لوله بازکنی در عباس آباد

لوله بازکنی در عباس آباد

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در عباس آباد

لوله بازکنی در عباس آباد یکی از خدمات متداول و رایج شرکت لوله بازکنی پارسیان است. گرفتگی لوله مساله ای است که به هر حال پیش می آید و نمی شود آن را انکار کرد به خصوص در ساختمان هایی که چندین سال از عمر آن ها می گذرد. گرفتگی لوله منجر به بوی بد و نامطلوب در ساختمان می شود. به همین دلیل بیشترین تماس با شعبانی نظیر لوله بازکنی تهران بابت رفع گرفتگی و رفع بوی بد فاضلاب است که همشهریان عزیز را کلافه کرده است.

خدمات لوله بازکنی عباس آباد

در ادامه به ذکر چند نمونه از خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، می پردازیم تا با خیال راحت در صورت بروز مشکل، با ما تماس بگیرید.

نصب توالت فرنگی

لوله بازکنی در عباس آباد
لوله بازکنی در عباس آباد

برای نصب توالت فرنگی حتماً باید از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده کنید. چون اگر نصب توالت فرنگی توسط خود شما یا افراد کم تجربه صورت گیرد مشکلاتی در پی خواهد داشت. ممکن است خوب و منظم کار نکند و یا دائما دچار گرفتگی شود.

تخلیه چاه عباس آباد

این شعبه به صورت ۲۴ ساعته با پرسنل متخصص با دستگاه های پیشرفته و به روز با کمترین خسارت و حداقل کثيف کاری در اسرع وقت محل چاه فاضلاب را تشخیص می دهد و به صورت اصولی و استاندارد چاه را تخلیه می کند. اگر نیاز به لایروبی و کف تراشی باشد برای احیای چاه فاضلاب آن را انجام می دهد.

تخلیه چاه یکی از خدمات اورژانسی به خصوص در شهرهای بزرگ مثل عباس آباد است. تخلیه ی چاه زمانی که چاه پر می شود یکی از مسائلی است که در پایتخت با آن رو به رو هستیم. شرکت لوله بازکنی پارسیان به دلیل بی واسطه بودن خدمات و در اسرع وقت با کمترین هزینه به شما در این زمینه خدمات ارائه می دهد. با یک تماس تانکر تخلیه چاه به تمام مناطق عباس آباد اعزام خواهد شد.

همینطور برای حفر چاه در یک ساختمان اول باید محل مناسب برای حفر چاه را مشخص کرد. برای این کار از شرکت معتبر تخلیه چاه تهران پرسنل متخصص و مجرب استفاده کنید. 

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله بازکنی در عباس آباد
لوله بازکنی در عباس آباد

شاید به ظاهر لوله کشی ساختمان کاری ساده و عادی به نظر بیاید اما این کار باید طبق اصول صحیح خود و طبق نقشه انجام شود در غیر این صورت دچار ضرر و زیان خواهد شد. این کار را به شرکت با تجربه ای بسپارید.

کول گذاری چاه فاضلاب

کول گذاری چاه فاضلاب نیاز به تخصص و تجربه دارد. بعضی از شرکت های تخلیه چاه نمی توانند این کار را به صورت تخصصی انجام دهند. 

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله امروزه با دستگاه نشت یاب و بدون نیاز به تخريب انجام می شود. روش های قدیمی در این مورد باعث تخريب قسمتی از ساختمان می شوند و هزینه و وقت زیادی باید برای آن صرف کرد. لوله بازکنی در عباس آباد بدون تخريب و با دستگاه این کار را برای شما انجام خواهد داد.

