• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

با وجود مدیریت قوی و رعایت بسیار از قواعد، گرفتگی لوله‌های ساختمان یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که افراد با آن روبرو می‌شوند. مشکلات مربوط به انسداد می‌تواند جدی باشد و برای رفع آن به کمک حرفه‌ای نیاز داشته باشید. اما اغلب اوقات با به کارگیری برخی ابزارها و روش‌های اساسی، مسائل به راحتی حل می‌شوند. در ادامه به متداول‌ترین علل گرفتگی اشاره می‌کنیم اما اگر نتوانستید مشکل را خودتان رفع کنید تنها کافی است با لوله بازکنی فرمانیه تماس بگیرید.

1- مو
موهای انسان (همچنین خز حیوانات و یا سایر مواد زبر مانند نخ دندان) معمولاً در ایجاد گرفتگی لوله‌ها، بخصوص در حمام، لباسشویی، وان و چاه حمام نقش مهمی دارند. این وضعیت بسیار بد است زیرا موها می‌توانند گره بخورند و با سایر مواد مانند صابون و چربی ترکیب شوند و خود را به قسمت‌هایی از تخلیه وصل کنند.

2- صابون
باقیمانده صابون که به عنوان زباله‌های صابون شناخته می‌شود، می‌تواند با گذشت زمان جمع شود. در نتیجه قطر لوله را کاهش داده و باعث تخلیه آهسته یا گرفتگی لوله می‌شود. صابون همچنین می‌تواند با مواد دیگری مانند مو و خاک ترکیب شود و گرفتگی را بیشتر کند.

3- خاک
تصور غلط رایج این است که شما می‌توانید خاک را در چاه تخلیه خالی کنید. حقیقت این است که خاک می‌تواند باعث انسداد شود و گرفتگی ایجاد کند، به خصوص هنگامی که با مو، صابون و چربی ترکیب شود.

4- روغن، گریس و چربی
روغن، گریس و چربی می‌توانند مشکلات بسیار جدی برای سیستم تخلیه ایجاد کنند. گریس و روغن در لوله‌ها به صورت جامد می‌شوند و انسداد ایجاد می‌کنند. برخی افراد بر این باورند که جاری شدن آب گرم، هنگام ریختن چربی در چاه باعث عدم مشکل خواهد شد، اما این روش راه حل مناسبی نیست.

5- ضایعات مواد غذایی
ریختن ضایعات مواد غذایی در سینک معمولاً مشکلی است که روی لوله‌های آشپزخانه تأثیر می‌گذارد. زباله‌های مواد غذایی مانند چای و قهوه می توانند لوله های آشپزخانه را مسدود کنند و باعث گرفتگی آن‌ها شوند.

لوله بازکنی فرمانیه

6- دستمال و پوشک
دستمال توالت و زباله‌های انسانی نباید در توالت ریخته شوند. دستمال مرطوب و پوشک خیلی حجیم هستند و به راحتی می‌توانند انسداد ایجاد کنند. حتی دستمال توالت کاغذی نیز قادر به ایجاد انسداد است، به خصوص اگر زیاد استفاده شود.

7- اشیاء جامد کوچک
اسباب بازی‌های کودکان را داخل دستشویی نبرید. برخی اجسام بزرگ هستند و در صورت افتادن در کاسه توالت می‌توانید آن‌ها را بردارید و بشویید، اما برخی از آن‌ها کوچک هستند و به راحتی در داخل کاسه قرار می‌گیرند و انسداد ایجاد می‌کنند.

8- محصولات زنانه و سواب پنبه
محصولات زنانه را هرگز نباید داخل دستشویی بیندازید زیرا می‌توانند چاه را مسدود کنند. محصولات زنانه یک مشکل خاص هستند زیرا می‌توانند به محض جذب مایعات به 10 برابر اندازه خود برسند. بر خلاف دستمال توالت، محصولات زنانه و سواب پنبه‌ای تجزیه یا حل نمی‌شوند.

9- بستر گربه
بستر گربه برای سیستم‌های زهکشی وحشتناک است. این ترکیب از خشت، سیلیس و ماسه تشکیل شده است و باعث جذب رطوبت و ایجاد توده می‌شود و منجر به گرفتگی بزرگی در داخل لوله‌های خانه می‌شود.

10- لوله‌های منحرف
با گذشت زمان، زمین می‌تواند تغییر کند و دچار نشست شود. لوله‌های سبک قدیمی می‌توانند با این تغییر و نشست دچار انحراف شوند. گاهی میتوان آن‌ها را به سمت بالا هل داد که این امر در سیستم فاضلاب شهری تأثیر می‌گذارد.

11- ریشه‌های درختان
حتی کوچکترین شکاف در لوله می‌تواند به ریشه‌های درختان اجازه دهد تا کار خود را انجام دهند. در نتیجه ریشه‌های درختان بزرگتر می‌شوند و مانع جریان آب و رساندن آسیب به لوله‌ها می‌شوند.

12- گیاهان و برگها
زهکش‌های خارجی به راحتی توسط گیاهان مسدود می‌شوند. برگها همچنین می‌توانند وارد زهکشی شده و به خصوص در فصل پاییز مشکلاتی ایجاد کنند.

13- ساخت مواد معدنی
اگر در جایی زندگی می‌کنید که آب از نوع سخت است، پس با گذشت زمان ممکن است زهکشی‌های شما توسط رسوبات معدنی مسدود شود. این باعث کاهش جریان تخلیه می‌شود و گرفتگی ایجاد می‌کند.

14- دستمال توالت بسیار زیاد
دستمال توالت در مقادیر متوسط مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما در صورت استفاده بیش از حد، می‌تواند باعث گرفتگی شود. دستمال توالت چند لایه می‌تواند برای لوله‌ها خطرناک باشد و انسداد ایجاد کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه هاDeprecated: Elementor\Scheme_Color از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Color استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401

Deprecated: Elementor\Scheme_Typography از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهران نو
لوله بازکنی در تهران نو

شماره تماس های خدمات فنی پارسیان

021-4454902

09197664010

021-88045077
021-44157020 021-44762419 021-44740547
09194655010
021-55131050
021-55790410
09128102460
09105421381
09197664010