لوله باز کنی در شرق تهران

لوله باز کنی در شرق تهران

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله باز کنی در شرق تهران

 

لوله باز کنی در شرق تهران  یکی از شعب شبانه روزی شرکت لوله بازکنی تهران است که خدمات خود را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، حتی در ایام تعطیلات رسمی ارائه می دهد.

اگر در شرق تهران ساکن هستید و با مشکلاتی در خصوص لوله های آب و فاضلاب مواجه شدید، می توانید با لوله باز کنی در شرق تهران تماس بگیرید. در ادامه برخی خدمات شایع این شعبه را ذکر می کنیم.

 

خدمات لوله باز کنی در شرق تهران :

رفع گرفتگی انواع لوله توسط لوله باز کنی در شرق تهران

تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله

رفع گرفتگی لوله با مواد سخت

رفع گرفتگی لوله حمام

رفع بوی بد فاضلاب

رفع نم و رطوبت

تخلیه چاه تهران

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی در شرق تهران

در مقاله لوله باز کنی در شرق تهران قصد داریم در خصوص رفع گرفتگی توالت فرنگی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

امروزه استفاده از توالت فرنگی در جامعه ما باب شده و در برخی شرایط مثلا برای افراد سالخورده یا کسانی که عمل جراحی کرده‌اند یا بانوان باردار استفاده از توالت فرنگی الزامی هم می‌شود.

یکی از بدترین شرایطی که می تواند برای هر کدام از ما پیش ‌بیاید این است که با منظره کاسه توالت پر از فضولات روبه‌رو شویم و ندانیم که باید چه کار کنیم در این شرایط اولین چیزی که به ذهن ما می‌رسد این است که با شرکت‌های تخلیه چاه تماس بگیریم تا مشکل را رفع کنند.

اما همیشه مشکل از پر شدن چاه فاضلاب نیست در اکثر مواقع مشکل گرفتگی توالت فرنگی است نه پر شدن چاه فاضلاب، برای رفع گرفتگی توالت فرنگی راه‌کارهایی وجود دارد که در این مقاله به آنها می‌پردازیم لطفا با ما همراه باشید.

 

دلایل گرفتگی توالت فرنگی 

 

لوله باز کنی در شرق تهران
لوله باز کنی در شرق تهران

توالت فرنگی نیز مانند توالت ایرانی می‌تواند دلایل گرفتگی مشابهی داشته باشد. هر چند تا حدودی تفاوت‌هایی با هم دارند ولی مکانیزم کار در هر یکسان هم نباشد شباهت زیادی به هم دارد.

دلایل گرفتگی توالت فرنگی می‌تواند متعدد باشد که در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره خواهیم کرد:

  • انداختن دستمال توالت در کاسه توالت فرنگی (یکی از رایج‌ترین دلایل)
  • گیر کردن فضولات و یا افتادن اشیا و گیر کردن آن‌ها در سیفون توالت فرنگی
  • رسوب مواد ریز و سخت شدن آن در سیفون یا لوله توالت
  • ریختن سیمان و گچ و دوغاب یا سایر مصالح ساختمانی به هنگام تعمیر و بازسازی

هر کدام از این دلایل می‌تواند باعث گرفتگی توالت فرنگی شود و شما را به دردسر بیاندازد. بعد از اینکه این مشکل پیش‌ آمد هر کسی به دنبال پیدا کردن راه‌ حل می افتد یا اینکه از اشخاص ماهر در لوله بازکنی تهرانپارس کمک می‌گیرد. در ادامه شما را با برخی از این راه حل‌ها آشنا می‌کنیم تا بتوانید با ترفندهای ساده خانگی گرفتگی را حل کنید.

لوله باز کنی در شرق تهران

روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی در اکثر مواقع می‌توانید خودتان دست به کار شوید و با همان ابزارهای ساده‌ای که در هر خانه‌ای یافت می‌شود مشکل را اگر سطحی باشد رفع کنید.

 

استفاده از چاه بازکن دستی با همان تلمبه دستی

چاه بازکن دستی یا همان تلمبه دستی ابزار ساده و کارآمدی است که از گذشته تا به امروز برای رفع گرفتگی‌های ساده لوله‌های سینگ ظرفشویی یا توالت و حمام استفاده می‌شود .

در اکثر مواقع کارساز نیز هست و مشکل را رفع می‌کندو این ابزار از یک دسته و کاسه لاستیکی درست شده و با ایجاد مکش و وارد کردن هوای متراکم به درون لوله می تواند گرفتگی توالت فرنگی را نیز باز کند.