درآوردن اشیا از چاه فاضلاب در عباس آباد

گاهی پیش می آید اشیا اعم از اشیا ی گران قیمت و مهم یا اشیا ی دیگر در توالت می افتند و در سیفون آن گیر می کنند. اگر سعی کنید اشیا را دربیاورید ممکن است اشیا به داخل چاه بیفتند و دیگر نتوانید آن را در بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

لایروبی چاه فاضلاب

لوله بازکنی در عباس آباد
لوله بازکنی در عباس آباد

به استخراج سنگ و خاک و لجن از داخل و دیواره ی چاه، استخر و قنات و یا شبکه ی فاضلاب لایروبی می گویند. برای اینکه چاه و کانال فاضلاب سالم باشند و درست کار کنند باید لایروبی انجام شود. در صورت نیاز می توانید از خدمات لوله بازکنی افسریه استفاده کنید.

چاه بازکنی در عباس آباد

لوله بازکنی عباس آباد رفع گرفتگی لوله را با روش های مختلف و متعددی انجام می دهد. یعنی در هر گرفتگی باید از روش مناسب خودش برای رفع گرفتگی استفاده کرد. ممکن است چاه یا لوله ی شما گرفته شده باشد و بخواهید آن را باز کنید روش های مختلفی به کار می گیرید اما نتیجه ای ندارد. روش های مختلف رفع گرفتگی را برای شما بیان خواهیم کرد:

اول اینکه باید از ورود زباله و آشغال به داخل لوله جلوگیری کنید. اگر زباله در لوله بریزد در خمیدگی لوله یا سیفون گیر می کند و کم کم مو و زباله های دیگر دور آن می پیچد. حجم زباله که زیاد شد رسوبات باعث گرفتگی و مسدود شدن لوله می شود.

افراد برای رفع گرفتگی لوله از روش های مختلفی استفاده می کنند و زمانی که موفق نشدند از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه که ارزان تر هستند کمک می خواهند. این شرکت ها معتبر نبوده و با گرفتن هزینه از شما مشکل شما را به صورت موقت حل می کنند. در این صورت لوله ی شما دوباره خواهد گرفت و شما مجبور به دادن هزینه ی دوباره می باشید، پس برای رفع گرفتگی کامل لوله از شرکت لوله بازکنی معتبر استفاده کنید.

هزینه ی لوله بازکنی عباس آباد

هزینه ی پرداختی شما بنا به دلایل و مواردی متغیر است:

 • مدت زمان رفع گرفتگی لوله در هزینه ی پرداختی تاثیر دارد. اگر گرفتگی لوله شدید و سخت باشد، زمان بیشتری طول می کشد تا مشکل انسداد لوله رفع شود.
 • روش های استفاده شده برای رفع گرفتگی لوله متفاوت است پس هزینه ی متفاوتی نیز خواهد داشت.
 • اگر لوله در بیشتر از یک مورد گرفتگی داشته باشد هزینه فرق خواهد کرد.
 • طول فنر مورد استفاده برای رفع گفتگی لوله هم در قیمت آن موثر است.

تجهیزات مورد استفاده در لوله بازکنی عباس اباد

لوله بازکنی جزو خدمات اصلی چاه بازکنی عباس آباد است. در این مجموعه ما با پرسنل مجرب و حرفه ای همچنین با دستگاه های پیشرفته مشکل شما را حل خواهیم کرد. سعی داریم کارمان را با کاهش هزینه های دستمزد و همینطور کیفیت بالا ارائه‌ دهیم و در خدمت همشهریان عزیز باشیم.

رفع گرفتگی لوله با ژنراتور برقی

استفاده از فنر برقی یا همان ژنراتور برقی لوله بازکنی روشی حرفه ای در مجموعه ی لوله بازکنی عباس آباد می باشد. فرق فنر لوله بازکنی با ژنراتور برقی در برقی بودن آن است. یعنی همان فنر به موتوری الکتریکی وصل می شود و کارش را با برق انجام می دهد. در این صورت کارکرد بهتری خواهد داشت. اکثر گرفتگی ها با ژنراتور برقی باز می شود مثل: کف شور حیاط، حمام و توالت.
معمولا تمام شرکت های لوله بازکنی از ژنراتور برقی استفاده می کنند. بعضی از شرکت ها از نوع کوچک آن که قابل حمل است و پیشرفته نیز می باشد استفاده می کنند.

دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی در عباس آباد
لوله بازکنی در عباس آباد

بعد از ژنراتور معمولا از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود. دستگاه تراکم هوا فشار تولید می کند و برای هر نوع گرفتگی در لوله به کار می رود. دهانه ی دستگاه روی لوله قرار می گیرد. فشار هوای تولید شده به داخل لوله می رود و گرفتگی را باز می کند. کار با دستگاه تراکم هوا سریع و آسان پیش می رود. معمولاً شرکت های لوله بازکنی از این دستگاه استفاده می کنند.

نشانه های گرفتگی لوله ی فاضلاب عباس آباد

 • اگر بوی بد و نامطبوع فاضلاب حس می کنید ممکن است سیفون خراب شده یا چاه پر شده باشد.
 • آب به صورت خیلی آهسته و کند از سینک آشپزخانه تخلیه می شود.
 • آب در سرویس بهداشتی خیلی کند و آهسته تخلیه می شود که امکان دارد چاه پر شده باشد.
 • اگر زیر سینک ظرفشویی کف کند امکان دارد لوله ی آن گرفته شده و احتیاج به پاک کردن داشته باشد.
 • اگر لوله ی فاضلاب و حمام رسوب می گیرد مخصوصا در مناطقی که آب شور است.
 • اگر آب از سیفون آشپزخانه بالا بزند یعنی شاید لوله گرفته شده باشد.

علائم پر شدن چاه فاضلاب

 • کارکرد چاه به چند عامل بستگی دارد مثلا زمین هایی با خاک رس آب را کم جذب می کنند و از طرفی دیواره ی چاه رسوب می بندد و احتمال پر شدن چاه زیاد است. در زمین های ماسه ای قدرت زه کشی خاک بالاست.
 • در ساختمان بدون دلیل بوی بد فاضلاب می پیچد.
 • گرفتگی توالت و کفشورها باز نشده باشد.
 • پیدا شدن حشراتی مثل سوسک در حمام یا توالت و آشپزخانه
 • چاه فرسوده باشد و در طولانی مدت تخلیه صورت نگرفته باشد.

دلايل پر شدن سریع چاه فاضلاب

 • دلیل ساده ای که چاه فاضلاب را زود پر می کند اسراف در آب است. صرفه جویی در مصرف آب می تواند از زود پر شدن چاه جلوگیری کند. بهتر است به کودکان نیز در این زمینه آموزش داده شود.
 • هنگامی که از شوینده ها استفاده می شود و در زمان شستشو چربی‌ ها وارد چاه می شوند و در دیواره ی چاه رسوب می بندند و این باعث می شود چاه آب را جذب نکند.
 • وقتی چربی و روغن در سینک ظرفشویی ریخته می شود.
 • اگر شیرآلات خراب باشند و دائم چکه کنند.
 • اگر جنس زمین چیزی غیر از ماسه باشد پس در این صورت جذب آب کمتر است و چاه زود پر می شود.
 • گاهی عمق چاه کم است و چاه انباره ندارد.

زمان مناسب تخلیه چاه

وقتی که چاه آن قدر پر شود که بالا بزند برای تخلیه ی چاه دیر است و زمان مناسبی نیست. چون ممکن است به دیواره ی چاه آسیب جدی وارد شود. اگر چاه تند تند تخلیه شود دیواره ی چاه ضعیف شده و امکان ریزش هست.
تعداد خانواری که به چاه آب وارد می کنند، جنس زمین چاه، عمر چاه و عمق چاه مواردی هستند که تعیین می کنند زمان دقیق تخلیه ی چاه چه زمانی است؟
با کارشناسان تخلیه ی چاه عباس آباد تماس بگیرید.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب عباس آباد

قیمت بستگی به عواملی دارد. البته قیمت ثابت وجود دارد که اتحادیه آن را مشخص می کند. طرفین باید در قیمت توافق کنند. همچنین مراقب شرکت هایی باشید که خارج از عرف هزینه ی خدمات دریافت می کنند. در ضمن اگر درب چاه باز نباشد هزینه ای برای این کار در نظر گرفته می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)