لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی در فرمانیه

لوله بازکنی در فرمانیه

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

لوله بازکنی در فرمانیه

به دلیل تعداد زیاد تماس هایی که جهت رفع گرفتگی لوله ها با شرکت لوله بازکنی تهران، گرفته می شود، برآن شدیم تا دلایل گرفتگی لوله ها را توضیح دهیم.

با وجود مدیریت قوی و رعایت بسیار از قواعد، گرفتگی لوله‌های ساختمان یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که افراد با آن روبرو می‌شوند. مشکلات مربوط به انسداد می‌تواند جدی باشد و برای رفع آن به کمک حرفه‌ای نیاز داشته باشید. اما اغلب اوقات با به کارگیری برخی ابزارها و روش‌های اساسی، مسائل به راحتی حل می‌شوند. در ادامه به متداول‌ترین علل گرفتگی اشاره می‌کنیم اما اگر نتوانستید مشکل را خودتان رفع کنید تنها کافی است با لوله بازکنی در فرمانیه تماس بگیرید.

1- مو
موهای انسان (همچنین خز حیوانات و یا سایر مواد زبر مانند نخ دندان) معمولاً در ایجاد گرفتگی لوله‌ها، بخصوص در حمام، لباسشویی، وان و چاه حمام نقش مهمی دارند. این وضعیت بسیار بد است زیرا موها می‌توانند گره بخورند و با سایر مواد مانند صابون و چربی ترکیب شوند و خود را به قسمت‌هایی از تخلیه وصل کنند.

2- صابون
باقیمانده صابون که به عنوان زباله‌های صابون شناخته می‌شود، می‌تواند با گذشت زمان جمع شود. در نتیجه قطر لوله را کاهش داده و باعث تخلیه آهسته یا گرفتگی لوله می‌شود. صابون همچنین می‌تواند با مواد دیگری مانند مو و خاک ترکیب شود و گرفتگی را بیشتر کند. تخلیه چاه تهران خدمتی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

3- خاک
تصور غلط رایج این است که شما می‌توانید خاک را در چاه تخلیه خالی کنید. حقیقت این است که خاک می‌تواند باعث انسداد شود و گرفتگی ایجاد کند، به خصوص هنگامی که با مو، صابون و چربی ترکیب شود.

4- روغن، گریس و چربی
روغن، گریس و چربی می‌توانند مشکلات بسیار جدی برای سیستم تخلیه ایجاد کنند. گریس و روغن در لوله‌ها به صورت جامد می‌شوند و انسداد ایجاد می‌کنند. برخی افراد بر این باورند که جاری شدن آب گرم، هنگام ریختن چربی در چاه باعث عدم مشکل خواهد شد، اما این روش راه حل مناسبی نیست.

5- ضایعات مواد غذایی
ریختن ضایعات مواد غذایی در سینک معمولاً مشکلی است که روی لوله‌های آشپزخانه تأثیر می‌گذارد. زباله‌های مواد غذایی مانند چای و قهوه می توانند لوله های آشپزخانه را مسدود کنند و باعث گرفتگی آن‌ها شوند.

لوله بازکنی در فرمانیه
لوله بازکنی در فرمانیه

6- دستمال و پوشک
دستمال توالت و زباله‌های انسانی نباید در توالت ریخته شوند. دستمال مرطوب و پوشک خیلی حجیم هستند و به راحتی می‌توانند انسداد ایجاد کنند. حتی دستمال توالت کاغذی نیز قادر به ایجاد انسداد است، به خصوص اگر زیاد استفاده شود.

7- اشیاء جامد کوچک
اسباب بازی‌های کودکان را داخل دستشویی نبرید. برخی اجسام بزرگ هستند و در صورت افتادن در کاسه توالت می‌توانید آن‌ها را بردارید و بشویید، اما برخی از آن‌ها کوچک هستند و به راحتی در داخل کاسه قرار می‌گیرند و انسداد ایجاد می‌کنند. شماره لوله بازکنی افسریه را نیز به خاطر بسپارید.

8- محصولات زنانه و سواب پنبه
محصولات زنانه را هرگز نباید داخل دستشویی بیندازید زیرا می‌توانند چاه را مسدود کنند. محصولات زنانه یک مشکل خاص هستند زیرا می‌توانند به محض جذب مایعات به 10 برابر اندازه خود برسند. بر خلاف دستمال توالت، محصولات زنانه و سواب پنبه‌ای تجزیه یا حل نمی‌شوند.

