• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

بوی ناخوشایند فاضلاب در منزل، تجربۀ ناخوشایندی است که شاید هر کسی آن را تجربه کرده باشد. گاز فاضلاب شامل سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می‌باشد که قرار گرفتن در معرض این گازها می‌تواند باعث سردرد، سرگیجه، از دست دادن حافظه، مسمومیت و… شود. گاهی با افزایش گاز متان در منزل خطر آتش سوزی یا انفجار نیز وجود دارد، بنابراین در صورت انتشار بوی فاضلاب بهتر است مشکل را در اسرع وقت حل کنید تا باعث خطرات جبران ناپذیری نشود. وجود گاز فاضلاب در منزل در بعضی مواقع جدی نیست و با برخی روش‌ها به راحتی حل می‌شود. اما اگر مشکل آنقدر جدی بود که نتوانستید آن را رفع کنید تنها کافی است با کارشناسان ما در لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حضور یابند و مشکل را برطرف کنند.

تله‌های آب
تله‌های آب که گاهاً به آن‌ها تله‌های P یا تله‌های S گفته می‌شود و معمولاً در نزدیکی زهکشی کف و وان‌ها قرار دارند باعث انتشار بوی فاضلاب می‌شوند. اگر این تله‌ها خشک شود، گاز فاضلاب به داخل خانه وارد می‌شود. نقش اصلی شتر گلو یا لوله خمیده در لوله کشی ساختمان‌ها، جلوگیری از خروج این گازها و رفع بوی زننده فاضلاب می‌باشد؛ اما در مواردی به خاطر خشک بودن این لوله‌ها گازها از آن خارج می‌شوند و به فضای منزل وارد می‌شوند. گاهی این تله‌ها به دلیل عدم استفاده خشک می‌شوند و باعث انتشار بوی فاضلاب می‌شوند. اگر بو از زیر سینک می‌آید کافی است چند ثانیه آب را باز کنید تا گازها داخل آب حل شوند و از لوله خارج شوند.

دریچه مسدود شده
هر قسمتی از خانه دارای سیستم لوله کشی مخصوص است و هدف آن خروج فاضلاب و بوی ناشی از آن است. اگر این تهویه به نوعی مسدود شده باشد، بوها نمی‌توانند بیرون بروند و در داخل ساختمان آزاد می‌شوند.

لوله بازکنی جنت آباد

پر شدن چاه و یا نشت آن
پر شدن چاه فاضلاب یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث انتشار بوی فاضلاب در ساختمان می‌شود. چاه‌های فاضلاب معمولاً در زیر ساختمان قرار دارند و درب این چاه‌ها فاصله زیادی با سطح زمین دارد، پس بهتر است برای تشخیص پر شدن آن با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید تا این کار را با دستگاه‌های پیشرفته انجام دهند.

فرسوده شدن چاه فاضلاب
امروزه به دلیل سیستم لوله کشی فاضلاب شهری کمتر ساختمانی از چاه فاضلاب استفاده می‌کند، اما اگر ساختمان شما از چاه فاضلاب استفاده می‌کند ممکن است یکی از دلایل بوی فاضلاب، فرسوده شدن چاه فاضلاب باشد. این چاه‌ها علاوه بر داشتن بوی بد، مشکلات دیگری از قبیل رسوب لجن‌ها به دیوار فاضلاب را به وجود می‌آورند که در این مواقع توصیه می‌شود از خدمات لوله بازکنی جنت آباد استفاده کنید تا مشکل به صورت پایه‌ای حل شود و دیگر نیازی به خدمات تخلیه چاه به صورت مکرر نداشته باشید.

سطح پایین آب در توالت فرنگی
گاهی اوقات سطح آب دستشویی (فرنگی) کاهش می‌یابد و باعث انتشار بوی فاضلاب در ساختمان می‌شود. این سطح از آب در توالت فرنگی مانعی برای خروج گاز‌ها از کاسه توالت ایجاد می‌کند؛ اگر این مانع حذف شود باعث می‌شود گاز‌ها به سطح بیایند و بوی فاضلاب در خانه پخش شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.