• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

سینک آشپزخانه و حمام به یک سیستم تامین آب خانگی متصل شده است که برای تخلیه زباله به سوپاپ‌ها و سیستم تخلیه زباله (DW) نیاز دارد. در واقع سینک آشپزخانه و حمام بسیار مشابه هم عمل می‌کنند؛ تفاوت اصلی آنها این است که سینک‌های آشپزخانه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به وسایل بیشتری همچون شیرآب، دفع زباله و ماشین ظرفشویی متصل می‌شوند، اما سینک حمام فقط یک شیرآب و یک تخلیه دارد.

تخلیه سینک
سینک از طریق اجزای مختلفی تخلیه می‌شود. سینک‌های آشپزخانه دارای یک صافی نصب شده در داخل بدنه صافی هستند که سوراخ سینک در آن قرار دارد و با یک مهره به لوله آب آشامیدنی وصل می‌شود. در زیر سینک، بدنه صافی به زهگیر تخلیه و بقیه اجزای لوله کشی متصل می‌شود. اما اگر یکی باشد، دفع زباله مستقیما به بدنه تخلیه مخصوص متصل می‌شود. اکثر وان‌های حمام دارای صافی نیستند، اما آنها دارای یک پروپ پاپ‌آپ هستند، بنابراین سینک می‌تواند به راحتی با آب پر شود. پروب پاپ‌آپ به یک بدنه تخلیه متصل شده است که همانند یک صافی سینک آشپزخانه عمل می‌کند.

یک تله سینک چیست؟
تله سینک یک لوله J شکل است که در زیر سینک قرار دارد و برای جلوگیری از گازهای مضر فاضلاب به خانه طراحی شده است. نصب و راه اندازی هر لوله‌ای که به سیستم فاضلاب وصل می‌شود، به یک دام نیاز دارد. شایع‌ترین تله سینک، P-trap است که به آن تله‌ی P نیز گفته می‌شود زیرا اتصالات به صورت یک منحنی و مانند حرف P انگلیسی می‌باشد. هنگامی که آب به تخلیۀ سینک رها می‌شود، از طریق تله عبور می‌کند و از تخلیه خارج می‌شود. اما گاهی سیستم دچار مشکل می‌شود و آب خارج نمی‌شود. این مشکل باعث مسدود شدن لوله‌ها می‌شود و گازهای فاضلاب خارج می‌شوند. همانطور که میدانید گازهای فاضلاب بوی نامطبوعی دارند و به سلامتی اعضای خانواده آسیب می‌رسانند خصوصا افرادی که مبتلا به آلرژی و حساسیت هستند. پس سعی کنید در این مواقع با راهکارهای خانگی این مشکل را حل کنید و اگر نتوانستید موفق شوید با کارشناسان با ما تماس بگیرید. در ادامه یک روش کاربردی را بیان می‌کنیم که با اعمال آن می‌توانید مسدود شدن لوله‌های آشپزخانه یا حمام را رفع کنید:

لوله بازکنی تهران

گام 1
اگر سینک ظرفشویی به طور کامل مسدود شده باشد، مقداری از آن را با آب پر کنید و یک تلمبه روی پلاگین سوراخ قرار دهید. برای جلوگیری از هرگونه افت فشار، یک پارچه مرطوب در سینک قرار دهید. سپس تلمبه را با شدت بالا و پایین کنید. بعد تلمبه را بردارید و ببینید آیا آب در حال تخلیه است یا خیر. ممکن است لازم باشد چندین بار این کار را انجام دهید.

گام 2
در صورتی که روش بالا موثر نبود، از مواد شیمیایی استفاده کنید که مخصوص باز کردن لوله‌ها هستند. بهتر است برای انجام این کار از دستکش‌های حفاظتی و عینک‌های محافظتی استفاده کنید. مطمئن شوید که دستورالعمل‌ها را با دقت دنبال می‌کنید زیرا پاک کننده‌ها بسیار سمی هستند. از مواد شیمیایی دیگر مانند سفید کننده‌ها استفاده نکنید، زیرا این مواد می‌توانند گازهای خطرناکی آزاد کنند.

گام 3
اگر انسداد هنوز رفع نشده باشد، باید تله تخلیه را بردارید. یک سطل در زیر آن قرار دهید تا جلوی هرگونه نشتی را بگیرد، سپس تله را باز کنید و محتویات را در سطل خالی کنید. بعد تله را سرجای خود بگذارید و مطمئن شوید که واشر یا حلقه‌ها را جایگزین کرده‌اید. اما آن را بیش از حد محکم نکنید، زیرا در آینده می‌توانید مشکل ایجاد کند. اگر هیچ چیز مسدود کننده‌ای وجود نداشته باشد، از یک تخلیه شکن استفاده کنید تا به لوله زباله متصل شوید.

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران

شرکت خدمات فنی تهران بزرگ آماده است تا در هر لحظه از شبانه روز با یک تماس خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت، حفر چاه و … به شما شهروندان محترم ارائه دهد.

مشاهده شماره های تماس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه ها


لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهران نو
لوله بازکنی در تهران نو

شماره تماس های خدمات فنی پارسیان

021-4454902

09197664010

021-88045077
021-44157020 021-44762419 021-44740547
09194655010
021-55131050
021-55790410
09128102460
09105421381
09197664010