• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله باز کنی اقدسیه

لوله باز کنی اقدسیه

لوله باز کنی اقدسیه

گرفتگی لوله فاضلاب مشکل رایجی است که بسیاری از افراد را مجبور به تماس با لوله بازکنی تهران می کند. اگر شما هم به دنبال لوله بازکنی در اقدسیه هستید تا مشکل‌تان را رفع کند تنها کافی است با کارشناسان ما در لوله باز کنی اقدسیه تماس بگیرید. اما اگر مشکل جزئی است و میتوانید خودتان آن را رفع کنید نکات زیر را رعایت کنید:

استفاده از لوله بازکن‌های شیمیایی اشکالات زیادی دارد. آن‌ها رفع گرفتگی لوله را تضمین نمی‌کنند، از طرفی مواد شیمیایی می‌توانند برای پوست بسیار خطرناک باشند و حتی می‌توانند باعث سوختگی جدی شوند. معمولاً لوله کش‌های حرفه ای نسبت به استفاده از این محصولات احتیاط می‌کنند و بعضی از ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها به صراحت استفاده از لوله بازکن‌های شیمیایی را ممنوع می‌کنند. قبل از استفاده از لوله بازکن‌های شیمیایی می‌توانید برای از بین بردن گرفتگی، جوش شیرین را امتحان کنید.

جوش شیرین یکی از اجزای اصلی آشپزخانه است که می‌تواند در رفع گرفتگی‌ها شگفتگی ایجاد کند. شایع‌ترین گرفتگی در سینک آشپزخانه به دلیل چربی، روغن و پس مانده غذا صورت می‌گیرد، اما در وان حمام اغلب به علت مو و صابون انسداد ایجاد می‌شود. جوش شیرین یا بی‌کربنات سدیم یک ترکیب معدنی طبیعی است. این پودر کمی قلیایی است و می‌تواند رسوب مواد معدنی و مواد آلی مانند چربی را از بین ببرد (چربی از نظر ترکیب کمی اسیدی است). علاوه بر این، جوش شیرین خاصیت ضد عفونی کنندگی هم دارد و می‌تواند با باکتری‌ها و قارچ‌های ایجاد کنندۀ بو مبارزه کند. قبل از ادامه مقاله پیشنهاد می شود، مقاله تخلیه چاه تهران را مطالعه کنید.

وسایل مورد نیاز:
آب جوش
مایع ظرفشویی
جوش شیرین
سرکه سفید مقطر
نمک
قیف

لوله باز کنی اقدسیه

نحوه تمیز کردن یک لوله مسدود شده با جوش شیرین
در صورت گرفتگی لوله این مراحل را دنبال کنید.

1- آب را جوش بیاورید
آب را در یک کتری بریزید و روی اجاق گاز یا در یک مایکروویو قرار دهید تا جوش بیاید.

2- آب جوش و مایع ظرفشویی را داخل چاه بریزید
در این مرحله مایع ظرفشویی را درون چاه ریخته و آب جوش را به خوبی درون آن بریزید و بگذارید بماند. مایع ظرفشویی به حل انسداد چربی کمک خواهد کرد.

3- جوش شیرین را داخل چاه تخلیه بریزید
1 فنجان جوش شیرین را درون چاه تخلیه بریزید. اگر چاه تخلیه کوچک است و نمی‌توانید جوش شیرین را داخل آن بریزید، می‌توانید از یک فنجان اندازه گیری یا قیف استفاده کنید. لوله بازکنی افسریه یکی دیگر از خدمات ما است.

4- سرکه را درون چاه تخلیه بریزید
یک فنجان سرکه سفید مقطر را درون چاه تخلیه بریزید. از واکنش رسای آن تعجب نکنید. جوش شیرین یک ماده قلیایی است و سرکه یک اسید استیک خفیف است. هنگامی که این دو با هم مخلوط می‌شوند، برای خنثی کردن یکدیگر واکنشی نشان می‌دهند که می‌توانید صدای آن را بشنوید. این واکنش غالباً گرفتگی‌های موجود در چاه تخلیه را از بین می‌برد.

5- صبر کنید تا آب جوش بیاید
بعد از فرونشست، پنج دقیقه صبر کنید. از این زمان برای جوش آمدن 2 فنجان آب استفاده کنید.

6- با آب گرم آن را بشویید
چاه تخلیه را با آب جوش بشویید. اگر چاه تخلیه باز شده است، شیر آب گرم را باز کنید. اما اگر اینطور نیست، مراحل را تکرار کنید. اگر این اولین بار است که چاه تخلیه را تمیز می‌کنید ممکن است لازم باشد حداقل این روش را دوبار تکرار کنید.

نحوه تمیز کردن چاه مسدود شده با نمک و جوش شیرین
اگر روش جوش شیرین و سرکه مشکل گرفتگی را از بین نبرد، در مرحله بعدی از نمک و جوش شیرین استفاده کنید. اگر قبل از خواب این کار را انجام دهید بهتر است زیرا تا صبح از تخلیه استفاده نمی‌شود.

لوله باز کنی اقدسیه

1- جوش شیرین را داخل زهکش بریزید
1 فنجان جوش شیرین را درون تخلیه مسدود شده بریزید.

2- نمک را داخل چاه بریزید
جوش شیرین را با 1/2 فنجان نمک در چاه تخلیه خالی کنید.

3- کمی صبر کنید
بگذارید این مخلوط برای چند ساعت در چاه تخلیه بماند، بهتر است یک شب باشد.

4- با آب جوش آن را بشویید
2 فنجان آب را گرم کنید و آب را درون تخلیه بریزید. اگر چاه شروع به تخلیه کرد، با آب داغ کار خود را ادامه دهید.

نکاتی برای تمیز ماندن چاه تخلیه:
– همیشه از صافی روی لوله‌ها استفاده کنید تا موها و ذراتِ مواد غذایی داخل چاه نروند.
– هرگز روغن یا چربی غذا را داخل چاه نریزید.
– هنگام پختن غذاهای چرب یا روغنی، قبل از شستن ظرف‌ها، وسایل آشپزخانه را با دستمال کاغذی پاک کنید تا چربی، روغن و کثیفی‌ها وارد چاه تخلیه نشوند.
– به طور مرتب آب جوش را با یک صابون ضد چربی به چاه تخلیه اضافه کنید تا از ایجاد چربی جلوگیری شود.
– 1/2 فنجان جوش شیرین به تخلیه اضافه کنید و اجازه دهید تا یک شب بماند. سپس صبح آن را با آب داغ یا سرکه داغ بشویید.
– هر دو روش جوش شیرین و سرکه و همچنین جوش شیرین و نمک را می‌توان برای تمیز کردن و تازه کردن دفع زباله‌ها استفاده کرد. برای از بین بردن بو مقدار جوش شیرین، آب، سرکه و نمک را به نصف کاهش دهید و دستورالعمل‌های بالا را دنبال کنید.

اگر با روش‌های بالا نتوانستید مشکل خود را رفع کنید با لوله بازکنی اقدسیه تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.