فنر زنی چاه فاضلاب

فنر زنی چاه فاضلاب

دسترسی سریع

امتیاز دهید post

فنر زنی چاه فاضلاب

لوله های گرفته یکی از معضلات دردسرساز در منازل و محیط کار هستند که دلیل اصلی تماس با شرکت لوله بازکنی تهران است. بوی بد، بالازدگی آب و … مشکلات بسیار دیگر که به دنبال دارد؛ غیرقابل تحمل هستند. پس به دنبال جوابی برای رفع این مشکل هستیم.

روش های موقتی و خانگی برای بازکردن لوله وجود دارند؛ که به طور موقت و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می نماید اما نمی تواند یک راه حل قطعی باشد. از طرفی استفاده ی مکرر از آنها موجب تخریب و کاهش طول عمر لوله ها می شود.

 

فنر زنی چاه فاضلاب
فنر زنی چاه فاضلاب

در نتیجه نیاز به یک راه حل قطعی و مطمئن داریم.با روش های مختلفی از جمله فنر زنی چاه فاضلاب که یک روش متداول، موثر و کارآمد است؛ به سرعت لوله های گرفته را باز می کند. قدرت بالای فنر زنی چاه فاضلاب در بازکردن لوله ها سرعت و اطمینان کار را تضمین می کند.

 

انواع فنر زنی چاه فاضلاب

 

فنرهای لوله بازکنی به دو نوع تقسیم می شوند:

•    فنر لوله بازکنی دستی
•    دستگاه فنر لوله بازکنی

در ابتدا گرفتگی لوله و چاه باید توسط متخصص بررسی شود تا جنس، طول، نوع لوله و میزان گرفتگی بررسی گردد تا متناسب با شرایط روش مناسب انتخاب گردد.

 

فنر دستی

جنس این فنر از فولاد مقاوم است. شکل مخروطی پیچی در این فنر موجب می شود رسوبات دیواره ی لوله و چاه برطرف گردد. حرکت چرخشی فنر تمامی رسوبات، موهای زائد و گرفتگی ها را به خود می پیچاند و از لوله خارج می سازد.

از فنر  دستی معمولا کمتر استفاده می شود مگر در شرایطی که میزان گرفتگی خفیف باشد . به طور مثال برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی، بهتر است از فنر استفاده شود.

 

اما در توالت های فرنگی، استفاده از دستگاه تراکم هوا مناسبتر خواهد بود. چرا که تیز بودن نوک فنر می تواند منجر به آسیب به جداره های توالت فرنگی شود.

 

دستگاه فنر لوله بازکنی

 

دستگاه فنر روش فنر زنی چاه فاضلاب سریع تر، راحت تر و موثر تر است. سرعت روند کار با این دستگاه به مراتب بالاتر از فنر دستی است. این دستگاه متشکل از موتور و فنر که موتور وظیفه ی تامین نیروی لازم برای چرخش فنر را برعهده دارد.

این دستگاه کوچک که به راحتی قابل حمل است؛ توانایی برطرف کردن گرفتگی های شدید را  دارد. فنر بلند و طولانی این دستگاه لوله های طویل و بلند به راحتی پاسخگو است.

برای کار با این دستگاه نیاز به تخصص و مهارت کار افراد فنی در این زمینه است. پرسنل توانمند مجموعه ی لوله بازکنی پارسیان با تجربه و سابقه ی کار بالا، تخصص و مهارت، در اسرع وقت به همشهریان ساکن تهران خدمت رسانی می کند.

 

روش باز کردن لوله فاضلاب در تهران به وسیله فنر دستی

 

فرد متخصص در این زمینه با تشخیص میزان گرفتی لوله‌های فاضلاب و متراژ آن، فنر را به داخل لوله‌ای که دارای گرفتگی است،

می‌اندازد و با تکان دادن مداوم دست خود سبب بازشدن گرفتگی‌های لوله فاضلاب  می‌شود؛ این روش بیشتر برای گرفتگی‌های جزئی‌تر کاربرد دارد.

 

فنرها متراژهای گوناگونی دارند که با توجه به عمق گرفتگی لوله، مناسب‌ترین متراژ جهت فنر زنی چاه فاضلاب انتخاب خواهد شد.

به همین علت مهارت و تجربه لوله بازکن اهمیت پیدا می‌کند.

 

 

روش لوله بازکنی با فنر برقی

از امن‌ترین و رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی، کار به وسیله فنر برقی است. این روش جهت از رفع گرفتگی‌های شدید لوله بسیار مناسب است.

فنر برقی با قدرتی که دارا است، می‌تواند همه آنچه را که منجر به گرفتگی لوله شده، از جمله رسوبات، مصالح ساختمانی، موهای بلند، چربی‌ها و … را از سر راه خود بردارد.

 

با استفاده از این روش می‌توان اقدام به باز کردن گرفتگی‌های فاضلاب و توالت بدون کمترین آسیب کرد.

 

دستگاه لوله بازکن با فنر برقی به شکلی است که فنر بر روی یک موتور متصل می‌شود و با روشن کردن موتور، فنر با حرکات دورانی، درون لوله به چرخش در می‌آید و همه مواد باقی مانده در لوله را به حرکت در می‌آورد.

 

فنر زنی چاه فاضلاب
فنر زنی چاه فاضلاب

 

فنر زنی چاه فاضلاب با دریل

 

همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم فنر زنی چاه فاضلاب به وسیله دریل با استفاده از یک دستگاه نسبتاً کوچک انجام می‌گیرد که توسط متخصص قابل حمل است.

فنر لوله بازکنی به یک سر این دستگاه متصل می‌شود و سر دیگر فنر نیز با ایجاد لرزش، سبب باز کردن گرفتگی‌ لوله‌ها می‌شود. اما به دلیل این که این لرزش زیاد است، کثیف کاری بیشتری با خود به همراه دارد.

 

فنر زنی چاه فاضلاب با ژنراتور

 

امروزه فنر زنی چاه فاضلاب به وسیله دریل کاربرد زیادی ندارد و اغلب شرکت‌های خدماتی تخلیه چاه معتبر از دستگاه لوله بازکنی انژکتوری استفاده می‌کنند که اگر لوله بازکنی با ژنراتور با مهارت کافی انجام شود، تضمین می‌کنیم که کمترین میزان کثیفی را خواهد داشت و از این بابت نگرانی نداشته باشید

 

رعایت نکات ایمنی

در هنگام فنر زنی چاه فاضلاب فرد موظف است از دستکش مخصوص در هنگام کار استفاده نماید. در صورت مشاهده ی عدم رعایت این موضوع آن را حتما تذکر دهید.

پرسنل توانمند مجموعه ی لوله بازکنی  با تجربه و سابقه ی کار بالا، تخصص و مهارت، در اسرع وقت به همشهریان ساکن تهران خدمت رسانی می کند. با شماره های مندرج در سایت لوله بازکنی تهران تماس حاصل کنید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)