• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

رطوبت یکی از مواردی است که کنترل آن سخت و از بین بردن آن سخت‌تر است. کنترل رطوبت در خانه برای حفظ سلامتی و آسایش خانواده بسیار مهم است و خانه را از خطراتی مانند رشد باکتری‌ها، قارچ‌ها و میکروب‌ها در امان نگه می‌دارد. بازۀ استاندارد رطوبت اتاق بین ۴۰ تا ۶۰ %RH است. در صورتی که رطوبت اتاق بالاتر از ۶۰ بود به معنای آن است که سطح رطوبت در خانه زیاد است و باید اقدام‌های لازم برای کاهش رطوبت خانه را انجام دهید. اگر در خانه خود احساس رطوبت بیش از حد می‌کنید یا در سقف و دیوارهای خانه نم می‌بینید با چند راهکار طبیعی زیر می‌توانید آن‌ها را رفع کنید اما در صورت مشکلات جدی‌تر باید با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی تماس بگیرید:

1- منابع رطوبتی را تشخیص دهید
اگر یک قسمت از خانه دارای نم و رطوبت شدید است بهتر است در مرحله اول منبع آن را پیدا کنید. گاهی ممکن است این رطوبت ناشی از نشتی یا ترکیدگی لوله‌های ساختمان باشد که باید در اسرع وقت برای آن‌ها تدبیری اندیشیده شود. به یاد داشته باشید که اگر فورا این نشتی‌ها را اصلاح نکنید، وضعیت می‌تواند بدتر شود و حتی باعث آب گرفتی شود. در این مواقع می‌توانید از کمک همکاران ما در لوله بازکنی اشرفی اصفهانی بهره بگیرید.

2- فن‌های حمام و آشپزخانه را روشن کنید
فن‌های آشپزخانه و حمام برای جلوگیری از بو و از بین بردن رطوبت اضافی منزل طراحی شده‌اند. آیا می‌دانید اگر 24-48 ساعت در رطوبت بالای 55 درصد بمانید می‌تواند باعث رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها شود؟ این مهمترین دلیل برای کنترل رطوبت است. سعی کنید فن‌های خانه را هنگام آشپزی و دوش گرفتن روشن کنید تا رطوبت اضافی آن از بین برود.

3- از گیاهانی استفاده کنید که رطوبت خانه را جذب می‌کنند
بعضی از گیاهان مانند گیاهان خشک روی، گیاهان هوازی، سرخس بوستون، اسپاتی فیلوم و… رطوبت هوا را از بین می‌برند. با این گیاهان نه تنها سطح رطوبت و مصرف انرژی خود را کاهش می‌دهید بلکه با از بین بردن بیشتر دی اکسید کربن و اضافه کردن اکسیژن به محیط زیست کمک می‌کنید!

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

4- لباس‌های خود را در بیرون از خانه خشک کنید
یکی از کارهایی که به عنوان منبع اصلی رطوبت در خانه محسوب می‌شود، خشک کردن لباس‌ها داخل خانه است. گاهی رطوبت داخل خانه ناشی از خشک کردن لباس‌های مرطوب در داخل خانه است که با تهویه ضعیف در اتاق‌ها، این امر می‌تواند بدتر هم شود. به منظور جلوگیری از افزایش سطح رطوبت منزل می‌توانید از خشک کن استفاده کنید یا به سادگی لباس‌های مرطوب را در بیرون از خانه آویزان کنید تا از افزایش رطوبت در خانه خود جلوگیری کنید. در صورتی که منزل‌تان فاقد حیاط خلوت و یا بالکن است می‌توانید از دستگاه خشک کن لباس استفاده کنید.

5- از دوش سردتر و کوتاه‌تر استفاده کنید
در حالی که دوش‌های گرم به اندازه مسواک زدن بخشی از کارهای روزمره یک فرد است اما این دوش‌ها خانه‌ها را در معرض رطوبت و گرما قرار می‌دهند. اما اگر زمان دوش گرفتن را کم کنید و همچنین دوش خنک‌تر بگیرید سطح رطوبت خانه کاهش خواهد یافت.

6- برای شستشوی دیوارها از آب استفاده نکنید
متأسفانه برخی از خانم‌ها روی پاکیزگی خانه وسواس زیادی دارند و بر این اساس شستشوی دیوارهای خانه را با آب انجام می‌دهند. درست است که دیوارها هر چند وقت یکبار به تمیزی نیاز دارند اما نباید تمیز شدن آن‌ها با آب انجام شود و هم‌چنین نباید زود به زود به این کار پرداخته شود. دقت داشته باشید گاهی این رطوبت‌ها ناشی از نشت لوله‌های داخل ساختمان می‌باشد که برای تشخیص آن باید با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه هاDeprecated: Elementor\Scheme_Color از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Color استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401

Deprecated: Elementor\Scheme_Typography از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/kartalchar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در سعادت اباد
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در شهرک غرب
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در ستارخان
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی در تهران نو
لوله بازکنی در تهران نو

شماره تماس های خدمات فنی پارسیان

021-4454902

09197664010

021-88045077
021-44157020 021-44762419 021-44740547
09194655010
021-55131050
021-55790410
09128102460
09105421381
09197664010