9- بستر گربه
بستر گربه برای سیستم‌های زهکشی وحشتناک است. این ترکیب از خشت، سیلیس و ماسه تشکیل شده است و باعث جذب رطوبت و ایجاد توده می‌شود و منجر به گرفتگی بزرگی در داخل لوله‌های خانه می‌شود.

10- لوله‌های منحرف
با گذشت زمان، زمین می‌تواند تغییر کند و دچار نشست شود. لوله‌های سبک قدیمی می‌توانند با این تغییر و نشست دچار انحراف شوند. گاهی میتوان آن‌ها را به سمت بالا هل داد که این امر در سیستم فاضلاب شهری تأثیر می‌گذارد.

11- ریشه‌های درختان
حتی کوچکترین شکاف در لوله می‌تواند به ریشه‌های درختان اجازه دهد تا کار خود را انجام دهند. در نتیجه ریشه‌های درختان بزرگتر می‌شوند و مانع جریان آب و رساندن آسیب به لوله‌ها می‌شوند.

12- گیاهان و برگها
زهکش‌های خارجی به راحتی توسط گیاهان مسدود می‌شوند. برگها همچنین می‌توانند وارد زهکشی شده و به خصوص در فصل پاییز مشکلاتی ایجاد کنند.

13- ساخت مواد معدنی
اگر در جایی زندگی می‌کنید که آب از نوع سخت است، پس با گذشت زمان ممکن است زهکشی‌های شما توسط رسوبات معدنی مسدود شود. این باعث کاهش جریان تخلیه می‌شود و گرفتگی ایجاد می‌کند.

14- دستمال توالت بسیار زیاد
دستمال توالت در مقادیر متوسط مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما در صورت استفاده بیش از حد، می‌تواند باعث گرفتگی شود. دستمال توالت چند لایه می‌تواند برای لوله‌ها خطرناک باشد و انسداد ایجاد کند.

 

لوله بازکنی در فرمانیه
لوله بازکنی در فرمانیه

سؤالات متداول شما :

 

مدت زمان بازکردن لوله در فرمانیه چقدر است؟

مدت زمان باز کردن لوله فاضلاب به شدت و سختی گرفتگی لوله‌های فاضلاب، بستگی دارد.

نوع دستگاهی که جهت باز کردن لوله استفاده می‌شود نیز از جمله آیتم‌های مؤثر بر مدت زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب است.

لوله بازکنی در فرمانیه

بهترین روش لوله بازکنی در فرمانیه چیست؟

بدون شک بهترین روش لوله بازکنی در فرمانیه ، استفاده از دستگاه فنر برقی است.

اما نه دستگاه‌های قدیمی که در آن از دستگاه دریل استفاده می‌شد؛ امروزه دستگاه‌هایی تولید شده‌اند که اندازه کوچکی دارند؛

ولی بسیار پر قدرت هستند و بدون هرگونه کثیف کاری، اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب می‌کنند.

همچنین در کنار روش‌های مختلف، لوله بازکنی در فرمانیه  مثل دستگاه تراکم هوا، ساکشن، پمپ و … فقط دستگاه فنر برقی است

که می‌تواند هر نوع گرفتگی حتی قیر و سیمان را از بین ببرد و مسیر آب را باز نماید؛ به همین علت است که تمامی شرکت‌ها از فنر استفاده می‌کنند.

لوله بازکنی در فرمانیه

 

چگونه از مسدود شدن لوله‌های فاضلاب در فرمانیه جلوگیری نماییم؟

جهت پیشگیری از گرفتگی راه لوله در فرمانیه کارهای زیادی وجود دارد

که بهترین آنها استفاده از توری‌های مناسب برای جلوگیری از ورود هر گونه آشغال و مواد زائد به داخل لوله است؛

همچنین نریختن دستمال کاغذی به داخل توالت نیز بسیار تأثیرگذار است.

لوله بازکنی در فرمانیه

آیا استفاده از لوله بازکن‌های شیمیایی؛ برای لوله بازکنی در فرمانیه  درستی است؟!

استفاده از محلول‌های شیمیایی برای رفع گرفتگی و بازکردن لوله می‌تواند بسیار خطر آفرین باشد.

به همین منظور در صورتی که محیط شما بسته باشد و هیچ فضایی برای خروج گازهای سمی تولید شده از محلول و فاضلاب، وجود نداشته باشد،

از انجام این کار صرف نظر کنید و از یک لوله بازکن حرفه‌ای در فرمانیه بخواهید تا این کار را انجام دهد.

لوله بازکنی در فرمانیه

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)