• ساعت کاری : همه روزه و تمام ایام هفته شبانه روزی

فنر زنی چاه فاضلاب

فنر زنی چاه فاضلاب

فنر زنی چاه فاضلاب

لوله های گرفته یکی از معضلات دردسرساز در منازل و محیط کار هستند که دلیل اصلی تماس با شرکت لوله بازکنی تهران است. بوی بد، بالازدگی آب و … مشکلات بسیار دیگر که به دنبال دارد؛ غیرقابل تحمل هستند. پس به دنبال جوابی برای رفع این مشکل هستیم. روش های موقتی و خانگی برای بازکردن لوله وجود دارند؛ که به طور موقت و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می نماید اما نمی تواند یک راه حل قطعی باشد. از طرفی استفاده ی مکرر از آنها موجب تخریب و کاهش طول عمر لوله ها می شود. در نتیجه نیاز به یک راه حل قطعی و مطمئن داریم.با روش های مختلفی از جمله فنر زنی که یک روش متداول، موثر و کارآمد است؛ به سرعت لوله های گرفته را باز می کند. قدرت بالای فنر زنی  در بازکردن لوله ها سرعت و اطمینان کار را تضمین می کند.

انواع فنر

فنرهای لوله بازکنی به دو نوع تقسیم می شوند:

•    فنر لوله بازکنی دستی
•    دستگاه فنر لوله بازکنی

در ابتدا گرفتگی لوله و چاه باید توسط متخصص بررسی شود تا جنس، طول، نوع لوله و میزان گرفتگی بررسی گردد تا متناسب با شرایط روش مناسب انتخاب گردد.

فنر دستی

جنس این فنر از فولاد مقاوم است. شکل مخروطی پیچی در این فنر موجب می شود رسوبات دیواره ی لوله و چاه برطرف گردد. حرکت چرخشی فنر تمامی رسوبات، موهای زائد و گرفتگی ها را به خود می پیچاند و از لوله خارج می سازد.
از فنر  دستی معمولا کمتر استفاده می شود مگر در شرایطی که میزان گرفتگی خفیف باشد، یا روش های دیگر آسیب زا باشد. به طور مثال برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی، بهتر است از فنر استفاده شود. اما در توالت های فرنگی، استفاده از دستگاه تراکم هوا مناسبتر خواهد بود. چرا که تیز بودن نوک فنر می تواند منجر به آسیب به جداره های توالت فرنگی شود.

دستگاه فنر لوله بازکنی

دستگاه فنر روشی سریع تر، راحت تر و موثر تر است. سرعت روند کار با این دستگاه به مراتب بالاتر از فنر دستی است. این دستگاه متشکل از موتور و فنر که موتور وظیفه ی تامین نیروی لازم برای چرخش فنر را برعهده دارد.
این دستگاه کوچک که به راحتی قابل حمل است؛ توانایی برطرف کردن گرفتگی های شدید را  دارد. فنر بلند و طولانی این دستگاه لوله های طویل و بلند به راحتی پاسخگو است.
برای کار با این دستگاه نیاز به تخصص و مهارت کار افراد فنی در این زمینه است. پرسنل توانمند مجموعه ی لوله بازکنی  با تجربه و سابقه ی کار بالا، تخصص و مهارت، در اسرع وقت به همشهریان ساکن کرج خدمت رسانی می کند.

با شماره های مندرج در سایت لوله بازکنی کرج تماس حاصل کنید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

رعایت نکات ایمنی

در هنگام کار با فنر فرد موظف است از دستکش مخصوص در هنگام کار استفاده نماید. در صورت مشاهده ی عدم رعایت این موضوع آن را حتما تذکر دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.