید با استفاده از یک چاه بازکن دستی مشکل را رفع کنید در این مقاله سعی کردیم در خصوص لوله بازکنی در جنت آباد و رفع گرفتگی لوله‌ها با چاه بازکن دستی و کاربردهای آن و اینکه چه زمانی نمی‌توان از چاه بازکن دستی استفاده کرد اطلاعاتی را ارائه دهیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)