 

استفاده از آب گرم و مواد شوینده

اگر کاسه توالت فرنگی پر نشده می توانید از آب گرم و مواد شوینده استفاده کنید برای این کار یک سطل آب گرم را آماده کنید و مقداری مواد شوینده که در دسترس دارید به آن اضافه کنید. توجه داشته باشید آب داغ استفاده نکنید تا کاسه توالت دچار شکستگی یا ترک نشود.

آب گرم را به همراه مواد شوینده با فشار به داخل کاسه بریزید. این روش برای زمانی که فضولات جامد در سیفون گیر کرده‌اند مناسب است .

زیرا فضولات جامد را نرم می‌کند و مواد شوینده نیز باعث تجزیه و لیز شدن مواد جامد شده و سبب جابه‌جایی مواد داخل سیفون به سمت چاه می‌شود و گرفتگی رفع می‌شود. تماس با لوله بازکنی ستارخان را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

استفاده از آویز لباس

آویز لباس در هر خانه‌ای موجود است و می‌تواند به عنوان یک ابزار ساده برای رفع گرفتگی توالت فرنگی استفاده شود. یک آویز را بردارید و آن را صاف کنید فقط انتهای آن را شبیه قلاب درست کنید.

اگر آویز پوشش پلاستیکی ندارد آن را با پارچه نازک یا چسب بپوشانید تا آسیبی به لوله نزند. حالا آویز صاف را از قسمت قلاب آن وارد لوله کنید و بچرخانید تا گرفتگی را باز کند.

اگر با چرخش قلاب مواد تکه تکه شوند گرفتگی رفع خواهد شد ولی اگر گرفتگی سخت باشد باید راه دیگری را انتخاب کنید. اگر آویز ندارید یا نمی خواهید از آویز استفاده کنید می‌توانید فنر دستی تهیه کنید و با استفاده از چرخاندن فنر داخل لوله توالت فرنگی گرفتگی را رفع کنید.

این روش برای رفع گرفتگی توالت فرنگی زمانی که گرفتگی سطحی باشد بسیار راه مناسبی است.

 

استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین

 

لوله باز کنی در شرق تهران
لوله باز کنی در شرق تهران

یه لیوان آب گرم را با نصف لیوان سرکه ترکیب کنید سپس نصف لیوان جوش شیرین را داخل لوله توالت فرنگی بریزید و بلافاصله ترکیب آب و سرکه را نیز به داخل لوله بریزید و دهانه لوله را با دستمال ببندید .

اجازه دهید تا مدتی بگذرد تا بر اثر فعل و انفعالات این ترکیب مواد جامد عمل گرفتگی تجزیه شود نیم ساعت بعد مقداری آب گرم داخل کاسه بریزید تا گرفتگی‌ها شسته شود.

 

تماس با شرکت لوله باز کنی در شرق تهران

اگر بعد از استفاده از این روش‌ها مشکل گرفتگی حل نشد باید از شرکت‌های لوله باز کنی در شرق تهران  که در این زمینه خدمات رسانی می‌کنند کمک بگیرید.

اگر خودتان تخصص ندارید یا نگران هستید در صورت استفاده از روش‌های خانگی کار را خراب‌تر کنی و به کاسه توالت فرنگی آسیب بزنید بهتر است این کار را به تیم متخصص این کار بسپارید و با پرداخت مقداری هزینه به صورت تضمینی مشکل گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنید.

شرکت‌های لوله بازکنی با استفاده از روش‌های تخصصی و استفاده از ابزارهای مدرن می‌توانند سخت‌ترین گرفتگی‌ها را بدون ایجاد مشکل رفع کنند و شما تا مدت‌ها دیگر نیازی به رفع گرفتگی پیدا نخواهید کرد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید.

 

سخن پایانی
گرفتگی توالت فرنگی برای اشخاصی که از توالت فرنگی استفاده می‌کنند هر از گاهی به وجود می‌آید و رفع گرفتگی توالت فرنگی در این شرایط تنها دغدغه این افراد است.

در مقاله لوله باز کنی در شرق تهران سعی کردیم تا شما را با برخی از روش‌های کاربردی آشنا کنیم تا خودتان بتوانید مشکل را حل کنید ولی اگر این راه‌ها کارساز نبود حتما با یک شرکت مطمئن لوله باز کنی در شرق تهران  تماس بگیرید و کار را به آنها بسپارید تا به صورت تضمینی و در کم‌ترین زمان مشکل را رفع کنند.

این نکته را فراموش نکنید که استفاده صحیح از توالت فرنگی و رعایت نکات ساده در هنگام استفاده از آن بهترین راه برای جلوگیری از بروز مشکل گرفتگی توالت فرنگی است.

لوله باز کنی در شرق تهران

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)