لوله بازکنی در جنوب تهران

لوله بازکنی در جنوب تهران

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در جنوب تهران

 

بهترین مرکز تخلیه چاه و لوله بازکنی در جنوب تهران کدام است؟

گرفتگی لوله‌های فاضلاب هنگامی رخ می‌دهد که اشیاء اضافی و آشغال داخل لوله فاضلاب گیر کنند

و در خمیدگی‌های لوله و یا سیفون، به دام بیافتند و کم‌کم قسمتی از لوله، محل تجمع مواد زائد شود

و همین امر باعث می‌گردد حجم زباله‌های داخل لوله بیشتر و  بیشتر شود و در نهایت رسوبی از آشغال در لوله باقی بماند و منجر به گرفتگی لوله فاضلاب شود.

در این زمان است که افراد متوجه مشکل می‌شوند و می‌فهمند که لوله فاضلاب گرفته است؛

لذا  احتیاج به یک تیم متخصص لوله بازکنی می‌شود تا مشکل گرفتگی لوله بازکنی در جنوب تهران را حل نمایند.

در مقاله لوله بازکنی در جنوب تهران  قصد داریم درباره این معضل اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان مطرح کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

 

علت گرفتگی لوله های فاضلاب در جنوب تهران

معمولاً علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب به دلیل عواملی همچون افتادن اشیا در داخل چاه، سفت شدن فضولات، نامناسب بودن لوله‌کشی‌های فاضلاب، انداختن دستمال توالت و… است.

در 90% موارد، مواد زائدی که از طریق ورودی، وارد لوله‌های فاضلاب می‌شوند،  علت بالا آمدن آب از چاه آشپزخانه، حیاط، دستشویی و… هستند

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

 

یکی از مباحثی که موجب می شود افراد با لوله بازکنی تهران بسیار تماس بگیرند و درخواست سرویسکار داشته باشند، مساله گرفتگی و یا نصب آبگرمکن است.

آبگرمکن یکی از وسایل اصلی و کاربردی در هر خانه‌ای به حساب می‌آید و نقش آن گرم کردن آب برای مصارف مختلف همچون استحمام، پخت و پز و موارد دیگر است که نیاز به آب گرم داریم. البته کاربرد آبگرمکن‌ها محدود به خانه‌ها نیست بلکه در مراکز صنعتی و کارخانه‌ها نیز آبگرمن‌ کاربرد دارد و برای تولید بخار داغ از آن بهره می‌گیرند که به آن‌ها آبگرمکن‌های صنعتی می‌گویند.

در یک تقسیم بندی کلی می‌توان گفت آبگرمکن‌ها به دو دسته آبکرمکن‌های خانگی و آبگرمکن‌های صنعتی تقسیم می‌شوند. ولی به صورت جزئی اگر بررسی کنیم انواع مختلفی از آبگرمکن‌ها موجود هستند که ویژگی‌های متفاوتی دارند. اگر قصد دارید با انواع آبگرمکن و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید ، مقاله لوله بازکنی در جنوب تهران مناسب شماست. با ما همراه باشید.

 

آبگرمکن چیست؟

 

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمکن یک وسیله گرمایشی است که نیاز ما را برای تهیه آب گرم جهت مصارف خانگی تامین می‌کند. برای آنکه بدانید آبگرمکن چه نقشی در آسایش شما دارد تصور کنید که برای تهیه آب گرم جهت استحمام، شست و شو، پخت و پز و هر کاری که نیاز به آب گرم دارید مجبور بودید آب سرد را داخل یک ظرف بریزید و با استفاده از آتش یا حتی گاز گرم کنید و سپس استفاده کنید.

شاید تصورش هم برای خیلی ها سخت باشد ولی در چند دهه پیش در اکثر مناطق روستایی اینکار عادی بود. در حال حاضر به لطف علم و تکنولوژی اکثر مردم دیگر درگیر این مشکلات نیستند و از نعمت آبگرم با استفاده از آبگرمکن در منازل خود بهره‌مند هستند. آب سرد از طریق لوله وارد مخزن این وسیله گرمایشی شده و دمای آن طی فرآیندی گرم می‌شود و سپس آب گرم وارد سیستم لوله‌کشی شده و برای مصارف مختلف استفاده می‌شود.

درون آبگرمکن یک مخزن وجود دارد که با توجه به منبع حرارتی آب را توسط مشعل تعبیه شده در زیر مخزن گرم می‌کند.
آبگرمکن‌ها با توجه به مدل و نوع سوخت مصرفی به شکل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. از انواع آن می‌توان به نفتی‌، گازی، برقی، دوجداره، کویلی، خورشیدی، هیبریدی و غیره اشاره کرد که در برخی مخزن داخل آبگرمکن است و در برخی در خارج از آبگرمکن قرار دارد.

در بیشتر مدل‌های خانگی مخزن داخل خود دستگاه است و در مدل‌های صنعتی در خارج از دستگاه قرار دارد و مثلا در موتورخانه قرار دارد. در ادامه به بررسی مدل‌های مختلف آبگرمکن می‌پردازیم. در این میان اگر به خدمات تخلیه چاه تهران نیاز داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی در جنوب تهران

انواع آبگرمکن

آبگرمکن مخزنی

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمکن‌های مخزنی، دارای منبع ذخیره آب هستند و حجم آبی که می‌توانند ذخیره کنند بین 20 الی 80 گالن است. این آبگرمکن‌ها در دو نوع برقی و گازی تولید می‌شوند.

