• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

مسدود شدن سینک آشپزخانه یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. این اتفاق ممکن است در هر زمان و هر مکانی صورت بگیرد و به طور جدی کارهای روزانه را مختل کند. خوشبختانه، راه‌حل های ارزان و آسانی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مطلب چند روش ساده و امن را بیان کرده‌ایم که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

1- مسدود شدن چربی را با جوش شیرین، نمک و سرکه از بین ببرید
این روش یکی از موثرترین روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله است. تنها کافی است نصف فنجان جوش شیرین و 1/4 فنجان نمک را مخلوط کنید و داخل سینک بریزید. سپس یک فنجان سرکه را حرارت دهید و روی آن بریزید. ۱۵ الی ۳۰ دقیقه صبر کنید، بعد مقداری آب گرم بریزید.

۲- آب جوش و نمک را امتحان کنید
اگر گرفتگی لوله جدی نیست یا سینک فقط در معرض گرفتگی قرار دارد، می‌توانید اقدامات سبک‌تری را انجام دهید. نمک، لوله را از کثیفی پاک می‌کند، در عین حال باکتری‌ها و بوهای ناخوشایند را از بین می‌برد. از آنجا که اثر آن بسیار ملایم است، احتمالا باید چندین بار این فرآیند را تکرار کنید، به خصوص اگر میزان گرفتگی بیشتر از حد انتظار باشد. نصف فنجان نمک بردارید و آن را داخل سوراخ تخلیه بریزید. سپس یک کتری آب جوش بردارید و آن را روی نمک بریزید. مراقب باشید که آب گرم بر روی دست یا بدن شما نریزد. آب داغ را باز کنید و سوراخ تخلیه را با آب بیشتری شستشو دهید. در صورت نیاز این کار را تکرار کنید.

لوله بازکنی شمال تهران

۳- از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید
سرکه و جوش شیرین یکی از روش‌های موثر برای رفع گرفتگی لوله‌ها محسوب می‌شوند. این راه حل بسیار سریع و ساده است و مشکل شما را رفع می‌کند. برای این کار کافی است کمی آب جوش داخل سوراخ ظرفشویی بریزید، هر چقدر میزان آب بیشتر باشد بهتر است. سپس نصف فنجان جوش شیرین داخل آن بریزید و چند دقیقه صبر کنید. بعد آب جوش و سرکه را به میزان 1: 1 مخلوط کرده و آن روی جوش شیرین خالی کنید. بعد از چند دقیقه دوباره مقداری آب گرم بریزید.

۴- لوله P-TAP را تمیز کنید
اگر واکنش‌های شیمیایی موثر واقع نشد، ممکن است به انجام برخی کارهای فیزیکی نیاز داشته باشید. P-TAP یک لوله منحنی شکل در زیر سینک است که می‌تواند چربی و ضایعات کوچک را جمع آوری کند. سعی کنید آن را بیرون بیاورید و داخل آن را تمیز کنید.

۵- از جادوی قرص alka-seltzer بهره‌مند شوید
راه دیگری که برای رفع گرفتگی‌های خفیف موثر است، استفاده از قرص alka-seltzer است. تنها کافی است دو عدد قرص alka-seltzer را داخل سوراخ تخلیه پرتاب کنید. سپس یک فنجان سرکه داخل آن بریزید و منتظر بمانید تا واکنش شیمیایی متوقف شود. سپس مقداری آب گرم داخل آن بریزید. در صورت نیاز می‌توانید این روش را چندین بار تکرار کنید.

۶- از سیم مارپیچی تخلیه استفاده کنید
اگر روش‌های بالا موثر واقع نشدند از سیم مارپیچی استفاده کنید. در حال حاضر یک سیم مارپیچی را وارد لوله کنید و مدام بچرخانید. اگر احساس می‌کنید یک مانع وجود دارد، سعی کنید حرکت کنید، این مانع ممکن است گوشه‌ای از لوله باشد. اگر مار به چیزی برسد و به راحتی حرکت نکند، این ممکن است مانع باشد. حرکت مار را ادامه دهید تا مانع را از بین ببرد و از آن عبور کنید. سپس مار را بیرون بکشید و آن را تمیز کنید و دوباره امتحان کنید. پس از اینکه هیچ اتفاقی نیفتاد، تله P را به عقب برگردانید و آب گرم را برای تمیز کردن لوله‌ها داخل لوله بریزید.

تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران

شرکت خدمات فنی تهران بزرگ همراه شماست تا در هر لحظه از شبانه روز فقط با یک تماس امور لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت، حفر چاه و … به شما شهروندان محترم ارائه دهد.

مشاهده شماره های تماس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه ها


لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهران نو
لوله بازکنی در تهران نو

شماره تماس های خدمات فنی پارسیان

021-4454902

09197664010

021-88045077
021-44157020 021-44762419 021-44740547
09194655010
021-55131050
021-55790410
09128102460
09105421381
09197664010