• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

آیا بعد از بستن شیر آب، صدای آب می‌شنوید؟ آیا بدون استفاده از آبِ بیشتر صورتحساب آب شما افزایش یافته است؟ اینها همه می‌تواند نشانه هایی از بروز نشت در لوله کشی ساختمان باشد. ساختمان‌های تجاری و شهری به طور طبیعی بزرگ هستند و تشخیص وجود نشتی در آن کمی دشوار است. برای ارائه خدمات با کیفیت که می‌توانید به آنها اعتماد کنید تنها کافی است با متخصصین ماهر در لوله بازکنی شهران تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص داده و آن را در اسرع وقت رفع کنند. متاسفانه سیستم لوله کشی و فاضلاب در بسیاری از مناطق کشور ما قدیمی و بر اساس متدهای منسوخ شده صورت گرفته است که همین امر احتمال خرابی و پوسیدگی لوله‌ها، نشتی لوله‌ها و دیگر مشکلات تاسیساتی و بنایی را زیاد می‌کند بنابراین توصیه می شود لوله‌های پوسیده و شکسته شده را تعویض و یا تعمیر کنید.

علائم لوله‌های پوسیده و شکسته شده
– در کف زمین نقاط گرم مشاهده می‌کنید
– قبض آب به طور ناگهانی افزایش پیدا کرده است
– دیوارها یا کف‌های خانه خیس و مرطوب هستند
– وقتی از آب استفاده نمی‌شود صدای آب جاری می‌شنوید
– در دیوارها یا کفپوش‌ها ترک‌هایی پیدا می‌کنید
– رشد ناگهانی کپک وجود دارد

نشت‌های متداول در ساختمان های تجاری
هر ساختمانی ممکن است دچار نشتی شود اما ساختمان‌های آپارتمانی و تجاری به دلیل استفاده زیاد از حمام، آشپزخانه و سایر فرآیندهای پر آب تحت فشار بیشتری نسبت به ساختمان‌های مسکونی دیگر قرار دارند. در این مطلب درباره رایج‌ترین انواع نشت‌های ساختمان و راه‌های رفع آن نکاتی بیاموزید.

لوله بازکنی شهران

نشت شیر آب
هر شیر آب دارای قسمت‌هایی است که می‌تواند با گذشت زمان و به خصوص با استفاده مکرر از بین برود. هنگامی که یک مهر و موم یا سایر اجزای شیر آب شروع به نشت می‌کند منجر به مصرف آب می‌شود. هنگامی که یک قطره به یک جریان تبدیل می‌شود خطرات آن می‌تواند گسترده باشد و علاوه بر خرابی منزل صورتحساب آب نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. خوشبختانه بسیاری از این مشکلات به راحتی توسط صاحب خانه‌ها قابل حل هستند اما اگر نتوانستید این مشکل را خودتان رفع کنید تنها کافی است با لوله بازکنی شهران تماس بگیرید تا مشکل شما را در اسرع وقت حل کنند.

نشت توالت
توالت‌ها دارای قسمت‌هایی هستند که می‌توانند پوسیده شده و منجر به بروز مشکلاتی بخصوص نشت آب شوند. به عنوان مثال فلاپی که نتواند یک مهر و موم محکم ایجاد کند باعث می‌شود آب در مخزن توالت نشت کند. اگر این نشتی‌های جزئی در اسرع وقت تعمیر نشوند ممکن است به سایر اجزای توالت آسیب بیشتری وارد کنند، مثلاً ممکن است صورتحساب آب به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و در نهایت ممکن است مجبور شوید کل توالت را تعویض کنید تا مشکل رفع شود.

نشتی و یا ترکیدگی لوله فاضلاب
اگر نشتی از لوله‌های فاضلاب باشد در زمان آبریزی این نشتی بیشتر دیده می‌شود؛ ضمن اینکه این نوع نشتی اغلب در سقف توالت و حمام دیده می‌شود. گاهی ممکن است این نشتی به دلیل قدیمی بودن لوله کشی فاضلاب صورت گیرد که در این موقع بهتر است با لوله بازکنی شهران تماس بگیرید تا این کار را برایتان انجام دهند اما اگر تازه لوله کشی ساختمان را تعویض کرده باشید همکاران ما این لوله‌ها را بدون تخریب و با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی جدید ترمیم و تعمیر می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه هاDeprecated: Elementor\Scheme_Color از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Color استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401

Deprecated: Elementor\Scheme_Typography از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهران نو
لوله بازکنی در تهران نو

شماره تماس های خدمات فنی پارسیان

021-4454902

09197664010

021-88045077
021-44157020 021-44762419 021-44740547
09194655010
021-55131050
021-55790410
09128102460
09105421381
09197664010