• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله باز کنی غرب تهران

لوله باز کنی غرب تهران

لوله باز کنی غرب تهران

گرفتگی لوله‌های ساختمان به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در مطلب قبلی به آن‌ها اشاره کردیم. در این مطلب با روش‌های رفع آن آشنا می‌شوید:

مو
تعدادی از موها را می‌توانید با دست بردارید، برای این کار دستکش بپوشید و موهای اضافی را با کشیدن دست بردارید تا از بدتر شدن آن جلوگیری شود. برای تمیز کردن موهای زائد می توانید از دستگاه‌های تمیز کننده یا مواد شیمیایی تمیز کننده استفاده کنید. با این حال، باید مراقب باشید زیرا برخی از دستگاه‌ها و مواد شیمیایی ارزان قیمت می‌توانند مشکل را بدتر کنند. قبل از اینکه این مواد وارد لوله‌های تخلیه شوند، باید موها را از بین ببرید. اگر قادر به برداشتن مو نیستید و یا دستگاه‌ها درست کار نمی کنند، وقت آن رسیده است که با یک متخصص صحبت کنید.

گیاهان و خاک
برای جلوگیری از مسدود شدن لوله‌ها توسط گیاهان، برگ‌ها و خاک‌ها منطقه را از برگ‌های افتاده و باقیمانده پاک کنید. اگر این به هم ریختگی مدتی طول بکشد، ممکن است باعث مسدود شدن فاضلاب شود. گاهی ممکن است ریشه درختان باعت مسدود شدن لوله‌ها شوند، بنابراین بهتر است به گیاهان خود رسیدگی کنید و مانع هرگونه خسارت شوید.

روغن و چربی
تا حد امکان از شستن مواد چربی و روغنی در سینک ظرفشویی خودداری کنید، زیرا چربی و روغن در لوله‌ها جمع می‌شود و باعث انسداد می‌شود. یک راه هوشمند برای جلوگیری از افزایش چربی، جمع آوری تمام شیشه‌ها و ظرف‌هایی است که از سوپرمارکت خریداری می‌کنید. سپس، به جای اینکه روغن را در سینک آشپزخانه خالی کنید آن را در ظروف شیشه‌ای کوچک یا ظروف پلاستیکی قرار دهید تا با زباله‌هایتان دور ریخته شوند.

لوله باز کنی

لوازم آرایشی و بهداشتی
این روش از بین بردن لوازم بهداشتی برای محیط زیست ناراحت کننده خواهد بود و باید همه را تشویق کرد تا راه‌های مناسبی در اختیار داشته باشند. در خانه، این موارد را باید با زباله‌های خود بیرون بگذارید، همانطور که مردم هنگام استفاده از توالت‌های عمومی باید از ظروف تعیین شده استفاده کنند. اگر خیلی دیر شده است، یک لوله را باز کنید و انسداد را ازبین ببرید، اما مطمئن شوید که در آینده دوباره اتفاق نخواهد افتاد.

باران و طوفان
اطمینان حاصل کنید که در طول فصل سرما، آب و فاضلاب تمیز هستند تا مانع ایجاد انسدادهای بزرگتر شود. مشکلات ناشی از بارش باران و طوفان‌ها معمولا به یک لوله کش نیاز دارد تا فاضلاب را باز کند و مانع گرفتگی آن شود. در صورتی که این مورد باشد، در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید تا از انسداد بیشتر و سقوط بالقوه در خانه و حیاط خود جلوگیری کنید.

لوله‌های شکسته
اگر مشکلی در لوله‌های ساختمان وجود داشته باشد، بهتر است با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید تا با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای، گرفتگی را تشخیص دهد. برای تشخیص، باید دریچه جریان آب را ببندید، یک گیره تعمیر لوله اعمال کنید و بخش آسیب دیده را تعویض کنید.

رسوبات
قسمت سر شیر، دوش و تمام قسمت‌های قابل جابجایی را باز کنید و رسوبات آن را از بین ببرید. شما می‌توانید آن را در محلول سرکه بگذارید و آن را به طور کامل تمیز کنید. اگر با این روش گرفتگی رفع نشد، ممکن است به یک نیروی متخصص نیاز باشد تا مشکل را به صورت حرفه‌ای تشخیص دهد.

نصب لوله‌های ضعیف
همیشه یک لوله کش حرفه‌ای استخدام کنید تا لوله کشی خانه شما را انجام دهد. با این کار، اطمینان حاصل خواهید کرد که همه چیز به درستی انجام می‌شود. اگر قبلا لوله‌ها را نصب کرده‌اید و در حال حاضر مشکل دارید، با یک لوله کش حرفه‌ای تماس بگیرید تا لوله‌ها را بازرسی کند و توصیه‌های لازم را ارائه دهد.

اشیاء خارجی
مراقب فرزندان خود باشید تا چیزی داخل توالت نیندازند. سعی کنید مواد غذایی و زباله‌ها را در سطل زباله خالی کنید. مراقب هر چیزی باشید که ممکن است به طور تصادفی باعث انسداد تخلیه شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.