یک از معایب آن‌ها این است که آب ذخیره شده در آن با گذشت زمان سرد می‌شود که باعث هدر رفت انرژی است. به همین دلیل باید درجه حرارت آن تنظیم باشد. از مزایای آن ارزان بودن آن و طول عمر بالای آن است.

لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمکن بدون مخزن

 

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

این آبگرمکن مناسب خانه‌هایی است که فضای زیادی ندارد چرا که به علت نصب روی دیوار فضای زیادی لازم ندارد. این نوع از آبگرمکن‌ها مخزن ندارند و آب گرم در آن به سرعت تولید می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد. از مزایای این آبگرمکن، گرم کردن آب به صورت لحظه‌ای است و اینکه فضای زیادی لازم ندارد.

از معایب آن می‌توان به هزینه بالای خرید و نصب آن اشاره کرد. در مقاله لوله بازکنی شهرک غرب، دلایل نم و رطوبت در ساختمان را بررسی کرده ایم.

 

آبگرمکن نفتی

 

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

نفت جزء قدیمی‌ترین انواع سوخت است و از گذشته تا کنون برای سوخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ابتدا که گاز در همه جا در دسترس نبود، از نفت به عنوان منبع انرژی برای روشن کردن شعله آبگرمن استفاده می‌کردند تا آب را گرم کنند و بتوانند نیازهای روزمره خود را رفع کنند.

از معایب آن آلودگی هوا را می توان نام برد.

 

آبگرمکن گازی

 

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمکن گازی نیز یکی از نمونه های رایج آبگرمکن است که استفاده از آن در منازل مسکونی بسیار رایج است و منبع انرژی آن گاز می‌باشد که به صورت کپسول یا گاز شهری تامین می‌شود. این آبگرمکن به صورت دیواری یا ایستاده و مخزن‌دار یا بدون مخزن ساخته می‌شود.

درقسمت بالای این آبگرمکن دودکشی نصب می‌شود تا دود حاصل از سوخت را از محیط خارج کند. شیر گاز آبگرمکن توسط یک شلنگ مخصوص به شیر اصلی آشپزخانه وصل می‌شود.

این نوع آبگرمکن چون با سوخت گاز، انرژی لازم جهت گرم کردن آب را تامین می‌کند می‌تواند باعث آلودگی هوا شود. مطالعه مقاله لوله بازکنی صادقیه را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

آبگرمکن برقی

 

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

در این مدل از آبگرمکن منبع انرژی برق است و مزایا و معایبی را نیز با توجه به نوع منبع انرژی‌ای که دارد دارا می‌باشد. در این آبگرمکن بعد از بازشدن آب گرم هیترهای گرمایشی سیستم فعال می‌شود و آب شروع به گرم شدن می‌کند و با بستن شیر آب گرم، هیترها نیز خاموش می‌شوند.

دما در این آبگرمکن توسط ترموستات کنترل می‌شود. این مدل آبگرمکن هیچ گونه آلودگی بوجود نمی‌آورد به همین دلیل به لحاظ زیست محیطی بسیار مناسب تر از نفتی و گازی است ولی مصرف برق را بالا برده و رقم قبض شما قابل توجه خواهد بود و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

 

آبگرمکن خورشیدی

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمن خورشیدی انرژی لازم برای گرم کردن آب را از نور خورشید می‌گیرد و در واقع یک صفحه صاف است که دارای لوله‌هایی است که آب سرد در این لوله‌ها وارد شده و به جریان درمی‌آید و توسط نور جذب شده به وسیله صفحه صاف گرم می‌شود و به این ترتیب آب گرم تولید می‌شود و وارد مخزن می‌شود.

ازآنجایی که منبع انرژی خورشید است هزینه‌ای بابت انرژی صرف نمی‌شود و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ندارد ولی هزینه اجرای آن یعنی لوله کشی و نصب آن هزینه بردار است و در روزهای سرد و کوتاه زمستان ممکن است دچار مشکل شوید چرا که مدت زمان تابش خورشید کم است و هوا اصولاً ابری است.

لوله بازکنی ستارخان نیز یکی از شعب فعال ما است که می توانید برای رفع گرفتگی لوله ها تماس بگیرید.

 

آبگرمکن هیبریدی

لوله بازکنی در جنوب تهران
لوله بازکنی در جنوب تهران

آبگرمن هیبریدی یکی از به صرفه ترین آبگرمکن‌ها برای فضاهای بزرگ است که دمای هوای آن بین 40 تا 90 درجه سانتی گراد باشد، چرا که این نوع آبگرمکن از حرارت محیط اطراف خود انرژی لازم را برای گرم کردن آب تامین می‌کند لذا هیچ گونه تلفات انرژی ندارد و هزینه‌ای بابت انرژی صرف نمی‌شود.

همچنین برخی از نمونه‌های این مدل برای زمانهایی که دمای محیط کم‌تر از مقدار ذکر شده باشد قابل تغییر به حالت برقی هستند این تغییر حالت با فعال شدن حالت سوئیچ امکان پذیر می‌شود.

 

سخن پایانی
در مقاله لوله بازکنی در جنوب تهران سعی کردیم انواع مختلف آبگرمکن‌های رایج را خدمتتان معرفی کنیم و تا حدودی مزایا و معایب آنها را بررسی کنیم.

برای انتخاب آبگرمکن مناسب برای محل زندگی خود باید فضای لازم، تمکن مالی، منبع انرژی در دسترس و فاکتورهای دیگر را بررسی کنید تا بتوانید انتخاب خوب و مناسب با توجه به شرایط خود را داشته باشید.

شرکت لوله بازکنی پارسیان .لوله بازکنی در جنوب تهران 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)